DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Niedru žalūzijas
Tuvojas pavasaris. Dažreiz pārāk saulains logs padara mūs neērti - spilgta gaisma sāp mūsu acis vai pārāk pārkarsē darba vietu. Ne vienmēr ir ērti izmantot aizkarus. Mūsu žalūzijas ietaupīs vietu, iederēsies loga atvērumā un glābs jūs no pārmērīgas saules gaismas.

Materiāls šīm žalūzijām tiks niedres.

Niedru žalūzijas


Vasaras sākumā ezeru krastos var atrast jau sakoptu, spuru - tas ir tumšākas krāsas, tāpat kā pēc nevienmērīgas apstrādes ar traipu. Un, ja jūs noņemat augošu, tad jums tas jātīra no ārējiem apvalkiem. Nedaudz pagrieziet ap savienojumiem - ārējās caurules var viegli noņemt.
Pēc tam izmēriet nepieciešamo garumu (jūsu loga platumu) un, izmantojot dārza griezēju, nogrieziet pietiekamu skaitu kātu. Lai saliktu žalūzijas, mums ir nepieciešams koka taisnstūrveida rāmis, kuru var izgatavot no jebkura piemērota materiāla. Šajā gadījumā šim nolūkam kalpoja vecais pikets. Mēs iedzen trīs naglas augšējā un apakšējā sloksnē, iepriekš marķējot attālumu ar lineālu, lai tie precīzi nokristu viens pret otru.
Mēs izvelkam trīs auklas no džutas auklas (ne pārāk stingri un, atstājot astes apmēram 20 cm, tās noderēs vēlāk). Tas ir pamats.

Niedru žalūzijas


Tālāk mēs sākam žalūziju montāžu, secīgi sasaistot visus kātiņus pie pamatnes. Tam būs nepieciešama plānāka aukla un jūsu pacietība. Plānas lentes var izmantot arī kā auklu, kuru var iegūt, nogriežot veco nevēlamo kreklu.

Niedru žalūzijas


Jūs varat izrotāt žalūzijas, izmantojot daudzkrāsainas lentes. Šī aktivitāte ir patīkama monotona darba cienītājiem, kaut arī bizness virzās daudz ātrāk, nekā šķiet sākumā.

Niedru žalūzijas


Jūs varat pakārt mūsu izstrādājumu uz loga ar koka karnīzes palīdzību, iestatīt pretējā virzienā (vai ņemt niedru ķekars un vairākās vietās to piestiprināt). Žalūzijas izrādās diezgan viegli, tāpēc izvēlieties tam ne īpaši masīvu materiālu. Piesiet galvenā auklas galus ar karnīzi un izbaudiet patīkamo krēslu.

Niedru žalūzijas


Kad tas vairs nav nepieciešams pie loga, tas var kalpot kā dekoratīvs panelis. Piesiet tam žāvētu ziedu ķekaru, novietojiet gaismas zīmējumus vai kalendāru.

Ja vēlaties izrotāt kastīti lietu glabāšanai ar šādu paklāju - izmēriet perimetru un augstumu - un šim darbam. Vienkārši neaizmirstiet aizvērt galus (tam var noderēt piemērotas krāsas chintz vai satīns - vienkārši pielīmējiet auduma sloksni tā, lai tos paslēptu).
Komentāri (1)
  1. Sanija
    #1 Sanija Viesi 2017. gada 19. jūlijs 15:50
    0
    Oriģinālie ECO slēģi ...

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām