Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » » »Gra„ Apple Tree ”
Aby twoje dziecko mogło w przyszłości pięknie pisać w szkole, musisz mieć doskonałe zdolności motoryczne. Rysowanie, modelowanie przyczyniają się do tego, jak żadna inna technika. Ale istnieją specjalne gry, które mają na celu rozwój mięśni palców. Może to być sznurowanie, mozaika, puzzle. I lepiej jest zrobić zabawkę rozwojową dla dziecka własnymi rękami. Pomysł jest dość interesujący i łatwy do wdrożenia. Nazywa się to „Drzewem z Owocami”.
Do pracy potrzebujesz: tkaniny w różnych odcieniach, cienki syntetyczny winterizer, nici w różnych kolorach, guziki, rzepy. Najpierw weź kawałek niebieskiego - to będzie podstawa. Przyszyj pięć guzików i jedną część rzepu. Materiał musi być przymocowany do ciasnej podstawy.

Gra Jabłoń


Zszyj drzewo z kilkoma gałęziami do wielkości podstawy. Musisz narysować szablon i wyciąć dwa brązowe puste miejsca. Pośrodku należy umieścić kawałek synteponu. Lepiej sflashować drzewo na maszynie do szycia, ale możesz to również zrobić ręcznie. Zszyj drugą część rzepu po jednej stronie tułowia, a jeden guzik po drugiej.

Gra Jabłoń


Gra Jabłoń


Teraz przygotuj dodatek do drzewa. Zszyj czerwone jabłka, zielone liście, różowe kwiaty. Są łatwe do cięcia i łączenia za pomocą owerloka. Nie zapomnij zrobić dziury na guziki w każdym z elementów.

Gra Jabłoń

Gra Jabłoń

Gra Jabłoń


Gra dla dziecka jest gotowa. Bierze drzewo, mocuje je do podstawy (rzepem).

Gra Jabłoń


Następnie kładzie ulotki na guzikach.

Gra Jabłoń

Gra Jabłoń


Potem kwiaty i jabłka.

Gra Jabłoń


Okazuje się jasna jabłoń. Ten statek umożliwia zabawne rozwijanie umiejętności motorycznych dziecka. Dzieciak uczy się umiejętności rozpinania i zapinania guzików, które przydadzą mu się w życiu.
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek