DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Pudele ar krāsainu sāli
Krāsainā sāls pudele ir spilgts un neparasts virtuves suvenīrs gandrīz “no cirvja”.

Tās izgatavošanai mums nepieciešama: pudele ar vāku / korķi (vēlams oriģinālajā formā), īpaši smalks sāls, dažādu krāsu guaša krāsas.


Nomazgājiet pudeli no visām etiķetēm: tai jābūt tīrai un sausai.


Ielejiet krāsas (jūs varat izmantot žāvētas) un pievienojiet ūdeni ar nūju vai karoti, lai ūdens labāk krāsotos.


Ielejiet sāli mazos traukos (tasītēs, burkās). Katrā traukā ielej ūdeni, kas iekrāsots noteiktā krāsā. Krāsas intensitāte būs atkarīga no krāsas un ūdens proporcijām: vairāk ūdens - bāla krāsa, vairāk krāsas - spilgta krāsa.


Sajauciet sāli ar krāsu un nosusiniet cepeškrāsnī vai mikroviļņu krāsnī. Ātrāk sāli žāvē mikroviļņu krāsnī. Ar maksimālo jaudu tas notiks no 2 līdz 5 minūtēm (atkarībā no sāls daudzuma). Sālim vajadzētu izžūt, bet ne nožūt.


Žāvēts sāls tiek iestatīts vienā gabalā. Tam jābūt samaltam un pēc tam izsijātam. Vienkāršākais variants ir maiss, slīdošā tapa un neliels siets. Ja sāls joprojām ir mitrs, jums tas jāizžāvē.


Atsevišķos traukos ielej izsijāto krāsaino sāli.
 

Ērti ielejiet sāli pudelē, izmantojot laistīšanas kannu. Lai veiktu viļņus, pudeli noliec dažādos virzienos. Slāņu platums ir patvaļīgs, tāpat kā krāsu secība. Lai sablīvētu sāli, vairākas reizes piesitiet pie pilnas pudeles uz galda. Pēc tam pievienojiet kaklam un aizveriet vāku.


Vienā pusē noliektā pudelē var attēlot varavīksni, plašā pudelē - ainavu. Sīkākam darbam jums būs vajadzīgas dažāda diametra caurules un pacietības rezerve.


Vai var ēst krāsainu sāli? Tas ir iespējams, ja tas ir krāsots nevis ar guašu, bet ar dabīgu sastāvdaļu palīdzību (apelsīnu miziņa, žāvēti augi, malta paprika, melnie vai sarkanie pipari utt.).

Komentāri (3)
 1. ZootteesonO
  #1 ZootteesonO Viesi 2012. gada 24. februāris 04:58
  1
  Kredīta dēļ students darīs jebko - pat kredītus. (1998. gada 29. aprīlis).
 2. Dāņu
  #2 Dāņu Viesi 2012. gada 7. marts 23:18
  2
  Otro reizi es ļoti pateicos vietnes autoriem. Līdz 8. martam gandrīz viss bija atdots, visiem patika.
  Pudeles paņēma 0,3 no bērnu sulām. Sāli žāvē mikroviļņu krāsnī. Labāk ir žāvēt nevis plastmasas traukā, bet gan porcelāna traukā (es personīgi nogalināju 2 plastmasas traukus). Pirmoreiz gleznojot, viņš ūdenī audzēja guaša gabaliņus. Tas nebija pietiekami, un krāsa iznāca tuvu pasteļtoņai. Otro reizi viņš ar karoti ielēja ūdeni guaša burkā, sakrata to un pēc tam ielēja traukā un atkal ielēja. Es to darīju 4-5 reizes. Krāsa iznāca bagātāka. Pārvadāšanas laikā sāls nogulsnējas, diemžēl, pat vairāk nekā ražošanas laikā, tāpēc sagatavojieties tam (diemžēl man nācās tampēt ar papīru).Sāls palika pēc ražošanas un es nolēmu pagatavot vēl pāris produktus: no zoba bakstāmajiem paņēmu caurspīdīgu burku, pārklāju sāli ar slāņiem, virsū uzliku marles un papīra slāni. Tad viņš paņēma pāris šļirces, piepildīja tās un iestrēdza caurumos zobu bakstāmiem vākā. Izrādījās arī ļoti oriģināls. Visi priecājās par dāvanām. Liels paldies par ideju!
 3. V.A.L.E.K.
  #3 V.A.L.E.K. Viesi 2012. gada 13. decembrī 16:50
  0
  forša dāvanu ideja

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām