Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » » »Warsztat dekorujący unikalny kubek
Często musisz dać coś niezbyt drogiego, ale jednocześnie całym sercem i miłością. W takich momentach musisz pomyśleć o pytaniu: co możesz zrobić własnymi rękami? W końcu najdroższy sercu prezenty - Są to prezenty wykonane ręcznie.
Świetna opcja na prezent na Nowy Rok, na przykład dla całej rodziny lub na dzień wszystkich kochanków, dla pary i na wiele innych świąt - kubki. Jest to rzecz w domu, która jest zawsze potrzebna w życiu codziennym i używana na co dzień. A co najważniejsze - możesz zaskoczyć każdą osobę takim prezentem, a jest to bardzo proste i niedrogie.
Aby stworzyć unikalny kubek, wystarczy:
- Zwykły biały kubek zakupiony w dowolnym sklepie spożywczym (materiał nie ma znaczenia). Koszt takiego kubka nie przekracza 500 rubli;
- duży, głęboki talerz lub patelnię (co nie szkodzi zepsuć);
- kolorowe lakiery do paznokci. Zupełnie różne firmy i kolory na każdy gust;
- zmywacz do paznokci i niektóre płatki kosmetyczne.
1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest dokładne umycie zdobionego kubka mydłem i wytarcie go do sucha.
unikalna dekoracja kubka

2. Wlej wodę do garnka lub innego pojemnika. Woda powinna znajdować się na takim poziomie, aby po włożeniu kubka na patelnię powinna raczej stać, a nie pływać, ale jednocześnie poziom wody nie powinien sięgać szczytu kubka.
unikalna dekoracja kubka

3. Przygotuj i otwórz lakiery, których chcesz użyć. Na przykład 5 różnych kolorów. Kapiąc każdy lakier do wody kilka kropli w różnych kierunkach, ale bliżej środka.
unikalna dekoracja kubka

unikalna dekoracja kubka

unikalna dekoracja kubka

4. Zanurz kubek w samym środku zestawu lakierów i wykonaj kilka okrągłych ruchów, w górę iw dół. Tutaj musisz uwzględnić fantazję.
unikalna dekoracja kubka

5. Wyjmij kubek z wody i odwróć go, pozwól mu wyschnąć przez 24 godziny.
unikalna dekoracja kubka

6. Po wyschnięciu kubka wytrzyj niepotrzebny lakier z dna kubka. Możesz również poprawić obraz, usunąć niepotrzebne elementy, zmywacz do paznokci.
unikalna dekoracja kubka

Gotowe! Cudowny, jasny i co najważniejsze wyjątkowy kubek jako prezent czeka na odpowiednią okazję! Niuans do zapamiętania: lepiej, aby obszar zdobienia lakierem nie dotarł do miejsca na filiżance, które dotyka warg. I takie kubki kategorycznie nie nadają się do mycia w zmywarce! Tylko ręce. Wpływ na nie gąbek do mycia naczyń jest całkowicie bezpieczny, a zmywarka w kilku krokach zrujnuje cały obraz. W tym momencie możesz przekazać odbiorcy prezent w formie komicznej w momencie dostawy lub napisać o nim w małej pocztówce, która będzie uzupełniona głównym prezentem.
Wróć
Komentarze (2)
 1. _SuNNy_
  #1 _SuNNy_ Goście 7 sierpnia 2017 11:35
  0
  Okazało się bardzo pięknie) miska z lakierami, w którą zanurzyli kubek, prawdopodobnie weszła do kosza. Ale wynik jest przyjemny dla oka!
  1. nofantazy
   #2 nofantazy Goście 22 lipca 2019 19:12
   0
   Umieść plastikową torbę w misce i wlej do niej wodę

Przeczytaj także

Kody błędów pralek