DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Leļļu amulets" Plantain "
Savācot vīriešus uz ceļa, bieži meitenes (sievietes) kopā ar lietām ieliek savu mīļoto miniatūru leļļu-amuletu “Plantain”, kas izgatavots no auduma gabaliem un kuru izgatavojuši viņu tuvinieki. Lelles rokās bija saišķis, kurā bija paslēpti vairāki prosa vai citu graudaugu graudi un diegi. Krupa bija noteikts sāta simbols, tāpēc ceļotājs vienmēr bija pilns uz ceļa. Diegi tika likti ar mērķi, lai ceļotājam vienmēr izdevās atrast ceļu uz mājām. Un šādu lelli var izgatavot ļoti ātri un viegli.

Leļļu amulets


Galvenie nepieciešamie materiāli darbam ir šādu izmēru auduma atloki:
kvadrāts 16 x 16 cm baltā krāsā,
balta auduma sloksne 4 x 18 cm.,
auduma sloksnes krāsa 4 x 18 cm.,
blīvs krāsains audums taisnstūra formā 7 x 18 cm.,
krāsaina auduma trīsstūris 16 x 24 x 16 cm.,
kvadrātveida 6 x 6 cm no krāsaina auduma. Papildus auduma atlokiem mums būs vajadzīgas šķēres, diegi (parastie), lupatas (sintētiskais ziemcietējs), vairāki prosa graudi.

Leļļu amulets

Leļļu amulets


Mēs sākam talismana lelles ražošanu:
Ieliekot lupatu baltā kvadrāta vidū, mēs izveidojam blīvu bumbiņu, kas spēlēs lelles galvas lomu.

Leļļu amulets

Leļļu amulets


Mēs adām pavedienus zem bumbiņas un, atstājot nelielu garumu, nogriezām liekos audus. No krāsainas sloksnes mēs izgatavojam karotāju uz lelles galvas: vispirms mēs saliekam sloksni ar sāniem uz centru, pēc tam uz pusēm. Mēs ieliekam iegūto šauro sloksni uz lelles galvas un piesienam to ap kaklu ar diegu.

Leļļu amulets

Leļļu amulets


Tālāk mēs izgatavojam leļļu kleitu no krāsaina taisnstūra: mēs adām auduma vienu pusi uz adatas un diega un atkal sasienam ar pavedieniem ap kaklu. Tad no baltas sloksnes, pēc tāda paša principa kā karotājs, mēs izgatavojam leļļu rokas.

Leļļu amulets

Leļļu amulets

Leļļu amulets


Neliela krāsaina kvadrāta centrā mēs ievietojam prosa, diegu un piesietam to mezgla formā pie lelles rokām. Mēs atkal sasietam rokas ar mezglu ar diegiem pie kakla, lellītes galviņas virspusē uzliekam šalli (audumu trīsstūra formā) un piesietam mezgla aizmugurē. Lelles amulets ir gatavs.

Leļļu amulets

Leļļu amulets

Leļļu amulets

Leļļu amulets

Leļļu amulets


Izbaudi savu darbu!

Leļļu amulets
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām