DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Vienkārši ienākumi ar Yandex.Tolok. Mana personīgā pieredze
Sveiki, šodien es vēlos jums pastāstīt, kā organizēt papildu ienākumus projektā Yandex.Toloka. Šajā rakstā tiks izlaists reģistrācijas process projektā un Yandex.Money maka sasaiste, jo tas ir ļoti vienkāršs un vidusmēra interneta lietotājam nebūs grūtību (ārkārtējos gadījumos jums vienmēr palīdzēs Yandex tehniskais atbalsts). Rakstā apskatīts viens no vienkāršajiem, interesantiem un augsti apmaksātajiem uzdevumiem ar nosaukumu “Ēku fotoattēli JAUNI”. Es gribētu piebilst, ka, dzīvojot salīdzinoši nelielā pilsētā, kurā dzīvo apmēram 300 tūkstoši cilvēku, šis uzdevums konsekventi ienesīs jums 5 vai 6 tūkstošus mēnesī, vai varbūt pat vairāk, tas viss ir atkarīgs no jūsu vēlmes.
Vienkārši ienākumi ar Yandex.Toloka. Mana personīgā darba pieredze

Kas nepieciešams darbam


Lai strādātu pie šī uzdevuma, jums būs nepieciešams:
 • - viedtālrunis, kas aprīkots ar kameru un GPS (Android vai iOS);
 • - šajā viedtālrunī ir instalēta lietojumprogramma Yandex.Tolok;
 • - vismaz vienas brīvas darba stundas klātbūtne darbam.

Mēs turpinām darbu


Atverot Yandex.Tolok lietojumprogrammu, jūs redzēsit pieejamo uzdevumu sarakstu, starp kuriem jums jāatrod "JAUNU ēku fotoattēli".
Papildus ienākumi ar Yandex Toloka

Atlasiet to un nākamajā izvēlnē noklikšķiniet uz "atvērt karti".
Papildus ienākumi ar Yandex Toloka

Pēc šo darbību veikšanas tiks atvērti dati par atrašanās vietu un tuvākās ēkas, kuras jāfotografē, kā arī darba cenas dolāros.
Papildus ienākumi ar Yandex Toloka

Es iesaku jums izvēlēties uzdevumus ar vidējām izmaksām, manā reģionā tie ir 0,39 dolāri. Izvēloties kartē punktu ar uzdevumu, kas tev patīk, noklikšķiniet uz tā un nokļūstiet nākamajā sadaļā, kur jums jānoklikšķina uz “Turpināt”.
Papildus ienākumi ar Yandex Toloka

Pēc tam tiks atvērta datu ievades forma. Tam ir nepieciešams:
 • - aizpildiet fotogrāfiju sadaļu "Nofotografējiet ēku no visām pusēm". Jābūt vismaz 4 ēkas fotogrāfijām (pa kreisi, pa labi, priekšā, aizmugurē). Un ēku izkārtņu organizāciju fotogrāfijas, ja tādas ir;
  Papildus ienākumi ar Yandex Toloka

  Papildus ienākumi ar Yandex Toloka

 • - aizpildiet fotogrāfijas sadaļā “Adreses plāksnes foto”, kur nepieciešams pievienot fotoattēlu ar ēkas adreses plāksni, ja tās tur nav, tad uzdevumu, kas atrodas blakus tai pašai ielai;
  Papildus ienākumi ar Yandex Toloka

 • - atstāt komentāru. Ja jūs norādāt dzīvojamo ēku vai nē, ēkā ir kādas organizācijas, kā arī informācija par traucējumiem fotografēšanā (piemēram: koki aizver māju labajā pusē, padarot to nepieejamu fotogrāfijai). Šajā gadījumā pirmajā sadaļā pievienojiet fotoattēlu.

Papildus ienākumi ar Yandex Toloka

Pēc visu šo darbību veikšanas jums jānoklikšķina uz “Iesniegt”.

Maksājums


Viena uzdevuma veikšana prasa apmēram 15 minūtes. Tas ir, stundā var izpildīt vismaz 4 uzdevumus. Mēs iegūstam 4 * 0,39 = 1,56 dolārus. Ja tulko, tas ir 101,4 rubļi. Nav slikti vienas stundas klusai lietošanai?
Svarīgākie uzdevumi:
 • - mēģiniet izvēlēties mājas bez organizācijām, tas atvieglos fotografēšanas procesu, kā arī saīsinās viena uzdevuma veikšanas laiku;
 • - ja ēku no jebkuras puses ir grūti nofotografēt, neatsakieties no uzdevuma, bet paskaidrojiet, kāda ir problēma, un izveidojiet fotoattēlu, lai to apstiprinātu;
 • - ja jūs kvalitatīvi izpildāt uzdevumus, tad palielināsies to izmaksas;
 • - Neuztraucieties par to, ka uzdevumi jūsu pilsētā beigsies, jo šajā projektā ar biežumu 1 vai 2 mēneši tie tiek atjaunināti un atkal būs pieejami.

Mani ienākumi


Tiem, kuri joprojām šaubās par šīs nepilna laika darba metodes uzticamību, es pievienoju sava ienākumu ekrānuzņēmumu.
Papildus ienākumi ar Yandex Toloka
Komentāri (1)
 1. badbloc
  #1 badbloc Apmeklētāji 2019. gada 11. jūlijs 11:09 plkst.
  4
  Vai tu stundu esi spiegs?

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām