DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
Visbeidzot, bērni un es nolēmām pagatavot japāņu papīra ziedu bumbiņu Kusudama. Senatnē japāņi izgatavoja un pakarināja šādas bumbiņas virs pacienta gultas, lai viņa ātri atveseļotos. Bumbu vidū obligāti tika ievietota ārstniecības augu kolekcija.
Kusudama bija mūsu senais sapnis, taču, tā kā bērniem tās tehnoloģija ir diezgan sarežģīta, mēs pastāvīgi atlikām tā ražošanu.
Visbeidzot, pateicoties tam, ka bērnu izstādē bija nepieciešams veikt amatniecību, viņi nolēma, un tas bija no tā.
Lai sāktu, mēs paņēmām krāsaina papīra komplektu A4 printerim. Vairākas loksnes tika sagrieztas vienmērīgos kvadrātos ar sānu 9 cm, no katras loksnes izrādījās 6 gabali. Tikai ziedlapu skaits vienam ziedam. Tad katrs kvadrāts sāka sabrukt un saliekties šajā secībā.
Salokiet kvadrātu uz pusēm, lai izveidotu trīsstūri.

Kusudama


Salieciet iegūtā trīsstūra stūrus uz vidu. Izrādīsies rombs.

Kusudama


Mēs saliecam kreiso stūri un, nedaudz paplašinot no iekšpuses, mēs apvienojam tā vidu ar trīsstūra galējo malu. Mēs darām to pašu ar labo pusi.

Kusudama


Mēs saliekt iegūtos augšējos stūrus uz priekšu.

Kusudama


Apvienojiet mazo trīsstūru galējās malas un salieciet.

Kusudama


Lai piešķirtu vēlamajai ziedlapai vēlamo izskatu, mēs to pārvēršam konusā un līmējam iekšējās daļas. Izrādās, ka ziedlapas iekšpusē jau ir putekšņlapas. Katram ziedam mēs izgatavojām sešas šādas ziedlapiņas un salīmējām tās kopā.

Kusudama

Kusudama

Kusudama


Lai iegūtu bumbu, mēs izgatavojām 12 dažādu krāsu ziedus un arī salīmējām tos kopā. Mēs šo darbu izdarījām vakarā. Neskatoties uz to, ka bērnudārzi darīja kusudama, tas izrādījās izcils, acīmredzot tāpēc, ka visi trūkumi “gāja” pa vidu un tie pilnīgi nebija redzami.
Tagad, savos nākotnes plānos, mēģiniet padarīt sarežģītāku kusudama.

Kusudama

Kusudama
Komentāri (1)
  1. tigozawr
    #1 tigozawr Viesi 2012. gada 24. marts 20:39
    0
    Lieliski! Es dievinu origami skatiens Es centīšos darīt

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām