DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Beljaši ar gaļu
Sastāvdaļas
Lai pagatavotu garšīgu gaļu ar gaļu, mums ir vajadzīgas šādas sastāvdaļas: mājās vārīta malta gaļa (40% cūkgaļas, 60% liellopa gaļas) 500 gr., Pipari, sāls, sīpoli 200-400 gr.
Mīkla baltumiem:
Apmēram 1 kg miltu, cukurs 2 ēdamkarotes, nedaudz ūdens (20-40 ml.) 5 grami rauga (žāvēti), vistas olas 1-2 gab., 0,5 litri svaiga piena (jūs varat skābu vai pat kefīru).
Ēdienu gatavošana:
Lai atvieglotu baltumu pagatavošanu, varat iegādāties mīklu. To pārdod bazāros. Mēs iesijājam mīklu bez mīklas, sajaucam ar siltu ūdeni vai pienu, ļaujam nostāvēties 5-10 minūtes. Tad ielejiet raugu mūsu miltos, plašā bļodā. Tālāk pievienojiet atlikušās sastāvdaļas un kārtīgi samaisiet, vēlams ar maisītāju. Mīklai būs šķidra bāze, un tā visbiežāk pielips pie rokām.
Mēs uzkarsējam pannu, ielej augu eļļu (negaidiet eļļu, ielejiet līdz 1 cm pannas līmenī) un pēc tam apcepiet mūsu baltumus no abām pusēm.

Gaļa Belyashi

Gaļa Belyashi


Ir nepieciešams cept virs vidējas uguns, lai mūsu baltumi nedeg. Pēc 15 minūtēm cepšanas baltumi ir gatavi. Ir ieteicams, lai tie atdzist 1-2 minūtes, un tad jūs varat tos ēst ar lielu prieku.
Bon apetīti!
Komentāri (2)
 1. helga-1412
  #1 helga-1412 Viesi 2017. gada 7. augusts 09:05
  0
  Man ļoti patīk belyashi, bet es vienkārši nevaru izlemt kaut kā to iegādāties: nav skaidrs, kas tur ir sajaukts. Noteikti izmēģiniet. Paldies par recepti.
 2. Sektor
  #2 Sektor Viesi 2018. gada 6. decembrī 11:37
  0
  Tirgū Vidusāzijā viņi būtu nogalinājuši par šādu baltumu.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām