Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
Kuchnia jest miejscem do jedzenia i kącikiem do picia herbaty. Dlatego i wystrój powinny być z podobnych przedmiotów, aby wywoływać nie tylko rozkosz, ale także apetyt.
Spróbuj zrobić oryginalny panel z testu i innych dodatkowych materiałów.
Panel w kuchni

Do pracy musisz gotować:
- kawałek płyty pilśniowej;
- drewniana rama;
- cokół ścienny;
- pistolet do klejenia;
- kawałki ażurowej i przezroczystej tkaniny;
- farba gwaszowa;
- złota farba w tubce lub słoiku;
- przezroczysty lakier;
- modelowanie ciasta.
Głównym materiałem, z którego wykonane są wszystkie elementy obrazu, jest ciasto. Możesz kupić gotowe ciasto na kreatywność, jest już w sprzedaży w różnych odcieniach. Ale ciasto wykonane w domu nie jest gorszej jakości niż ciasto sklepowe. Oto jego przepis!
Wymieszaj 2 porcje mąki z 1 porcją soli (np. 4 szklanki mąki i 2 szklanki soli). Sól należy wziąć dużą. Dodaj 1 dużą łyżkę skrobi i 2 łyżki oleju roślinnego. Następnie stopniowo wlewaj wodę i zagniataj ciasto. Powinien przypominać miękką plastelinę. Niech test się zaparzy! Materiał jest przechowywany przez bardzo długi czas w plastikowych torbach. Można go natychmiast pomalować w różnych odcieniach, dodając barwniki spożywcze.
Teraz weź ramkę, którą masz, i zmierz jej rozmiar. Wytnij podstawę ramy z płyty pilśniowej i sklej te dwie części razem. Płyta pilśniowa powinna być natychmiast pomalowana farbą gwaszową. Wybierz ton, który pasuje do wnętrza Twojej kuchni.
Wytnij 2 długie kawałki z cokołu ściennego i przyklej je pionowo. Następnie musisz wykonać 4 krótkie listwy, ustawić je poziomo. Zdobądź 6 komórek.
Kolejnym etapem pracy jest pokrycie złotej farby części ramy i listwy przypodłogowej.
Teraz przystąp do robienia rzemiosła z ciasta. Pośrodku obrazu znajduje się samowar oraz 3 filiżanki i spodki. Okrągłe bułeczki są przymocowane do samowara.
Panel w kuchni

A w małych komórkach są słodkie smakołyki. To jest małe ciasto.
Panel w kuchni

Pierniki i okrągłe ciasteczka.
Panel w kuchni

Truskawki Na Gałązce.
Panel w kuchni

Bułki, bułki i bułeczki.
Panel w kuchni

Słodycze wypełnione ciastem.
Panel w kuchni

Gliniany garnek z miodem.
Panel w kuchni

Wszystkie szczegóły obrazu muszą być wykonane osobno, wysuszone i pomalowane gwaszem. I dopiero wtedy przyklej się do podstawy i przykryj przezroczystym lakierem.
Ostatnim etapem jest wystrój. Możesz zrobić improwizowane zasłony na samowar, a zamiast obrusu przykleić kawałek koronki.
Kompozycja jest gotowa!
Panel w kuchni

Stanie się wspaniałą ozdobą Twojej kuchni, a goście wywołają apetyt i delikatność.
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek