Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » » »Dekoracja za pomocą termostatów
Blask zawsze kojarzy się ze szlachetnością i bogactwem. I pomimo tego, że czasami wychodzi z mody (lub znika w tle), nadal naprawdę chcę czegoś błyskotliwego i wesołego. Dlatego cyrkonie świetnie sobie radzą z tym problemem. Jak nauczyć się ozdabiać nasze akcesoria i dekoracje do domu dżetów? O tej klasie mistrzowskiej. Najpierw zdecydujemy, że najłatwiej jest pracować z termostatami: mają już nałożony klej, który należy rozgrzać, aby można go było przykleić.

dżetów


Ponieważ dżetów są różnych rozmiarów, nie ścigaj małych od samego początku - obraz wykonany z małych kamyków wygląda oczywiście bogatszy i bardziej wyrafinowany, ale musisz zrozumieć zasady i ocenić swoją wytrwałość z większymi materiałami. Do naszej pracy potrzebujemy dwóch rodzajów kryształów.

dżetów


Następnie zbieramy cały niezbędny sprzęt. Ołówek lub pisak, który można następnie zmyć; nożyczki, pincety i źródło ciepła. Wiele rzemieślniczek używa zwykłej zapalniczki, ale wydaje mi się, że prostsze i bardziej niezawodne jest używanie świecy - można ją mocno zamocować w świeczniku, a obie ręce będą wolne. W przypadku pęsety musisz również wybrać tę, która wygodnie mieści się w dłoni. Miałem szczęście w instrumentach dziadka, że ​​znalazłem taki z zakrzywionymi końcami, ale to nie jest ważne.

narzędzia i materiały


Teraz najważniejszą rzeczą jest wybór powierzchni do dekoracji i rysunku. Jeśli twoje umiejętności artystyczne nie są wystarczające, znajdź zdjęcie w Internecie, wydrukuj je - i gotowe. Właściwie to zrobiłem. Przez długi czas czarna sadzarka musiała być w jakiś sposób rozjaśniona, dlatego stała się eksperymentalna.

wystrój i wzór


Opłucz garnki, aby odtłuścić powierzchnię, rozłóż dżetów na rysunku na papierze. Nie powinno to być zbyt leniwe, aby to zrobić - więc ocenisz przyszły wynik, zrozumiesz, ile pasków może być potrzebnych i zdecydujesz o kierunku pracy.

cyrkonie zgodnie z rysunkiem


Wycinamy wzór i za pomocą kleju naprawiamy go na powierzchni sadzarki. Jeśli obraz jest złożony, musisz przetłumaczyć go przez kalkę kreślarską.

Wytnij wzór


Jeśli powierzchnia, którą zamierzasz ozdobić, jest przezroczysta, możesz to zrobić bez tłumaczenia obrazu. Aby to zrobić, przyklej obwód do wnętrza wazonu lub szkła. I obraz jest widoczny, a wtedy nic nie będzie musiało zostać zmyte. Proszę bardzo

obraz przez kalkę kreślarską


Tak więc miękkim ołówkiem obrysowujemy obraz. Użyłem białego ołówka kosmetycznego, ponieważ inne nie były widoczne na czarnej powierzchni.

narysuj obrazek


Teraz zaczyna się najbardziej pracochłonna część pracy: zbieranie kryształków pincety, podgrzewanie nad świecą. W przypadku dużych kryształów zajmuje to 5 sekund, w przypadku małych - 2-3.

podgrzej go nad świecą


Ogrzany kryształ górski ustawiony we właściwym miejscu, zgodnie ze schematem. Wszystko musi być zrobione szybko i dokładnie, jak klej natychmiast się wiąże.

wklej cyrkonie


Jeśli sadza pojawi się na dżetów podczas ogrzewania, nie martw się - wszystko można łatwo usunąć wilgotną szmatką.

wklej cyrkonie


Po sklejeniu wszystkich dużych dżetów otrzymujesz taki kwiat.

wklej cyrkonie


Teraz z dżetów o mniejszej średnicy wykonujemy środek w każdym płatku.

wklej cyrkonie


Po usunięciu sadzy wkładamy roślinę do doniczek i cieszymy się z naszej pracy.

Dekoracja za pomocą termostatów
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek