Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » » »Świąteczny wystrój„ Delicious ”
Świąteczna dekoracja domu - Nie tylko tradycja amerykańska, ale także popularna wśród nas. Najciekawsza rzecz do zrobienia wystrój zrób to sam. Filc jest bardzo wygodny do modelowania materiału i bardzo łatwo jest zrobić z niego takie świąteczne słodycze.

Do robienia słodyczy


Do zrobienia słodyczy i filiżanki potrzebne będą następujące narzędzia i materiały:
- 3 arkusze filcu w różnych kolorach: czerwony, biały, różowy;
- pusta puszka;
- małe opakowanie dowolnej waty;
- metalizowane złote nici;
- papier lub karton do wykrojów;
- ołówek i linijka, suche mydło;
- nożyczki 2 rodzajów - zwykłe i z zaokrąglonymi końcówkami;
- igły, szpilki;
- czarna taśma, taśma dwustronna lub klej.

Pierwszy etap jest tworzenie pustych miejsc. Musisz zrobić papierowe formularze na słodycze za pomocą ołówka i zwykłego papieru. Będą to kształty o różnych kształtach, dla cukierków - zakrzywione patyczki, a dla kubka - duże koła. Jeszcze lepiej, jeśli masz karton lub ciężki papier. Wtedy puste miejsca staną się wielokrotnego użytku.

Następny etap - przeniesienie wykrojów do czerwonego filcu. Na ratunek przyjdzie suche mydło do konturowania. Słodycze składają się z 2 identycznych wygiętych półfabrykatów, które trzeba będzie przyszyć. Podczas przenoszenia wygodniej jest użyć szpilek do zamocowania tkaniny, a także 2 rodzajów nożyczek. W pustych miejscach są zaokrąglone miejsca, więc nożyczki z zaokrąglonymi końcami będą bardzo przydatne. Używaj filcu oszczędnie; umieść przedmioty obrabiane gęstsze względem siebie.

Do robienia szkła

koło

materiał na chololchik

my rzeczy

szyjemy


Otrzymawszy w rezultacie 2 puste miejsca na każdy cukierek, możesz rozpocząć szycie próbek. Nici muszą być trwałe i różnić się kolorem od podstawowych materiałów. Połącz próbki filcu, wybierz cienką igłę i zacznij szyć od rogu. Węzeł na nitce musi być ukryty w środku.
Po zszyciu półfabrykatów natychmiast napełnij cukierki bawełną. Do pchania do wewnątrz wygodnie jest używać wykałaczki. Gdy cukierki będą gotowe, przygotuj cienki pasek filcu białego lub różowego. Będzie musiał być przyszyty do gotowej różdżki. Owiń pasek wokół cukierka i przyszyj cienką igłą do patyka w miejscach nawijania. Szybciej będzie przebijać patyk, poruszając się zygzakiem.

udekorować

słodycze świąteczne

słodycze świąteczne

słodycze świąteczne


Ostateczne wykończenie słodyczy - nawijanie tej samej nici na drążek. Możesz użyć tylko takiego uzwojenia lub paska w innym kolorze. Przygotuj kilka cukierków, najlepiej 5 szt., Aby kubek wydawał się pełniejszy.
Jako stojak na słodycze możesz użyć zdobionego kubka lub puszki. Wysoki słoik z cyny lub orzechów jest dobry. Aby krawędzie słoika były mniej ostre, możesz przykleić je czarną taśmą. Powinieneś także ozdobić słoik filcem. Półfabrykaty w kształcie koła są przydatne dla zewnętrznego i wewnętrznego dna słoika. Klej można zastąpić dwustronną taśmą. Przyklej kilka słoików taśmy do słoika i przymocuj filc na wierzchu. Połączenie filcu z taśmą elektryczną sprawi, że pięknie zdobiony uchwyt na kubek na słodycze z solidnego słoika. Możesz dodać inne elementy dekoracyjne na górze, takie jak wstążki, koraliki, iskierki.

kubek

świąteczny wystrój


Gotowy wystrój można umieścić na stole lub na półce w szafie, lub można dodać haczyk do szkła i zawiesić na ścianie.
Wróć
Komentarze (0)

Przeczytaj także

Kody błędów pralek