Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
Dziś rano przyszedł mi do głowy pomysł stworzenia mini-wagi, aby można było rozjaśnić z 1 g. zaczęli szukać różnych śmieci w mieszkaniu, z których mogliby zostać oślepieni,


następnie potrzebujemy lutownicy, nożyc do drutu, szydła, pilnika z igłą, nici nylonowej, dwóch filiżanek leku (mam lek na kaszel „XO”) (lub innych odpowiednich, możesz użyć kapsli), igły ze złamanego parasola i to wszystko!
1) usuń nadmiar z drutów za pomocą pary noży, powinien wyjść:


2) następnie, z superfilmem, oczyszczamy miejsce zbieżności dwóch szprych i lutujemy kawałek zanurzenia za pomocą lutownicy (resztki zabrałem od pierwszego punktu) coś takiego powinno wyjść:


3) w miseczkach z szydłem wykonujemy trzy otwory i mocujemy nici:


4) zbierz łuski! Przywiązałem miseczki cienkim drutem miedzianym do szprychy (powinny być otwory po bokach), a następnie naprawiliśmy łuski (włożyłem je do plastikowej rurki i do podstawy lutownicy):


5) balansujemy wagi, w tym celu można użyć dowolnych małych przedmiotów, wkładając je do kubków (nakrętek, kawałków tubek, kawałków papieru), aby drut ze strzałką był równoległy do ​​szprychy, na której spoczywa belka równoważąca.
wszystkie wagi są gotowe! Miałem promocje. obciążniki laboratoryjne, jeśli nie są, możesz skorzystać z naszego drobiazgu! Po zważeniu monet w przybliżeniu otrzymałem:

5cop = 4100
25cop = 2800
10cop = 1600
1 łyżka = 1400
50cope = 4120

skale robocze:


Powodzenia
Wróć
Komentarze (1)
  1. Roma
    #1 Roma Goście 25 stycznia 2015 18:30
    1
    Dziękuję, jestem pewien, że się uda ..)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek