Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » » »Szydełkowany podkoszulek
Cudowna ciepła kurtka bez rękawów została wykonana z grubych nici. Bardzo szybko szydełkowałem haczykiem N8 w rozmiarze 46–48. Następnie nałożyłem wiele motywów kwiatowych i przyszyłem z przodu produktu, dodając grubą nić.

gruba nić


On dzianie bez rękawów poszło 5 motków czarnej i jeden motek przędzy mlecznej.

5 motkach czarnej przędzy


Zaczynamy robić na drutach zestaw 35 pętli i dziergamy za pomocą s / sn do poziomu armhole 15 rzędów. Następnie usuwamy 5 pętli z każdej strony i robimy na drutach kolejne 12 rzędów. Tworzymy szyję, dziergając z każdej krawędzi 7 pętli 2 rzędów, pozostawiając nietknięty obszar w środku. Dziergamy również przednie połówki, tylko wybieramy 18 pętli. Zszyj części czarną nicią na krawędzi, tak aby końce styku stykały się ze sobą. Dzianina jest bardzo gruba.

Dziergamy kilka liści


Dziergamy kilka liści. Aby to zrobić, zbieramy 12-15 pętli powietrza, a następnie dziergamy 8-10 s / s w przeciwnym kierunku, bez zamykania ich w jednym kierunku. Wracając, zamykamy dwie pętle. Robimy to samo po drugiej stronie jednostki wojskowej.

Bujny kwiat pasuje


Bujny kwiat pasuje tak: zbieramy 6 v / p, łączymy. Następnie łączymy rapport 6 razy: 2 w / w, bujną kolumnę z 6-8 przędzy, 2 w / p i kolumnę łączącą pośrodku.

publikować posty


To jest motyw postu. Zbieramy 6 v / n, łączymy w okrąg i robimy na nim 12 s / bn. Następnie w każdym s / bn dziergamy kolumnę pocztową.

piękny element


Bardzo piękny element, wesoło wisi podczas chodzenia. Dziergamy łańcuch 10, 15 i 20 cali / p, osobno. Dziergamy 3 s / sn w każdym b / w, a następnie łączymy każdy s / sn dla piękna kontrastową nitką. Teraz przekręcamy kolczyk olchy do tuby. Kiedy zrobisz na drutach 3 gałęzie o różnych długościach, muszą one zostać połączone.

element wygląda spektakularnie


Element „jagodowy” z różnych przędz wygląda bardzo imponująco. W przypadku jagód wybierz 3 v / n, połącz. Najpierw dziergamy w środku koła 12 s / sn. Następnie łączymy te pętle za pomocą s / c od góry, aby zamknąć pętle poprzedniego rzędu. Jeśli twoje centrum nie jest jeszcze pełne, musisz kontynuować wiązanie, aż środkowy otwór zniknie.

Główny element rozety


Głównym elementem jest „rozeta”. Zaczynamy na drutach od 6 w / p, które zamykamy w kółko. Teraz dzianie nastąpi spiralnie. Dziergamy 5 v / p, a następnie łączymy za pomocą / cn do centrum. Dziergamy kolejne 5 w / p i ponownie łączymy się z centrum za pomocą / sn. Kolejne 5 jednostek wojskowych jest połączonych z / pod pierwszym łańcuchem jednostek wojskowych. Następnie pod drugim łańcuchem i. itp., dopóki nie zwiążesz pożądanego rozmiaru średnicy. Teraz zaczynasz robić na drutach pod łukami ułożonymi w odwrotnej kolejności 7 s / sn pod każdym. Dostań się do centrum. Zmień nić na kontrast i idź w odwrotnej kolejności. Wiązanie s / bn każdej pętli poprzedniego rzędu.

Robimy na drutach róże


Dziergamy róże nie tylko jednego koloru, lepiej jest robić na drutach koszulę bez rękawów w brązowych odcieniach, aby uzyskać harmonijną percepcję.

mysz na ramieniu


Teraz moim ulubionym przedmiotem jest mysz na ramieniu. Zaczynamy robić na drutach 6 pętlami na otwartej pętli (nić owinięta wokół palca). Zaciskamy pętlę, aby nie było żadnych przerw w myszy w małym nosie.
Następnie nadal robimy na drutach: w / p do podnoszenia i 2 s / bn w każdej pętli poprzedniego rzędu, zamknij rząd.
W następnym rzędzie - 1 wysoki / niski, 1 s / bn, 2 s / bn w pętli poprzedniego rzędu. Dziergamy 9 rzędów i zaczynamy zmniejszać pętle w odwrotnej kolejności. Dziergamy ogon za pomocą prostego łańcucha a / p.

mysz na ramieniu


Wyszywamy kufę, a uszy mają 5 s / sn w otwartej pętli, którą zaciskamy i szyjemy do głowy. Pamiętaj, aby uszyć kawałek sera przed myszą!

Szydełkowany podkoszulek


Zszyj kwiaty do prawej przedniej połowy.

Szydełkowany podkoszulek


Następnie w lewo. Nie zapomnij dodatkowo ozdobić tą samą przędzą, z której została wykonana dzianina bez rękawów, po prostu szyjąc ją na krawędzi.

Szydełkowany podkoszulek


Mimo to mysz jest dobra.

Szydełkowany podkoszulek


Podobnie jak sama kurtka bez rękawów. Będziesz w tym czarujący.
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek