DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja
Ne tik sen kāds Ķīnas ražotājs izstrādāja šo ierīci laimīgajiem kasešu ierakstītāju īpašniekiem, kuriem nav pietiekami daudz naudas, lai nopirktu parastu MP3 atskaņotāju.
Lēts un jautrs - tas ir salīdzinoši lēts (es paņēmu par 200 rubļiem), lai gan tam ir vairākas priekšrocības, ieskaitot tālvadības pulti. Tas ir vienkārši: ievietojiet to cigarešu šķiltavā, iestrēdziet USB zibatmiņu ar savu iecienīto mūziku, noregulējiet radio uz raidītāja frekvenci un tas ir! Piespraust no tālvadības pults, nepieskaroties rokām no attāluma.
Man nav automašīnas, bet es nolēmu šo lietu izmantot savā veidā. Tāpat kā stereo raidītājs. Kāpēc man tas vajadzīgs? Un, lai pārraidītu skaņu no klēpjdatora uz mūzikas centru. Fakts ir tāds, ka man patīk skatīties filmu uz lielā ekrāna, uz projektora. Es savienoju video no klēpjdatora ar taisnu līniju, un, lai savienotu nepieciešamo skaņu, centrā jāvelk garš vads. Tas ir, lai to novērstu, es nolēmu savā veidā atbrīvoties no vadiem.

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja


Nopirku, izjaucu. Izgatavojis savdabīgu detaļu kopu.

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja


Sadaliet ierīci divās daļās: mazs dēlis ir stabilizators. Tas samazina spriegumu līdz 5 voltiem un attiecīgi to stabilizē. Uz to iet 3 vadi: divi strāvas vadi un trešā antena (baltā krāsā). Lielais dēlis ar displeju ir pats MP3 atskaņotājs.

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja


Mēs lodējam visus trīs vadus no lielas dēļa. Antenas stieples vietai mēs lodējam garāku vadu, lai palielinātu pārraides rādiusu. Mēs ņemam USB adapteri un no tā lodējam strāvas padevi tāfelei, kā parādīts attēlā.

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja


Pēc tam pievienojiet skaņu raidītājam. Mēs atrodam raidītāja mikroshēmu. Skaņa nāk no procesora caur divu mikroshēmu kondensatoru. Mēs noņemam šos kondensatorus, es vienkārši tos viegli notriecu ar skrūvgriezi. Darbs ir cītīgs. Mikroshēmas izejai mēs pielodējam divus kondensatorus ar nominālo vērtību 0,01 ... 0,1 μF un pieliekam tiem skaņu. Kopējā stieple tiek ņemta no mīnus dēļa. Tas arī viss. Būtu jauki katram ievadam pievienot rezistoru dalītāju, teiksim 1: 2, pretējā gadījumā klēpjdatora izeja ir vairāk augstsprieguma nekā nepieciešams. Bet tad es to sapratu.

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja


Aizveriet, pārbaudiet. Tas darbojas!

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja


Ļoti ērti! Mūsu raidītāju darbina arī klēpjdators. Kvalitāte noteikti nav tāda kā caur vadu, bet diezgan laba. Tagad, izmantojot tālvadības pulti, jūs varat vainot tikai pārraidīto frekvenci, pārējais ir zaudējis jaudu. Es domāju, ka šeit nav nekas sarežģīts, ikviens, kam ir maz pūļu, pats to izdarīs bez svarīgām problēmām.

Stereo FM raidītājs no MP3 atskaņotāja
Komentāri (13)
 1. Vētenis
  #1 Vētenis Viesi 2013. gada 19. janvāris 18:35
  3
  Lieliska pieeja)) Es joprojām izrakstu usb kolonnas, lai izveidotu vienu USB kabeli
  Varbūt jūs joprojām zināt, kā darīt kodu tvērējus?
 2. Dimazik
  #2 Dimazik Viesi 2013. gada 23. janvāris 13:55
  2
  Lieliska ideja! Autorei ir pieci plus!

  [b] Vētenis [/ b], jūs esat greizs, mazs vīrietis, kurš neko citu savā dzīvē nezina, kā tikai kritizē citu cilvēku prasmes.
  Droši vien tas ir no paša sākuma.Esiet cilvēks - cieniet citu darbu!
 3. zelta777
  #3 zelta777 Viesi 2013. gada 28. janvāris 00:43
  0
  Dimazik netraucē nofotografēt 6 tuvplāna fotoattēlus? kur ir visi savienojumi
 4. Dimazik
  #4 Dimazik Viesi 2013. gada 28. janvāris 07:52
  0
  [b] golden777 [/ b], tas mani netraucēs. Bet kāds man sakars ar to? Es neesmu autors.
 5. PC
  #5 PC Viesi 2013. gada 23. maijs 12:57
  0
  Es arī gribēju izdarīt šādu lietu un tādu nopirku, bet, zinot, kā shēma parasti ir atšķirīga, ieteikt man, kā būt. šeit ir foto
  [centrs] [img] http://washerhouse.com/3/lv/pictures_users/1/21.jpg [/ img] [/ centrs]
 6. SJWREC
  #6 SJWREC Viesi 2013. gada 22. jūlijs 10:05
  1
  Citāts: PC
  Es arī gribēju izdarīt šādu lietu un tādu nopirku, bet prasmju shēma parasti ir atšķirīga


  Un kāpēc tas ir sarežģīti, pievienojiet USB strāvu no datora, izvēlieties arī apraides frekvenci uztvērējā.
  Nebūs skaņas, būs tikai signāls no raidītāja. Tālāk paņemiet adatu un rezultātā viegli pieskarieties kondensatoru lodiem (mazs pelēks), pēc kāda laika jūs paklupīsit ļoti skaļu skaņu vienā no uztvērēja kolonnām, tad tādā pašā veidā jūs atradīsit otro skaņas kanālu. Pēc tam šiem kontaktiem dodiet klusu skaņu no datora. Un tam vajadzētu darboties. Es pats to izdarīju.

  Lai veicas.
 7. jonny241
  #7 jonny241 Viesi 2013. gada 20. augusts 00:28
  0
  Nu kāpēc ellē, vajadzēja kaut ko pārtaisīt, es atstāšu to, kā ir, un tas arī viss! Es labāk domāju, kā ievietot šo crap netbook
 8. Aleksandrs
  #8 Aleksandrs Viesi 2014. gada 22. jūnijs 00:01
  0
  Ļoti laba ideja. Es jau sen gribēju padarīt sevi par bezvadu austiņām; tagad idejai vajadzētu piepildīties. Tikai līdz
  Jūsu shēmai jāpievieno miniatūra uztvērēja, kas iebūvēts tieši austiņās.
 9. RUS
  #9 RUS Viesi 2014. gada 15. augusts 02:08
  0
  un kāds ir apraides rādiuss?
 10. LM
  #10 LM Viesi 2014. gada 21. novembris 13:04
  0
  Īpaši bezcerīgos gadījumos tiek pārdoti arī modulatori automašīnām ar gatavu audio ieeju 3,5 mm ligzdai. lēti. Bet autors ir izskatīgs, viņš problēmu atrisināja radikālāk.
  PS Afftar zhzhot. Jūsu vietne ir interesanta, es lasīšu.
 11. Endrjū
  #11 Endrjū Viesi 2015. gada 19. janvāris 17:31
  0
  ļoti nav slikta ideja. Es gribu to izdarīt pats. BET! vai jūs varat pielāgot skaņu tikai uztvērējā? no klēpjdatora ir jāsniedz signāls nemainīgs ??
 12. Konstantīns
  #12 Konstantīns Viesi 2015. gada 21. marts 11:08
  0
  Bet vai nav vienkāršāk vienkārši iegādāties bluetooth uztvērēju par 300r, savienot to ar mūzikas centru (ja vien centrā protams nav aux funkcijas) un skatīties filmas ar labu skaņu !?
 13. Aleksandrs
  #13 Aleksandrs Viesi 2016. gada 22. februāris 19:04
  2
  Es nezinu, kāpēc pilsētas dārzs ar izmaiņām ... Brīvā pārdošanā - VHF raidītāji ar USB ieeju un 3,5 mm audio ligzdas ieeju (es pats nopirku 2012. gadā - HYUNDAI H-FMT10). Tiesa, tas ir aprīkots tikai ar jack-jack kabeli, kas ir tikai 0,5 m garš, taču arī dažāda garuma kabelis nav problēma ... Es tam nopirku adapteri “220 voltu - cigarešu aizdedzinātāja ligzda” - un tas arī viss. Tagad es bez vadiem klausos mūziku no datora, kas atrodas VHF, gan caur stacionāro mūzikas centru, gan caur tālruni (ja skaļa skaņa nav nepieciešama).

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām