DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Betona raķešu krāsns - aiz tām nav rūsa
Ak, cik jauki ir gatavot un ēst dabā, dārzā, laukos ... Šiem nolūkiem bieži izmantojiet mazas metāla krāsnis. Bet tas nav ļoti ērti, jo pēc lietošanas tie ir jānoņem mājā no lietus vai no dažādiem metāla zagļiem. Cita lieta ir betona krāsns - jūs to nevarat noslēpt, nevienam tas noteikti nebūs vajadzīgs ... To var viegli atstāt ziemot brīvā dabā. Visas šīs priekšrocības pamudināja mani izgatavot raķešu krāsni no betona.
DIY betona raķešu krāsns

Vasaras mājā pastāvīgi uzkrājas dažādas atkritumu daļas: mazi zari, konusi, degoši sadzīves atkritumi utt. Visus šos materiālus var izmantot kā degvielu.

Kas jums jāsagatavo


Vecs plastmasas spainis no celtniecības materiāliem ar tilpumu aptuveni 20 litri, jebkurš maisījums uz cementa bāzes un plastmasas caurules gabals 10 cm, garumam jābūt lielākam par konteinera diametra un augstuma summu. Lai aizpildītu javu, jums jāizmanto odekolons un gludeklis, caurule tiek sagriezta ar riņķveida rotācijas griešanas zāģi. Plastmasas spaini sagriež ar zāģu metālu.
DIY betona raķešu krāsns

Ražošanas tehnoloģija


Uzstādiet cauruli uz zāģmašīnas un nogrieziet tās vienu galu taisnā leņķī, bet otru - 45 grādu leņķī. Šīs sagataves prasa divus gabalus. Viena garumam jābūt 8-10 cm garākam par konteinera rādiusu, bet otrajam jābūt tikpat daudz kā kausa augstumam.
DIY betona raķešu krāsns

Novietojiet cauruli vertikāli un apļojiet to uz bieza papīra, šādā veidā tiek izgatavota veidne, lai ievilktu caurumu spainī. Izgrieziet apli ar montāžas nazi.
DIY betona raķešu krāsns

Novietojiet veidni kausa pusē un uzzīmējiet apli. Attālums no apakšas ir apmēram desmit centimetri.
DIY betona raķešu krāsns

Līnijā urbjiet caurumu ar diametru 3-5 mm, izgrieziet lielu apli. Ievietojiet griezumu caurumā ar slīpu griezumu uz iekšu. Nākotnē otrais gabals atradīsies blakus tam, krustojuma leņķī 90 grādi. Izveidotā cauruma iekšpusē būs sadegšanas kamera maziem zariem.
DIY betona raķešu krāsns

Izņemiet apakšējo cauruli, apakšā ielejiet sausu cementa-smilšu javu, ievietojiet to vietā.
DIY betona raķešu krāsns

DIY betona raķešu krāsns

Izlejiet maisījumu ar ūdeni, līdz tas pilnībā uzsūcas.
DIY betona raķešu krāsns

Tad ielieciet vertikālu cauruli, precīzi izlīdziniet griezuma galus. Apmēram 10 cm biezās kārtās apkaisa maisījumu un samitrina ar ūdeni. Lai aizpildītu trauku, izlīdziniet augšējo virsmu ar špakteļlāpstiņu.
DIY betona raķešu krāsns

Apmēram stundu ļaujiet novietot javu un uzmanīgi noņemiet plastmasas caurules. Atstājiet trauku uz nakti, lai tas iestatītos.
DIY betona raķešu krāsns

No kausa noņemiet betona konstrukciju, lai to sagrieztu ar zāģa zāģi un noņemtu. Darbs ar āmuru un kaltu. Nebojājiet betonu, ja tas nav ieguvis pietiekamu stiprību, tad dodiet vairāk laika.
DIY betona raķešu krāsns

DIY betona raķešu krāsns

Pārbaudiet krāsns funkcionalitāti, iededziet tajā uguni. Kā pamatni balstiem varat izmantot šaurus keramikas flīžu segmentus.
Betona raķešu ceplis pēc tām nerūsīs

DIY betona raķešu krāsns

Viss ir kārtībā - sāc gatavot.
DIY betona raķešu krāsns

Secinājums


Viena no ievērojamām šādas krāsns priekšrocībām ir tā spēcīgā vilkme, kas ļauj izmantot neapstrādātus zarus.

Noskatieties video


Komentāri (2)
 1. Viesis Jurijs
  #1 Viesis Jurijs Viesi 2019. gada 6. augusts 16:29
  0
  Šī raķete sabruks bez armatūras. Jā, un betons ir porains, rudenī tas saplīsīs ar ledu.
 2. Dmitrijs
  #2 Dmitrijs Viesi 2019. gada 12. augusts 19:04
  0
  Lai betonam piešķirtu ugunsizturīgas īpašības, šķīdumam būtu ieteicams pievienot šķidru stiklu. Pretējā gadījumā plīts sagrūs.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām