DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Skapis bēniņos
Bēniņu grīdas būvniecības laikā es vērsu uzmanību uz neizmantoto vietu, kabatām mansarda telpā. Es izdomāju, ka nākotnes mēbeļu skapji telpas izkārtojumā nebūs ļoti ērti un pārāk dārgi. Tāpēc, lai paplašinātu galvenās telpas platību, es sāku ēka ģērbtuve.

Skapis bēniņos

Skapis bēniņos


Viņš sāka ar sienu un jumtu siltināšanu, izgatavoja to jau standarta daudzslāņu veidā. Lai to izdarītu, es izmantoju 5-10 mm Isospan, pēc tam daļēji 10 cm putupolistirola un dažās vietās 50 mm biezus stikla vates paklājus.

Skapis bēniņos


Viņš uzstādīja sienas starpsienas šādi, statīvi no 50 līdz 150 milimetru sijas, kas ietīti skaidu plātnē, paliekot no vecā mēbeļu. Viņš visas plaisas pārklāja ar montāžas putām. Garderobes apdares materiālam es izvēlējos dabīgu oderi, kas izgatavota no priedes. Šis ir videi draudzīgāks materiāls ar labiem siltumvadītspējas un mitruma absorbcijas rādītājiem.

Skapis bēniņos


Durvju ailes uzstādīšanai izmantoju praktisku un oriģinālu dizaina gājienu - nodalījuma mehānismu ar spoguļstikla durvīm. Ejas platums ir 1,65, bet augstums ir 2,45 metri gandrīz līdz griestiem, šie parametri ir saistīti ar divu nodalījuma durvju uzstādīšanu. Ar šo platumu katras durvis ir aptuveni 0,85 metri, un, pārvietojoties pa tām, tiek atbrīvota visoptimālākā eja, un ar lielu durvju augstumu līdz griestiem palielinās telpas izskats un platība.

Skapis bēniņos


Es apgriezu ejas sienu galus ar laminēto grīdu paliekām un plastmasas stūri, nostiprinot tos ar skrūvēm ar spraudēm.

Skapis bēniņos


Ģērbtuves abās pusēs es izgatavoju plauktus drēbēm un citām lietām no laminētām skaidu plātnēm.

Skapis bēniņos

Skapis bēniņos


Drēbju izvietošanai viņš izmantoja instalāciju uz mēbeļu margu īpašiem stiprinājumiem, kas bija labi piemēroti istabas slīpajiem griestiem.

Skapis bēniņos


Ģērbtuves telpa izrādījās 8,5 kvadrātmetri, tāpēc es paredzēju tai uzstādīt apkuri un uzstādīt radiatoru. Radiators ir uzstādīts horizontāli, un, ja ir nepieciešams nedaudz izžūt kurpes, vienkārši uzlieciet to uz augšu.

Skapis bēniņos


Ģērbtuve izrādījās plaša, funkcionāla un, pateicoties spoguļa dizainam, kas paplašina galvenās telpas platību.

Skapis bēniņos
Komentāri (3)
 1. Oļegs
  #1 Oļegs Viesi 2013. gada 22. jūnijs 17:35
  0
  Kāpēc dēļs uz melnām skrūvēm? Neestētiski ir iespējamas sarūsējušas svītras. Kleimers - mūsu viss!
 2. Rustams
  #2 Rustams Viesi 2015. gada 18. janvāris 01:40
  0
  Lieliska ideja)
 3. Rinat
  #3 Rinat Viesi 2017. gada 8. augusts 09:55
  0
  Starp citu, parasts variants, jums jāskatās tuvāk. Tagad es projektēju topošās mājas. Es plānoju uzbūvēt māju ar iebūvētu garāžu un bēniņiem, tāpēc zem jumta ir vienkārši brīvas vietas.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām