DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Dzesēšana

Dzesēšana

Meistarklases:

Pielāgojama datora dzesēšanas sistēma

Es piedāvāju viegli izgatavojamu un ērti lietojamu datoru ventilatoru vadības sistēmu. Sistēmai ir 3 pozīcijas: - atspējota; - zema trokšņa režīms; - maksimālais režīms.

Dariet to pats, lai sūknētu CBO

Nu, kas ir CBO, es domāju, ka daži jau uzminēja - šī ir ūdens dzesēšanas sistēma. Kas ir pumpis? - Tas ir sūknis, kas liek dzesēšanas šķidrumam cirkulēt caur sistēmu. Rakstā es jums pateiksšu vienu pašmāju sūkņa piemēru. . .

Vadības panelis datoram

Datora modifikācijas procesā bieži ir jākontrolē iebūvētie ventilatori vai kaut kā fona apgaismojums. Tam mēs darīsim savu vadības paneli. . .

Datoru filtrs

Es nezinu par jums, bet man jau ir apnicis tīrīt datoru. Fakts ir tāds, ka mans dators atrodas guļamistabā, un no loksnēm un spilveniem ir vienkārši neizturami daudz putekļu. Man ir apnicis katru mēnesi izjaukt datoru un "izsūkt" putekļu kalnus. Es nolēmu jaunināt datoru un ievietot tajā

Mēs izgatavojam dzesētāju cietajam diskam.

Cietajam diskam ar vārpstas ātrumu 5400 apgr./min nevajadzētu. strādāt ar elektrisko sildīšanas spilventiņu. Turklāt pienācīgas ventilācijas dēļ temperatūra šajā gadījumā nepārsniedza 39–40 grādus. Bija jautājums par cieto disku papildu dzesēšanu.

Ūdens dzesēšanas sistēma.

Vēl viena interesanta variācija par ūdens dzesēšanas tēmu. Šoreiz ārējā versijā ar lielu radiatoru, gaismas ventilatoriem un zilu ūdens tvertni. To visu jūs varat darīt ar savām rokām, iztērējot mazāk nekā tūkstoš rubļu.
«Dari pats - dari pats"- interesantu mājas izstrādājumu vietne, kas izgatavota no improvizētiem materiāliem un mājās esošiem priekšmetiem. Soli pa solim meistarklases ar fotogrāfijām un aprakstiem, tehnoloģijām, darba piemēriem - viss, kas rokdarbu darbam vajadzīgs īstam meistaram vai tikai amatniekam. Jebkuras sarežģītības amatniecība, liels virzienu un radošuma ideju klāsts.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām