DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »" Viltus "ģipškartons
Mājas kamīns jau sen tiek uzskatīts par komforta un romantikas iemiesojumu. Un, protams, daudzi to vēlētos, lai būtu mājās. Tomēr mūsu laikā lielais vairums cilvēku dzīvo dzīvokļos, kas kamīnu padara tikai par sapni un neko citu. Tomēr, ja ir liela vēlme, tad nav neiespējami uzdevumi.

Ņemot vērā to, ka pat reālus kamīnus diezgan reti izmanto paredzētajam mērķim, ir diezgan loģiski apmierināt jūsu vēlmi tos dekorēt ar interjeru uz “viltus kamīna” rēķina. Bet šeit rodas jautājums, vai cena atbildīs iegūtajam rezultātam. Galu galā kamīns bez skursteņa ir tikai nedaudz lētāks nekā pašreizējais, bet tajā pašā laikā tas paliek tikai ornaments. Un šeit mūsdienīgiem materiāliem un tehnoloģijām vajadzētu nonākt glābšanā. Tālāk aprakstīta lētas mājas "viltus" konstruēšanas metode, izmantojot koka sijas, drywall un mākslīgo akmeni.

1. Pirms darba uzsākšanas jums ir jāsagatavo skice un skaidri jāaprēķina jūsu kamīna izmērs. Jāatceras, ka viss telpas interjers tiks vērsts uz kamīnu, un tam tam jāatbilst, lai tas neizskatās pēc kaut kā lieka. Tomēr tas ir gaumes jautājums. Šajā piemērā biroja interjers ir veidots "vācu lauku mājas" stilā.

2. Drywall imitē cietu virsmu, bet pats par sevi nav pietiekami izturīgs. Tāpēc rāmim "viltus" jābūt izgatavotam no izturīga materiāla, nevis no profila. Šajā gadījumā tika izmantotas koka sijas ar šķērsgriezumu 100 X 50 mm. Tas ne tikai padarīja struktūru ļoti stingru, bet arī ievērojami atviegloja konstrukciju, pateicoties vienkāršībai strādāt ar koku.

3. Pēc tam, kad rāmis ir uzbūvēts, tas ir apšūts ar drywall, kas pēc tam tiek uzklāts un nokrāsots. Darbs ir ļoti vienkāršs un pieejams ikvienam, un tāpēc nav nepieciešams apstāties.
4. Lai iegūtu “nepatiesu” reālismu, ir patīkami to izrotāt ar dekoratīvu akmeni. Kā redzat fotoattēlā, akmens flīzes ir ieklātas šaha gabala rakstā, lai pēc iespējas paslēptu taisnās šuves.

5. Jāpatur prātā, ka nedarbosies akmens flīžu likšana horizontāli un vertikāli, tāpēc jums vai nu jāizvēlas kamīna forma, kur tas nav nepieciešams, vai kā šajā piemērā (fotoattēlā) vienkārši uzzīmējiet akmeņus uz vienas no plaknēm. Tas tiek darīts šādi. Uz drywall tiek uzklāts nevienmērīgs cementa slānis (apmēram 5 mm.) Un, kamēr tas uz tā neizžūst, ar asu priekšmetu tiek sagrieztas akmeņu kontūras. Kad viss izžūst, krāsojiet virsmu izvēlētajā krāsā.

6. Kamīns ir gandrīz gatavs, taču ir nepieciešams izgatavot super plauktu, kas dekorēs kamīnu un padarīs to praktiskāku. Ir daudz veidu, kā to padarīt, galu galā tas ir tikai plaukts. Šajā piemērā plaukts ir izgatavots no saplākšņa loksnes un koka stūriem, ko var lēti iegādāties jebkurā datortehnikas veikalā. Dizains ir piestiprināts ar PVA līmi.

7. Lai tuvinātu “viltus kamīna” praktiskumu tā prototipam, ir lietderīgi tajā izmantot elektrisko kamīnu. Tātad kamīns ne tikai izskatīsies labāk, bet arī priecēs jūs ar īstu siltumu un gruzdējušas malkas izskatu.
Komentāri (3)
 1. starperrulitx
  #1 starperrulitx Viesi 2013. gada 9. maijs 04:50
  0
  Aizraujoša ziņa, man personīgi patika, admin, paturi to + tu !!
 2. Strannik536
  #2 Strannik536 Viesi 2017. gada 7. janvāris 10:40 plkst.
  1
  Protams, amats ir labs, bet ne pilnīgs. Es vēlētos uzstādīt tik skaistu portālu nevis nopirktu elektrisko kamīnu, bet gan pats. Uguns imitācija var kalpot:
  1. fona apgaismojums ar spuldzi 12/24 v, kravas automašīnas aizmugurējais miglas lukturis tam ir lielisks;
  2. Tomēr miglas ģenerators, visticamāk, jums tas būs jāpērk.
  3. Dzesētājs (ventilators) no datora procesora, lai modelētu liesmu kustību.
  4. Tā sauktais "krekinga", tas ir, uguns skaņas simulators. Šeit tas ir nedaudz sarežģītāk, ierīce ir diezgan dārga, to ir vieglāk salikt pēc shēmas, par laimi, jūs varat iegādāties tās daļas jebkurā radio detaļu veikalā. Shēma ir ļoti vienkārša, kurš būs ieinteresēts, rakstiet personīgi. Es ar prieku izlasīšu amatnieka amatu, kurš apņemas no sākuma līdz beigām izgatavot elektriskā kamīna imitāciju un dalīsies savā pieredzē vietnē. Varbūt kāds nonāks pie gala rezultāta ātrāk un vienkāršākā veidā nekā es, par ko mūžīgi priecāšos.
 3. Strannik536
  #3 Strannik536 Viesi 2017. gada 7. janvāris 10:47 plkst.
  0
  Kas ir kamīns bez ugunskura mencas? Kas zina, kā izdarīt tā saukto "krekeris", tas ir, uguns skaņas simulators?

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām