Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » » »Poduszka dekoracyjna - róża
Jeśli masz już dość nudy, zabierz się do pracy! Świetną opcją na dobry czas jest wykonanie ręczne. Własne produkty nie tylko cię zadowolą, ale z pewnością zaskoczą twoją rodzinę. Ten statek jest interesującym prezentem dla dziewczyny 8 marca lub po prostu tak. Łatwe, niedrogie, a co najważniejsze - z serca! - To są główne elementy idealnego prezentu!
Aby więc stworzyć uroczą dekoracyjną poduszkę w kształcie róży, potrzebujemy:
- Niewielkie płaty tkaniny (można użyć absolutnie dowolnego materiału), harmonijnie połączone ze sobą w kolorze.
- Papier na wzór, ołówek i nożyczki.
-Naturalnie, igła i nić pasują do koloru klap.
-Syntepon lub jakikolwiek substytut do wypełniania poduszek.
- Trochę wyobraźni i wolnego czasu.

Przede wszystkim bierzemy papier do wzoru, ołówkiem wykonujemy szkice o różnych rozmiarach - są to przyszłe płatki róż. Będziemy potrzebować 5-6 wzorów o różnych rozmiarach. Wytnij je.

Rzuć poduszkę


Złóż każdą klapkę do połowy nogami i zakreśl wzór ołówkiem. Tniemy część wzdłuż zamierzonego konturu, nie zapomnij zostawić tolerancji na szew. W ten sposób otrzymujemy natychmiast 2 połówki jednego płatka. Potrzebujemy około 5 płatków dla pierwszego najmniejszego wzoru, 5 płatków dla drugiego największego wzoru, 3 płatków dla trzeciego wzoru, 6 płatków dla czwartego wzoru i 5 - dla piątego. Radziłbym nie wycinać wszystkich szczegółów na raz, ponieważ każdy ma swoje własne oko, a być może potrzebujesz płatków o większym rozmiarze, a niektóre mniejszych niż wskazałem. Gdy zbierzesz poduszki w jedną całość, będziesz kierować się liczbą i rozmiarem płatków, a także kombinacją kolorów.

Rzuć poduszkę


Szyj wzdłuż zaokrąglonej krawędzi, obracamy nasz blank i tak naprawdę nie wypychamy naszego płatka syntetycznym winterizerem lub jakimkolwiek innym wypełniaczem. Podwiń i ostrożnie zszyj pozostałą krawędź. Podobnie jak w przypadku wszystkich dostępnych szczegółów.

Rzuć poduszkę


Zaczynamy ręcznie zbierać płatki w małej poduszce. Pierwsze kroki z najmniejszymi - to przyszły rdzeń kwiatu. Szyjemy półfabrykaty u podstawy płatka, rozkładając je w chaotycznej kolejności (tam, gdzie są puste przestrzenie, dołączamy tam płatek). Płatki, które są nieco większe, muszą być lekko „wyłuskane” na środku i zrobić wnękę. Sprawiamy, że liść podnosi się i utrzymuje kształt pąka.

Rzuć poduszkę


Nadal szyjemy płatki, przechodząc od małych do dużych. W dwóch ostatnich rzędach nie można wykonać rowka, ponieważ potrzebujemy poduszki ze stabilną podstawą, jednak jeśli otrzymasz duży produkt, musisz nawigować w sytuacji. Jeśli zostaniesz o to poproszony, zrób to.

Rzuć poduszkę


To wszystko! Poduszka jest gotowa! Można go ozdobić koralikami, ozdobnymi kamykami lub pozostawić bez zmian. Okazuje się całkiem fajnie, a co najważniejsze ekskluzywnie!

Rzuć poduszkę


Życzymy powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach i pozwólcie, by inspiracja was nie opuściła.
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek