Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» »Rzemiosło ze starych opon
Teraz bardzo modne stało się dekorowanie letniego domku lub podwórka w pobliżu domu różnymi kwietnikami lub figurkami ze starych opon. Z każdym rokiem coraz więcej rzemieślników angażuje się w to hobby. Bardzo ciekawe jest zobaczyć, jak niezwykłe rzemiosłowykonane z pozornie absolutnie niepotrzebnych rzeczy - starych opon.
Najprostszym w produkcji i zarazem bardzo użytecznym rzemiosłem, zarówno w letnim domku, jak i na dziedzińcach wieżowców, jest kwietnik wykonany z opon. Jest to łatwe i przez długi czas będzie służyć jako prawdziwa dekoracja Twojego ogrodu.
Istnieje kilka sposobów na zrobienie takiego klombu. Pierwszym i najprostszym jest umieszczenie opony we właściwym miejscu, wlanie do niej ziemi i posadzenie kwiatów. Oponę można pomalować na jasne kolory.
Istnieje wiele innych sposobów tworzenia klombów. Wszystko zależy od twojej wyobraźni.
• Możesz wyciąć oponę „stokrotka”, a następnie ją wyłączyć. Kwietnik w formie kwiatu jest gotowy.
• Jeśli położysz opony na sobie lub zbudujesz podnóżek, otrzymasz bardzo modne i niezwykłe wysokie doniczki. Eksperymentuj z kolorowaniem, aby wszystkie były do ​​siebie niepodobne.
Najprostszym rzemiosłem ze starej opony, które można znaleźć na prawie każdym podwórku, jest postać łabędzia. Aby to zrobić, musisz przestrzegać pewnego algorytmu działań. Najpierw utwórz szablon wzoru i przenieś go do magistrali. Wykonuj cięcia w odpowiednich miejscach za pomocą bardzo ostrego noża. Zapnij szyję łabędzia metalową szpilką. Pokoloruj uzyskany kształt.
Ci, którzy dopiero zaczynają opanowywać sztukę tworzenia rzemiosła ze starych opon, powinni najpierw spróbować prostych figur. Korzystając z metody nakładania i łączenia opon, możesz zbudować zabawną lalkę, niedźwiedzia olimpijskiego, oryginalny samochód sportowy i inne figurki. Najważniejsze jest, aby je jasno pokolorować.
A dla tych, którym udało się już opanować arcydzieła ze starych opon, możesz przejść na „nowy poziom” i zacząć tworzyć bardziej skomplikowane postacie. Na przykład dumny pelikan na trawniku z dużą ilością kwiatów będzie wyglądał bardzo nietypowo. Zabawne towarzystwo zwierząt na placu zabaw z pewnością przyciągnie uwagę dzieci z całej okolicy.
Opony, które przeżyły swój okres użytkowania, są doskonałym, a co najważniejsze ekonomicznym materiałem, z którego można zrobić wiele rzeczy przydatnych w gospodarstwie domowym, a także wiele niezwykłych i oryginalnych dekoracji do osobistego ogrodu lub placu zabaw.
rzemiosło ze starych opon

rzemiosło ze starych opon

rzemiosło ze starych opon

rzemiosło ze starych opon

rzemiosło ze starych opon

rzemiosło ze starych opon

rzemiosło ze starych opon

rzemiosło ze starych opon
Wróć
Komentować
 • muszkauśmiechnij sięśmiać sięrumienić siębuźkazrelaksowanyuśmieszek
  heart_eyescałowanie sercakissing_closed_eyeszarumienionyulżyłozadowolonyuśmiech
  mrugnięciestuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesuśmiechając sięcałowaniestuck_out_tonguespanie
  zmartwionymarszcząc brwiudręczonyotwarte ustaskrzywił sięzmieszanyuciszył
  bez wyrazunie rozbawionysweat_smilepotrozczarowanyznużonyzamyślony
  rozczarowanyzmieszanystrasznyzimna pogodawytrwaćpłakaćszloch
  radośćzdumionykrzyczećzmęczona twarzzływściekłośćtriumfować
  śpiącymniammaskaokulary przeciwsłonecznedizzy_faceimpuśmiechnięty uśmiech
  twarz neutralnano_mouthniewinny
Komentarze (1)
 1. kondrats
  #1 kondrats Goście 10 sierpnia 2017 15:22
  0
  szczególnie nie lubiłem krokodyla! On jest trochę zabawny! Ogólnie: udekoruj swoje patio rękodziełem ku uciesze malucha - sprawdzian!

Przeczytaj także

Kody błędów pralek