Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
Różne akcesoria zawsze były dla dziewczyny czymś więcej niż tylko drobiazgiem. To dzięki różnym dekoracjom można ocenić charakter osoby. Kolorystyka, materiał produktu, jego wizerunek i wiele innych cech dekoracyjnych mogą powiedzieć rozmówcy o prawdziwych wartościach osoby. W akcesoriach szczególnie cenię nie wysoki koszt i luksus, ale prostotę i oryginalność. Bransoletka ze szpilkami przekupiła mnie właśnie tymi cechami. Utworzenie go zajęło mi około pół godziny wolnego czasu, a jego żywotność jest nieograniczona. Ponadto, w zależności od okoliczności, można go łatwo połączyć zarówno ze sportowym stylem, jak i założyć na wyjście do kawiarni. Aby to zrobić, potrzebowałem:

zajęło mi to


Zwykłe szpilki;
Gumka do biżuterii;
Koraliki;
Koraliki;
Szczypce
Przede wszystkim zbieramy koraliki dla każdej szpilki.

podnieś koraliki


Zrobiłem to w losowej kolejności, ale można było wykonać jakiś wzór. Aby to zrobić, wystarczy obliczyć ilość koralików umieszczonych na jednym sworzniu i sznurować koraliki wybranych odcieni na papierze zgodnie ze wstępnym szkicem.
Po wypełnieniu otwierającej części szpilki należy ją zamknąć i ścisnąć głowę szczypcami. Możesz więc mieć pewność, że podczas noszenia nie otworzy się i nie skrzywdzi Cię.

ścisnąć głowę szczypcami


Średnio około 30-35 pinów trafia w nieco pełną rękę.

szpilki z koralikami


Gdy wszystko jest przygotowane, możesz zacząć montować bransoletkę. Aby to zrobić, potrzebujesz dwóch kawałków specjalnej gumy. Zwykle można go znaleźć w każdym sklepie do robótek ręcznych lub szycia. Długość odcinka powinna być równa obwodowi nadgarstka + małe ogony, aby utworzyć węzeł.

zrobić węzeł


Teraz zaczynamy sznurować szpilki na jednym z gumowych pasków, naprzemiennie z koralikami.

rozpocząć sznurowanie


Przeciągnij gumę przez otwory w dolnej części szpilki. Ponadto należy zadbać o to, aby wszystkie piny były skierowane stroną stopki w tym samym kierunku.
Konieczne jest sznurowanie, aż rozmiar powstałej grzywki w spokojnej pozycji będzie równy objętości nadgarstka.

powstałe grzywka


Gdy tylko zdamy sobie sprawę, że to wystarczy, zawiązujemy wszystko na podwójnym węźle i odcinamy nadmiar.

zawiązać wszystko


podczas wiązania lepiej nie rozciągać gumki, w przeciwnym razie bransoletka nie będzie pasować na rękę. Teraz powtórz proces ciągnięcia dna.

Bransoletka ze szpilki


Nasza bransoletka przypięta jest gotowa.

Bransoletka DIY
Wróć
Komentarze (1)
  1. tanya
    #1 tanya Goście 11 sierpnia 2014 15:36
    0
    : wassat: ile pinów potrzebujesz

Przeczytaj także

Kody błędów pralek