Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » » »Baranek na Walentynki
W 2015 roku mamy puszyste i miłe zwierzę jagnięce, dlatego nie tylko na Nowy Rok i inne święta, które na nas czekają, możemy i powinniśmy dawać jagnięta przed 2015 rokiem. Tutaj na przykład wkrótce odwiedzą nas wakacje wszystkich kochanków, zwane także Walentynkami. Na te święta nie trzeba dawać czegoś tak wspaniałego i dużego, po prostu uważaj i rób coś własnymi rękami, będzie to dla ciebie bardzo interesujące i niezwykłe będzie, że bliski otrzyma taki prezent. Przekaże całą miłość i romans, ale ten prezent będzie wydawał się dość drogi i cenny dla duszy, i nie można go porównać nawet z niektórymi z najdroższych biżuterii. Ponieważ w 2015 roku zabawki owiec są ważne przez rok, możesz uszyć je sam z filcu w biało-czerwonym kolorze i będzie to dość interesujące. Te dwa kolory są kolorami tego romantycznego święta. Takie owce będą szczególnie dobre jako prezent od dziewczyny, kobiety dla ukochanego mężczyzny. Zasadniczo mężczyźni dają za swoje kobiety miękkie zabawki, a tutaj nie będzie tylko zabawka, a mianowicie mała ręcznie robiona owca, ręcznie robiona.
Aby uszyć taką owcę, musisz wziąć:
• Biało-czerwony filc;
• Schemat owiec;
• Czarne, beżowe i czerwone nici;
• Sintepon w kółko;
• Satynowa czerwona wstążka w kropki;
• Metalowa zawieszka Love;
• Czerwone i srebrne pasty do serca;
• nożyczki;
• zapalniczka;
• pistolet do klejenia;
• Ołówek.

Owce walentynkowe

trzeba wziąć


Aby rozpocząć, weź schemat, pokrój każdą część jagnięcia osobno. Po zakończeniu owce będą małe, około 6,5-7 cm wysokości i 6-6,5 cm szerokości.

pokroić osobno każdą część owiec

pokroić osobno każdą część owiec


Bierzemy i stosujemy szablony wycięte z czerwonego filcu dwa półfabrykaty ciała, dwa małe serca i jedno środkowe; z beżowego filcu są dwa wykroje na głowę i dwa na uszy, a z białego filcu wycięliśmy cztery wykroje na nogi, duże serce i dwa wykroje na grzebień.

czerwone filcowe naszyjniki

czerwone filcowe naszyjniki


Kładziemy środkowe czerwone serce na dużą białą, teraz kładziemy te dwa serca na środku na jednym kawałku tułowia i szyjemy dwa szwy białą nicią wzdłuż krawędzi. Teraz składamy półfabrykaty na nogi parami i szyjemy na krawędzi małymi drobnymi ściegami wokół krawędzi.

małe ściegi szydełkowe

małe ściegi szydełkowe


Włóż nogi od dołu, złóż oba wykroje na ciele i zszyj ze sobą małe szwy, napychając je poliestrowym wypełnieniem.

szyjemy

szyjemy


Tułów jest gotowy. Przymocowujemy małe czerwone serca do uszu i szyjemy je nitkami na środku.

nadzienie syntetycznym winterizerem

Tułów jest gotowy


Nawlecz czarną nić w igłę, zszyj oczy i nos. Teraz składamy półfabrykaty głów i szyjemy je małymi szwami i wypełniamy je wyściełanym poliestrem.

układaj puste pola bramkowe

Owce walentynkowe


Był tylko herb, jest zszyty czerwoną nicią. Dostać się do zespołu. Wiązujemy kokardę ze wstążki, szyjemy do niej wisiorek, wycinamy kolejny kawałek wstążki na pętlę.

Owce walentynkowe

Owce walentynkowe


Przyklejamy części razem gorącym pistoletem, z tyłu ciała na sercach przyklejamy białe serce. Z przodu przyklejamy pętlę, następnie głowę i uszy, a na górze grzebień.Pośrodku kępki jest czerwone serce i łuk pod głową. Okazało się takie słodkie! Życzę wszystkim miłego stworzenia!

Owce walentynkowe
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek