DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Ceptas zivis
Ceptas zivis ir diētisks produkts, un tām ir pārsteidzoša garša. Zivju labākās barības vielas var saglabāt, sagatavojot tās svaigā gaisā, izmantojot ugunskura ogles un plēvi.
Lai grilētu zivis virs oglēm vai atklātas uguns, jums būs nepieciešams dubultā grils ar rokturi. Standarta grils var izturēt ne vairāk kā pusi kilogramu produkta svara. Lielu zivju svaru gadījumā broileru var pastiprināt ar papildu grilu.

Ceptas zivis

Ceptas zivis


Kā zivs labāk ir izmantot paraugu, kas sver līdz 500–800 gramiem, no kura vispirms jānoņem svari. Uzmanīgi to izķidājot, noņemot galvu, lielās spuras un asti. Gandrīz visas zivju sugas ir vispiemērotākās cepšanai, bet īpaši piemērotas ir treknas (foreles, karpas, karpas, laši). Pirmkārt, jums būs jāveic griezums no vēdera uz muguras spuru, lai iegūtu mazu biezumu. Izvērsiet to “pankūka”.

Ceptas zivis

Ceptas zivis


Mēs berzējam zivis ar sāli, pievienojam piparus, dažas citas garšvielas (es neiesakām eksperimentēt ar jaunveidīgajām garšvielām, optimāli ir izmantot melnos un sarkanos piparus). Jūs varat likt zivis virsū ar smalki sagrieztiem dārzeņiem: sīpoliem, papriku, burkāniem. Arī interesanta garša tiek iegūta, ja jūs apkaisa zivis ar citronu sulu un veicat nelielu gabalu gabaliņā, uzmanīgi pievienojot tur siera gabaliņus. Siers izkausēs, piešķirot zivīm pikantu garšu un palielinot tauku saturu, izmantojot liesās šķirnes.

Ceptas zivis


Zem zivs mēs ievietojam folijas loksni, ja liemenis ir liels vai folija ir diezgan plāna, tad mēs to salocām uz pusēm. Pārklājiet virsū citu alumīnija folijas loksni un uzmanīgi aptiniet. Tas ir nepieciešams, lai sula saglabātu, apgriežot cepšanas laikā.

Ceptas zivis


Mēs gatavojam ogles, koku dažādībai nav īpašu prasību, jo šeit gandrīz viss produkts tiks slēgts no visām pusēm. Jau malkas dedzināšanas beigās zivis jau var likt uz grila.

Ceptas zivis

Ceptas zivis


Vispirms sarīvējiet sarīvēto ar iesaiņoto folijas daļu apmēram 3-5 minūtes, pēc tam apgrieziet to un turiet vēl 15 minūtes.
Vidējais gatavošanas laiks ir apmēram 20 minūtes un laika gaitā mainās uz augšu vai uz leju atkarībā no ogļu karstuma un zivju biezuma. Ir svarīgi gaidīt pilnīgu gatavību, jo mēģināt vēlāk “pabeigt” būs problemātiski.
Pēc zivju izņemšanas no cepšanas ierīces uzmanīgi atveriet foliju pāri malām. Virsū pievienojiet sasmalcinātus zaļumus (dilles, skābenes, sīpoli, pētersīļi), un šeit mēs iegūstam lielisku un veselīgu ēdienu ar dzīviem “dūmiem” un pašu sulā.
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām