DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Krelles un stikla pērles aproce" Sarežģīti viļņi "
Aproce


Aproce “Sarežģītie viļņi” ir izgatavota no stikla pērlītēm un pērlītēm, izmantojot Ndebele tehniku, lai gan no pirmā acu uzmetiena varētu šķist, ka aproce ir izgatavota, izmantojot kādu citu paņēmienu. Lai izveidotu rokassprādzi, jums būs vajadzīgas krelles un bugles. Jebkura krāsa var izvēlēties. Un bugles garums nav svarīgs, tikai ja jums tas ir garāks par manējo, tad paņemiet nevis divas, bet trīs vai četras krelles. Jūs varat ātri uzņemt vajadzīgo daudzumu pērlīšu uz vienu aci.

Aproce

Aproce


Tātad, sagatavojiet spēcīgu pavedienu vai makšķerēšanas līniju, taču ņemiet vērā, ka bugai jābūt augstas kvalitātes. Piemēram, ķīniešu bugles nežēlīgi sagriež jebkuru diegu un pat makšķerēšanas līniju, tāpēc produkts no zemas kvalitātes bugles jums ilgi nenotiks.

Aproce

Aproce


Vispirms jums jāauj pirmā rinda, uz kuras pēc tam stiprinājums tiks šūti. Tas sastāv no divpadsmit pērlītēm, saspraudiet tos uz diega, kā parādīts diagrammā. Tad pīt otro rindu, kas arī sastāv no divpadsmit pērlītēm.

Aproce

Aproce


Trešā rinda jau ir austa, izmantojot stikla pērles, vispirms jums ir jāapvelk divas lodītes (vai vairāk, atkarībā no lodītes garuma), pēc tam viena lodīte. Pīt trešo rindu pēc shēmas, arī ceturtā rinda ir austa no krellēm un stikla pērlītēm. Aust visas nākamās rindas līdzīgi kā ceturto.

Aproce

Aproce


Kad rokassprādze ir nepieciešamais garums, izstrādājuma galos šujiet aizdari, kuru jūs varat izgatavot no lielām pērlītēm un cilpām. Paslēpiet darba diega galus gatavā rokassprādzē.

Aproce

Aproce

Aproce


Aproce "Sarežģīti viļņi" ir gatava. Ja darba sākumā tiek izgatavota nevis rinda, kas sastāv no divpadsmit pērlītēm, bet gan no desmit, astoņām un tā tālāk (pāra skaits pērlīšu), tad tiks iegūts atšķirīga platuma produkts, tāpēc, ja darba sākumā pievienojat krelles, jūs iegūsit platāku sloksni. Jūs varat eksperimentēt ar ziediem, apvienojot stikla pērles un dažādu toņu un krāsu pērlītes. Lai veicas
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām