DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Kā lodēt polipropilēna cauruli, kad tek ūdens
Kā lodēt polipropilēna cauruli, kad plūst ūdens

Dažreiz rodas nepieciešamība lodēt papildu cauruļu vai cauruļu veidgabalus (pagriezt, saliekt, uzlikt, krāna utt.) Polipropilēna caurulēm esošajā ūdens apgādes sistēmā vai kādā citā sistēmā. Protams, ja nav tehniskas iespējas izslēgt ūdeni virs, tad par jebkādu lodēšanu nevar būt runas.
Bet pat tad, ja ūdens tiek izslēgts un spiediena nav pilnībā, šķidrums var turpināt pilēt, it īpaši stāvvadā, un nav iespējas to apturēt, piemēram, krāna sabrukšanas un nepilnīgas aizvēršanas dēļ. Šajā gadījumā lodēšana arī kļūst par sarežģītu uzdevumu, taču ir viens veids, kas ar zināmām prasmēm to ļauj, un lodēšana šajā gadījumā izrādās kvalitatīva un diezgan uzticama.
Kā lodēt polipropilēna cauruli, kad plūst ūdens

Viltība, lai īslaicīgi pievienotu cauruli


Lai to izdarītu, jums jāņem svaigas maizes drupatas, to rūpīgi mīciet ar pirkstiem un, kad tā kļūst par plastmasu, piemēram, plastilīnu, sakratot un noslaukot uzkrāto ūdeni, pievienojiet pilējamo polipropilēna cauruli ar mīkstinātu drupatas daļu, nedaudz virzot to tālāk, lai izveidotu sava veida spraudni vai korķi.
Kā lodēt polipropilēna cauruli, kad plūst ūdens

Kā lodēt polipropilēna cauruli, kad plūst ūdens

Tagad jums jārīkojas ļoti veikli. Lodēšanas vienība iepriekš jāieslēdz un jāsasilda līdz vajadzīgajai temperatūrai. Mēs sildām noslēgto cauruļu vai cauruļu galus ar cauruļu veidgabaliem (mūsu gadījumā tas ir ātras darbības vārsts) plastmasas stāvoklī, mēs tos savienojam un noturējam šajā stāvoklī, līdz lodēšanas vieta ir pilnībā sacietējusi.
Kā lodēt polipropilēna cauruli, kad plūst ūdens

Kā lodēt polipropilēna cauruli, kad plūst ūdens

Rodas pamatots jautājums: kā no caurules noņemt maizes ievārījumu, ko izveidojām mūsu pašu rokas, lai tas neizraisītu ūdens aizsprostojumu un aizsprostojumu sistēmā? Pirmkārt, jums nekas nav jānoņem, un, otrkārt, atsākot ūdens piegādi, spiediens noņems mūsu ekspromta spraudni, vispirms to mazgājot mazos fragmentos.
Kā lodēt polipropilēna cauruli, kad plūst ūdens

Vai ir iespējams maizi aizstāt ar kaut ko citu, “uzticamāku”, kā mums var šķist, piemēram, košļājamā gumija vai neapstrādāta mīkla. Ne pirmais, ne otrais variants nav nevēlami. Košļājamā gumija precīzi aizsērē cauruli, sacietējot auksta ūdens ietekmē. Neapstrādātu mīklu ir grūti sašķidrināt ar ūdeni, un tā var arī radīt problēmu līdz pat savienojuma savienotājam tās noņemšanai un jaunai lodēšanai. Atliek tikai maize: tā labi notur nelielu ūdens daudzumu un viegli mīkstina zem šķidruma spiediena, tiek sadalīta mazos fragmentos un īsā laikā no sistēmas izņemta bez atlikumiem.

Noskatieties video


Komentāri (1)
  1. Viesis Sergejs
    #1 Viesis Sergejs Viesi 2019. gada 18. jūlijs 10:36
    0
    jūs varat izmantot tualetes papīru, lai cieši noslēgtu cauruli un pielodētu - pārbaudītu metodi

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām