DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » » »Leļļu amulets" Dalīties "
“Dalīšanās” tiek veikta un dota gan precētām, gan neprecētām meitenēm un sievietēm. Jau sen tiek uzskatīts, ka šī amuleta lelle palīdz sieviešu dzimumam sakārtot vai uzlabot viņas likteni. Neatņemama šī amuleta priekšrocība ir tā, ka akciju var mainīt un uzlabot, ja īpašnieks vēlas. Amuleta galvenā iezīme ir tā pinums, kas jautri un spilgti izceļas taisni. Ar šīs lentes palīdzību lelle tiek piekārta, tādējādi personificējot teicienu “noķer likteni aiz astes”. Daudzi adatas sievietes uzskata, ka jo ilgāk pīt, jo lielāka iespējamība pieķert likteni.
Lai iegūtu Dolg šarmu, jums ir nepieciešami šādi materiāli: vilnas diegi (vairākas dažādu krāsu šķeterītes), šķēres, PVA līme un dažādi improvizēti tinumu priekšmeti.


Visu procesu var iedalīt trīs posmos:
Pirmais posms - jums jāņem pavediena šķetere un jāapvelk parocīgs priekšmets.


Jums šāda veida operācija ir jāatkārto trīs reizes. Jums vajadzētu iegūt trīs dažāda izmēra spoles - garu pļaušanai, vidēju rumpim un īsu rokām.


Jūs pats nosakāt tinumu biezumu, pamatojoties uz kopējo stumbra, ieroču un pinumu biezumu, kuru vēlaties iegūt.
Otrais posms - pītās un rumpja tinumi tiek sagriezti vienā pusē.


Pildspalvu tinums paliek neskarts.
Trešais posms ir visu daļu apvienošana vienotā veselumā.No pirmā acu uzmetiena šis posms izskatās sarežģīts. Veiciet darbības, kas balstītas tikai uz fotoattēlu, un tas jums šķitīs diezgan viegli un pieejamu visiem. Tajā pašā laikā atcerieties, ka uz pašas lelles nav iespējams apgriezt un iztaisnot pavedienus. Ja jums kaut kas jālabo, atdaliet nepieciešamo daļu un labojiet vēlamo.
Un arī jums vajadzētu atcerēties divus ļoti svarīgus noteikumus, mezglu izmantošana leļļas ražošanā ir nepieņemama. Vaļīgi diegi jāpiestiprina, to nostiprināšanai bieži izmanto pilienu PVA līmes. Ja vēlaties, “Share” var dekorēt ar visu veidu lentēm un “pigtailiem”. Lentes jostasvietā un uz lentes var sasiet "uz priekšgala" vai uz mezgla.
 

Komentāri (1)
  1. Ira
    #1 Ira Viesi 2017. gada 22. novembris 09:29
    1
    Vienkārši. pieejams. paldies.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām