Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
Przerabianie odzieży od dawna stało się dla wielu koniecznością fascynującym hobby. Dzięki niemu łatwo zamienić zwykłą (i często niepotrzebną) rzecz na ekskluzywną.
Czy masz męską koszulę, której nikt nie nosi? Jej mąż jest mały, ale jej syn jest nadal duży. To świetny powód, aby zmienić go w nową rzecz dla ukochanej osoby. Damska bluzka zrób to sam - nie jest to takie trudne, jeśli jest gotowy podkład. Potrzebuje tylko trochę przeróbek.
Do przeróbki użyjemy nici gumowej w naszej pracy. Nadmiar tkaniny zbierze w piękne fałdy, całkowicie zmieni wygląd modelu, a jednocześnie zmniejszy go o kilka rozmiarów. Zaletą tej metody jest to, że nie ma potrzeby przerysowywania koszuli; nie ma potrzeby zakładania zakładek pod klatką piersiową. Gumka dopasuje figurę do odpowiednich miejsc i rozciągnie się na klatce piersiowej i biodrach do wymaganego rozmiaru.
Tę koszulę można nosić w biurze. Będzie dobrze wyglądać z klasycznymi spodniami. W połączeniu z jeansami będzie to wspaniały zestaw na spacer lub wycieczkę na zakupy.
Zalecenia dotyczące pracy krok po kroku
koszula męska

Aby nasz montaż okazał się gładki i symetryczny, określamy położenie linii. Aby to zrobić, narysuj równoległe paski pod linijką. Możesz to zrobić mydłem lub zwykłym ołówkiem. Miejsca zbiórki rozpoczną się w miejscu przycisku.
koszula męska

W tym przypadku używamy nitki gumowej jako „dolnej” nitki linii maszyny. Dlatego nawijamy go na szpulkę. Możesz to zrobić ręcznie, ale możesz do tego użyć specjalnego mechanizmu maszyny. To nie jest ważne. A po włożeniu szpulki dolnej i wyciągnięciu gumowej nitki, jak normalna nitka podczas tankowania.
koszula męska

Szyjemy linie zgodnie z oznaczeniami na przedniej stronie koszuli. Okazuje się, że guma do gwintów jest z niewłaściwej strony.
koszula męska

Na początku i na końcu ściegu nić gumy i nić zwykła powinny być ze sobą powiązane. Guzki są ciasne. Podczas noszenia tego miejsca jest szczególny ciężar, a nici powinny mocno trzymać.
koszula męska

Jarzmo z tyłu jest podwójne. Dlatego to miejsce jest gęstsze niż reszta koszuli. Aby tkanina nie nadmuchała się tutaj, częściej kładziemy zespół.
koszula męska

W rezultacie detale koszuli są ściągane razem z elastycznymi paskami, a wizualnie produkt jest znacznie zmniejszony.
koszula męska

Rysujemy oznaczenia na rękawach, jakby kontynuując linię przodu i tyłu.
koszula męska

Ułóż linię również z przodu. Na samym mankiecie warto również wykonać jastrych.
koszula męska

Stylowa i wyjątkowa damska bluzka jest gotowa! Możesz wypróbować nową rzecz.
koszula męska

koszula męska
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek