DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Salmiņu attēli
Dabiska materiāla, kas ir absorbējis saules enerģiju un zemes spēku - parasto salmiņu - daudzveidību starp zelta toņiem un toņiem.
Šādu produktu ražošanai no salmiņiem ir piemērotas auzas, mieži un kvieši. Tas ir rūpīgi jāsagatavo: katru kātiņu sagriež gabaliņos netālu no gredzeniem, nomizo augšējās pārseguma lapas, atkal sagriež iegūtās zelta krāsas caurules, vairākas stundas iemērc ūdenī un pēc tam izlīdzina ar gludekli.

Salmu gleznas

Salmu gleznas

Salmu gleznas

Salmu gleznas


Ražošanas tehnika

Izstrādājumi ir īpaši skaisti, ja to pamatā ir krāsains samta papīrs vai audums. Pamats vispār var būt jebkas. Manu dizainu pamatā ir audums.

Salmu gleznas


Pēc vēlēšanās izvēlētais zīmējums tiek pārnests uz pauspapīru un izgriezts daļas pa daļām. (Ja detaļu ir daudz un tās ir atšķirīgas, tās ir nepieciešams numurēt.) Galvenais ir iepriekš izvēlēties pareizo salmu atrašanās vietas virzienu, no tā atkarīgs attēla spožums un gatavā produkta izteiksmīgums.

Salmu gleznas


Pēc toņa izvēles salmi ar parasto PVA līmi tiek rūpīgi pielīmēti pie attēla detaļām. Vienlaicīgi ir svarīgi precīzi pielīmēt salmiņus viens otram un ievērot virzienu. Līmētās detaļas žāvē, izgludina un uzmanīgi, ļoti uzmanīgi sagriež.

Salmu gleznas


Ja visas detaļas tiek tulkotas pareizi un precīzi izgrieztas pa līnijām, visu zīmējumu būs viegli salocīt. Vispirms izklājiet visas detaļas uz fona, uzmanīgi pārbaudiet visu līniju pareizo atrašanās vietu, un tad galvenais ir līmēšana.

Salmu gleznas


Soli pa solim: daļēji līmēto laukumu nospiež ar slodzi (uz īsu laiku).

Salmu gleznas


Tad atkal ielīmējiet sīkāku informāciju par attēlu un vēlreiz nospiediet ...

Pabeigtajam darbam ir absolūti nepieciešams uzlikt slodzi, līdz līme ir pilnībā izžuvusi. Šādā veidā izgatavots produkts izskatās ļoti skaists rāmī zem stikla, šādos apstākļos ilgāk saglabājot spīdumu un spilgtumu.

Salmu gleznas


Izmantojot salmiņus, jūs varat izveidot dažādus attēlus - klusās dabas, portretus, ainavas. Zārki, zārki, rāmji ir dekorēti ar salmu mozaīku.

Salmu gleznas


Kam piemīt skaistuma maģiskais spēks, salmu zelta krāsa piesaista uzmanību, iepriecinot ar dzirkstošo saules gaismu.

Salmu gleznas

Salmu gleznas
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām