Zrób to sam
Kursy mistrzowskie, instrukcje, przydatne wskazówki, przepisy kulinarne.
» » »Problem z założeniem kaptura
Kupiłem to oznacza kaptur, prosty, ale niezbyt tani. Wrócił do domu, zamierzał dołączyć do kuchni, kiedy nagle ukradł przeszkodę w rurze gazowej. Producent wykonał standardowe elementy złączne: do ścisłego przymocowania do ściany, czego naturalnie nie mogłem zrobić z powodu rury.

Hood


Znalazłem wyjście z tej sytuacji: kupiłem 6 rzutów rożnych. Nie są drogie, mam 8 rubli. Dlaczego 6? Ponieważ kaptur zostanie przymocowany w 3 miejscach, a jeden narożnik będzie wymagał 2 rogów. Montaż nastąpi w następujący sposób:

rogi


Najpierw przykręcę wszystkie 6 rogów do kaptura i zobaczę, jak wszystko będzie.

dołączone rogi

okap kuchenny


Rura wystaje w największym miejscu 5 centymetrów od ściany. Narożniki dają odległość 8 centymetrów, a do tego można skonfigurować od 5 do 15 centymetrów.

Następnie wszystko jest zgodne ze standardem: mocujemy narożniki do ściany i kaptura, następnie zawieszamy kaptur i łączymy narożniki ściany i kaptura, mocujemy śrubami.

kaptur do ściany


To wszystko, mam nadzieję, że ktoś się przyda.
Wróć
Komentarze (2)
 1. anonimowy
  #1 anonimowy Goście 17 stycznia 2015 23:52
  1
  Istnieje coś takiego jak [b] kołek instalacyjny [/ b], który jest używany głównie do mocowania umywalek i jest prętem, z jednej strony którego wycięty jest gwint metryczny M8 lub M10, z drugiej strony gwint do kołków.
 2. Eugene X
  #2 Eugene X Goście 12 marca 2019 20:36
  0
  Dzięki za pomysł z rogami, pomógł.

Przeczytaj także

Kody błędów pralek