DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Mitrinātāju veidi
Mitrinātāju veidi


Karstuma un augstas temperatūras periodos īpaši jūtams mitruma trūkums gaisā. Bet pat ziemā gaiss pilsētas dzīvokļos un citās slēgtās telpās ir ļoti sauss, un mitrums reti paaugstinās virs 35%. Tas negatīvi ietekmē cilvēka labsajūtu un veselību. Īpaši tas ietekmē bērnus. Ārsti iesaka mākslīgi samitrināt gaisu elpošanas sistēmas slimību gadījumā un periodos, kad mitrums kļūst zems. Ja telpā ir sauss gaiss, var attīstīties alerģijas, astma un citas slimības, kas saistītas ar elpošanas procesu.
Iepriekš, lai piesātinātu gaisu ar mitrumu, viņi visā telpā ievietoja ūdens kannas un karājās mitros dvieļus, taču šī metode ir neefektīva.
Mūsdienās mitrinātāji ir kļuvuši ļoti plaši izmantoti. Kādi viņi ir? Mitrinātāji ir 3 veidu: tradicionālie, tvaika un ultraskaņas.
Tradicionālās ierīces mitrina gaisu, kad ūdens tiek izvadīts caur filtru sistēmu, ko pūš ventilators. Tie ir aprīkoti ar filtru. Kad ventilators darbojas, tiek radīts ievērojams troksnis, un tāpēc klusā diennakts laikā to lietot ir neērti. Bet tas maksā ievērojami mazāk nekā ultraskaņa.
Tvaika mitrinātājiem nav nepieciešams nomainīt filtru, un tie var mitrināt telpu ar lielu daudzumu. Bet šīs ierīces darbības laikā kļūst ļoti karstas un tām ir liels enerģijas patēriņš.
Ultraskaņas mitrinātāji izsmidzina (sadala) ūdeni mikrodaļiņās, un ūdens tvaika veidā nonāk telpā. Daudzām ierīcēm ir tvaika sildīšanas funkcija. Šādās ierīcēs, kā likums, ir elektronisks displejs, kurā tiek parādīti mitruma un pašreizējie iestatījumi. Korpusa iekšpusē ir mitruma sensors, no kura informācija tiek parādīta uz tablo, un elektroniska vadības shēma. Šādas vienības var samitrināt lielas telpas apjomā. Šeit ir nepieciešams kontrolēt ūdens līmeni tvertnē un to savlaicīgi piepildīt.
Visu veidu mitrinātājiem ir dažādi dizaina veidi, tāpēc jūs varat izvēlēties ierīci, kas patiks konkrētam klientam.
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām