DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Tesla Transformers uz Kachera Brovina no 220 voltiem
Šajā rakstā es runāšu par to, kā padarīt Kachrovu Brovinu par salīdzinoši mazu jaudu ar tādu pašu detaļu komplektu. Kas ir “kačers”, būtībā tas ir sava veida Tesla spole, kuru es esmu rezonanses transformators, ar kuru jūs varat iegūt milzīgu augstfrekvences spriegumu un tāpēc spēcīgu elektromagnētisko lauku, kam ir diezgan interesantas īpašības. Un tāpēc mēs atstāsim vārdus un pāriesim pie paša instalācijas montāžas procesa.
Bet, protams, pirms montāžas jums ir jāsaprot, kā tas darbojas un no kā tas ir salikts.
Šeit ir instalēšanas shēma.


Ķēdi baro ar 220 V tīkla spriegumu, kas, pirms došanās tieši uz galvenā ģeneratora daļu, tiek koriģēts caur D1 diodi un nolaists ar droseli, es izmantoju 12 voltu transformatoru, kuru ieslēdz ar 220 tinumu, citiem vārdiem sakot, mēs ņemam divus vadus, pie kuriem tīkls ir savienots ar transformatoru. 220, un viens no tiem ir arī savienots ar 220, un otrais iet uz enerģijas kvalitāti līdz kondensatoram C1. Tagad pāriesim pie rezistoriem, R2 jūs varat izmantot vidēju jaudu, es izmantoju padomju vidēja lieluma, tāpat kā R1, man vienkārši nebija šādas uzlādes un es izmantoju no 4 līdz 12 KOhm lielas jaudas, un visi rezistori palika auksti pat pēc ilga darba. Tagad pieskarsimies tranzistoram ar vispieejamāko instalācijas daļu. KT828 var izmantot tikai kā pēdējo iespēju, ja nav iespējams iegūt importētus, proti, Panasonic tranzistors C5244A parādīja izcilu darbu, bet neatkārtojiet manas kļūdas, nemēģiniet noņemt droseļvārstu vai iestatīt to ļoti mazu, manā gadījumā es to pavisam noņemu, un tranzistors diezgan nedaudz eksplodēja. Jūs varat izmantot 2SA1943 un līdzīgus sprieguma un strāvas parametrus, tranzistors, kā parasti šajos gadījumos parasti tiek novietots uz radiatora.
Šeit ir visa elektronika.


Mēs visu lodējam pēc shēmas, un to es arī ieguvu
 

Tagad galvenā daļa nav ļoti tehnoloģiska un šausmīgi garlaicīga. Mēs tinējam spoli L1 (primāro) ar vara stiepli, kuras diametrs ir vismaz 5 mm Apmēram no 5 līdz 7 pagriezieniem, spoles diametrs ir apmēram 14 cm.

 
Tagad, ko daudzi neuzņemas montēt, ir L2 (sekundārā) plastmasas caurules, kuras diametrs ir 5 cm, tinums, 25-30 cm augstums ir iespējams, ja pietiek ar pacietību. Es satinu divas spoles ar dažāda diametra stiepli
Pirmais ir 0,2-0,3 stieple un 25 cm augsts.


Un ar diametru 0,5-0,8 mm līdz 35 cm augstumam.


(Kreisajā pusē esošā gaisma ir tikai lampa. Tas nav kvalitātes efekts)
Viņiem tāpat izdevās panākt lielāku efektu no otrās spoles acīmredzami lielāka laukuma dēļ.

Un tagad mēs faktiski kolekcionējam, kā fotoattēlā iepriekš un zemāk.


Pirmais iesākums (ja viss darbojas) neaizkavējas, sāciet uz 1-2 minūtēm un redziet, kā tranzistors un citas detaļas tiek uzkarsētas, lai ilgstošas ​​darbības laikā tās nepārkarstu.
Nemēģiniet pieskarties visām metāla detaļām, tas ir dzīvībai bīstams!
Tātad tas viss darbojās man, kad es to ieslēdzu pirmo reizi, ja viss būs izdarīts pareizi, jums būs tas pats. Ja nē. Mainiet primārā galus, pārbaudiet, vai tranzistors un diode ir "dzīvi"
Patiesībā to panākumu dēļ, ko mēs visi esam paveikuši, mēs varam panākt ieguvumus
1. Koronas izlāde
Tā ir izlāde, kas nāk no sekundārā brīvā gala, uz kuru vajadzētu norādīt, labāk ir paņemt adatu. Tas izskatās ļoti skaists, purpursarkans vainags. Koronas izlāde rada tā saukto elektrisko vēju, t.i. jūs varat pamanīt nelielu vēsmu, kas smaržo pēc ozona, uz šī efekta notiek tā saucamais "jonu motors". Ja ar pirkstu pieskarsities izlādei, nebūs sāpju. Tā kā augstfrekvences strāva pāriet virs ādas virsmas, daži avoti saka, ka tai ir vazodilatējoša iedarbība un tā ir gandrīz panaceja, kas izglābj no visām slimībām, es personīgi neko neesmu pamanījis, izņemot nelielu apdegumu un nelielu dūmu no mana pirksta. Bet Nikola Tesla, kura faktiski atklāja augstfrekvences strāvu un pakļāva savu ķermeni izlādei, dzīvoja 86 gadu vecumā. Bet es joprojām neiesakām ļaunprātīgi izmantot šādu pieredzi. Jā, un izlāde sāk izdalīties no naža rokā, ja jūs to atvedat uz sekundārā spoles. Izlādei nav arī zemas temperatūras, tuvumā esošā gaisma viegli aizdegas un jūs pat varat plānas papīra loksnes padarīt gruzdētu.

 
Kamera neizpauž šīs parādības skaistumu.
2. HF lauks
Mēs runājam par elektromagnētisko lauku, kas ieskauj kačeri, tas ir augstas frekvences lauks. Patiesībā tas nedara neko maģisku. Lai gan tas var būt “neiniciāts”, tas šķitīs brīnums. Ja paņemat rokā izlādes spuldzi, atnesat to kvalitatīvi, tas iedegsies jūsu rokās un diezgan spilgti, es viegli varēju iedegt divas lampas ar jaudu pat 36W, kamēr lukturī tika novērota noteiktu svītru ietekme, tā izskatās diezgan glīta (tiem, kas sapņoja par spēlēt zvaigžņu karus)
Šeit ir 18W spuldze


4x6W
 

Apgaismojums, divi uz 18W

Ar viena un tā paša lauka palīdzību var parādīt, cik liela ir elektrības pārvadīšana no attāluma bez vadiem. Šim nolūkam ir nepieciešama vēl viena spole, vēlams ar tieši tādiem pašiem parametriem (pagriezienu skaits, stieples šķērsgriezums utt.). Šajā gadījumā var sasniegt daudz labāku efektu. Mēs saliekam rezerves spoli un uzstādām to pašu, ko izstarojošo spoli. Atšķirība ir tāda, ka diodes tilts ir savienots ar primārā izejām
 

Nepieciešams ņemt augstfrekvences diodes, tā kā nevarēju šādus pie rokas atrast, es nevarēju pārbaudīt šo efektu, bet sekundārajā spriegumā bija izlāde, kuru varēja izvilkt no nepietiekamā pētījuma.
Tas faktiski ir viss, ko es gribēju pateikt par šo ierīci.

Autors neuzņemas nekādu atbildību par jūsu dzīvību un veselību, 220 V spriegums ir bīstams dzīvībai, ieteicams pirms montāžas izlasīt drošības pasākumus. Tas arī kaitīgi ietekmē RF lauku, kas ieskauj kačeri. Iesaku paņemt pārtraukumus.

 Vēlas atkārtot veiksmi!

Komentāri (69)
 1. kisli4
  #51 kisli4 Viesi 2013. gada 3. decembris 18:57
  0
  Lūdzu, palīdziet, es samontēju pēc šīs shēmas, tranzistors ieliek 2t839, es ieslēdzos, dzirkstele izlec no sekundārā, un tranzistors uzreiz sadedzina, es samontēju, bet efekts ir tāds pats, ir dzirkstele un tranzistors saplīst turpat
 2. Timorfijs
  #52 Timorfijs Viesi 2014. gada 25. janvāris 13:38
  0
  Citāts: stepans
  ... ne tik daudz caurumu tinumu proporciju neievērošanas dēļ ???? Pasaki man, lūdzu!

  Patiesībā, jā, es arī to izdarīju. Es savu pirmo spoli uzviju uz kartona, kas savīti caurulē, kura augstums ir gandrīz metrs un kura diametrs ir 7-8 centimetri. No tā neona lampas kvēloja pusmetrā, un kvēlspuldzes - 20 centimetros.Bet kartons iedegās pie augsta mitruma, un es pārtinu PVC. Un tad pazuda daudzi brīnumi. Ir daudz manu video par montāžu un demonstrēšanu uz timorfy dot ru.
 3. Maikls
  #53 Maikls Viesi 2014. gada 11. februāris 09:14
  0
  Vai interesē, kādu strāvu šī ierīce patērē? izmērīts? nē? vismaz apmēram ... jau iepriekš paldies ... ar cieņu. Maikls.
 4. jeka
  #54 jeka Viesi 2014. gada 7. maijs plkst. 9:19
  0
  kuru diodi ņemt?
 5. Dmitrijs
  #55 Dmitrijs Viesi 2014. gada 8. septembris 18:04
  0
  Lūdzu, pasakiet man, vai ir svarīgs caurules diametrs, pa kuru jūs vējat sekundāro, un kur savienot sekundāro apakšējo kontaktu otrajā ķēdē
 6. Egors
  #56 Egors Viesi 2014. gada 7. novembris 19:24
  0
  Es nesapratu, bet kura diode ir nepieciešama?
 7. Maksims
  #57 Maksims Viesi 2015. gada 15. jūlijs 19:11
  0
  Mana stieple ir pārklāta ar melnu krāsu. Vai tas ir piemērots vidusskolai?
 8. edvards44
  #58 edvards44 Viesi 2015. gada 18. novembris 21:55
  0
  [b] paxich2 [/ b],
  Nu, kapitālisti, tas neizdodas? Zināšanas un iemesls neeksistē?
  Kā es saprotu, jūs esat savas valsts ģēnijs, jūs pat zināt par naftas pārveidotājiem. Vai esat kādreiz domājuši, kādi izmēri tie ir? )))
  Nav brāļa, pat nemēģiniet. Ko šeit dara pat bērni, jūsu akadēmiķi nekad nav sapņojuši!
 9. edvards44
  #59 edvards44 Viesi 2015. gada 18. novembris 22:12
  0
  Zēni - ņemiet diodi no mikroviļņu krāsns - nemaldos
 10. Vitalj321
  #60 Vitalj321 Viesi 2016. gada 21. maijs 18:39
  0
  Puiši, kādai induktivitātei vajadzētu būt aizrīties? (Vismaz uzmetiet attēlu, lai precīzi zināt, kurš no tiem.) Pēc neveiksmīga notikuma es neuzticos transformatoram.
  Man ir divi tranzistori: 2SA1943 un 2SC5200. Es domāju, ka pirmais, kas izmantoja. Diode - D248b. Kondensators ir tāds pats kā ķēdē.
  Un nekas nenotiks, ja sekundārais tiek ievainots uz caurules ar diametru 2,5 cm?
 11. lotos
  #61 lotos Viesi 2016. gada 15. jūnijs 23:10
  0
  Vispirms ieslēdziet smadzenes un pēc tam iztērējiet naudu.
 12. Sergejs
  #62 Sergejs Viesi 2016. gada 23. jūnijs 01:29
  0
  Es visu savācu stingri saskaņā ar shēmu, DARBI, bet es neredzu vainagu. Nez kāpēc?
 13. Vladimirs
  #63 Vladimirs Viesi 2017. gada 10. janvāris 11:58
  0
  [b] Vēders [/ b],
  Sakiet man, vai es varu pielodēt stiepli, ja tā ir īsa, lai L2 spole būtu lielāka?
 14. Kaķis
  #64 Kaķis Viesi 2017. gada 3. marts 20:57
  0
  Un ja jūs izmantojat 9 voltu transformatoru?
 15. Magianauka magianauka
  #65 Magianauka magianauka Viesi 2017. gada 16. aprīlis 15:50
  0
  ķēdes ir diezgan kaprīzs, un, izmantojot droseļvārstu, mēs iegūstam jauku plīti, mana ķēde darbojas no 110 voltiem, un jauda ir vairākas reizes lielāka.
 16. SanSanych
  #66 SanSanych Viesi 2017. gada 28. septembris 17:28
  0
  Ķēdes ar zemu spriegumu bez transformatoriem, izmantojot droseles un Zener diodes, ir bīstamas. Nav pārsteidzoši, ka tranzistors eksplodēja ... tie parasti ir ar spriegumu līdz 25. Neriskējiet ar savu dzīvību ... Izmantojiet baterijas, baterijas vai barošanas blokus ar transformatoriem.
 17. Viesis Romāns
  #67 Viesis Romāns Viesi 2019. gada 9. janvāris 17:11
  0
  Un ko nozīmē vidējās jaudas rezistors? Cik maksā vats?
 18. Viesis Romāns
  #68 Viesis Romāns Viesi 2019. gada 21. janvāris 04:40
  0
  Vads, pie kura pie transformatora ir pievienoti 220 volti, iet tieši uz kontaktligzdu, un otrais, pie kura ir pievienoti arī 220 volti, iet uz kondensatoru. Un tad ir jēga ievietot transformatoru?
 19. Viesis Romāns
  #69 Viesis Romāns Viesi 2019. gada 25. janvāris 07:51
  0
  Viens transformatora vads iet uz fāzi, bet otrais - mīnus kondensators?
Augšupielādēt vairāk
1 2

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām