DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» Pašdarināti auskari
Es gribēju skaistus auskarus adītai kleitai, bet ne zeltu vai sudrabu, bet kaut ko citu, oriģinālu. Tika nolemts tos izveidot ar savām rokām. Man patīk veidot no polimēra māla (plastmasas), tāpēc nebija problēmu ar auskaru materiāla izvēli.
Pirmkārt, jums ir nepieciešams saliekt divus āķus no plānas stieples. Jums arī jāpaņem ķēde un jāsagriež uz pusēm. Saikņu skaitam katrā gabalā jābūt vienādam, lai abi auskari būtu vienāda garuma.

Pašdarināti auskari


Kleita ir gaiši zaļa ar dzeltenu un baltu krāsu. Lai viss izskatās harmoniski, rūpīgi jāizvēlas plastmasas krāsa. Es izmantoju baltu, dzeltenu un zaļu. Lai iegūtu gaišas nokrāsas, es sajaucu piesātinātu dzeltenu ar baltu plastmasu, tāpēc mēs arī iegūstam gaiši zaļu.

Pašdarināti auskari

Pašdarināti auskari


Mēs sarullējam bumbiņu no gaiši dzeltenas plastmasas un piestiprinām pie āķa - mēs iegūstam pamatu auskaram. No apakšas jums jāpiestiprina ķēde bumbiņai, novietojot to uz nelielu plastmasas gabalu. Tad mēs sākam rotā bumbu. Paņemiet nelielu plastmasas gabalu, mīciet to uz plāksnes un piestipriniet pie pamatlodes. Lai iegūtu interesantāku, jums ir jāmaina dažādas krāsas. Abi auskari ir jāizveido vienlaicīgi, pretējā gadījumā tie izrādīsies pārāk atšķirīgi. T. i. viņi vienā auskarā izgatavoja vairākas ziedlapiņas, nolika malā un otru noformēja. Labāk ir izgatavot statīvu, lai jūs varētu pakarināt auskarus, nevis nolikt tos uz galda, tāpēc ir mazāka iespēja kaut ko sabojāt. Statīvu var izgatavot no zobu bakstāmiem vai zīmuļiem, galvenais nosacījums ir tāds, ka tam jābūt izturīgam.

Pašdarināti auskari

Pašdarināti auskari

Pašdarināti auskari


Zem visām krāsainajām ziedlapiņām es aizsedzu vienu līdzenumu, piemēram, ziedu sepalu. Ķēde brīvi karājas, atgādinot zieda kātu. Bet, ja vēlaties, jūs varat apžilbināt otro lodīšu pamatni un izrotāt to kā auskaru augšējo daļu.

Pašdarināti auskari

Pašdarināti auskari


Pēc modelēšanas pabeigšanas auskari jācep. Cepeškrāsni vajadzētu sildīt līdz 250 grādiem. Cepiet vairākas minūtes suspendētā stāvoklī uz statīva. Tad jums jāgaida, kamēr auskari atdziest, un tas arī viss.

Pašdarināti auskari

Pašdarināti auskari
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām