DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Vai krūmgriezis sāk slikti? Pielāgojiet magneto klīrensu
Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Kā liecina it īpaši Ķīnā ražotā benzīna skrāpja darbības pieredze, ka viņiem bieži ir darbības traucējumi palaišanas sistēmā, tāpēc tos bieži ir grūti sākt. Problēmas parasti ir saistītas ar magneto spararatu.
Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Tiem, kam šī ierīce nav pazīstama, mēs atgādinām: šo sistēmu, kas sastāv no aizdedzes spoles, aizdedzes sveces un spararata ar magnētiem.
Mums ir jānodarbojas ar magneto spraugu, precīzāk, ar aizdedzes spoles spraugu un tās garantēto iedarbību. Tieši tāpēc problēmas rodas Ķīnas vienībās, kuras vairākus gadus darbojās sadzīves apstākļos vai mājokļu nodaļā.
Bet gadās, ka pat jaunu produktu iesākšana ir grūta, it īpaši auksta. Un šajā gadījumā parasti palaišanas problēmas rodas magnēta spraugas dēļ. Lielākā daļa cilvēku, kas izmanto gāzes pļāvējus, nosaka 0,4 mm magneto spraugu, kā to iesaka daudzi ražotāji.
Kas notiek, ja šī sprauga tiek noregulēta un iestatīta uz 0,25 mm? Izrādās, ka, samazinoties, elektriskā dzirkstele kļūst plānāka, smalkāka un piepilda katru ritmu pat ar lēniem magnēta spararata pagriezieniem.
Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Tas ir, apzināti samazinot atstarpi, tādējādi palielinot krūmgrieža normāla iedarbināšanas iespējamību bez liekas fiziskas slodzes un elpas trūkuma, pat iedarbinot aukstu motoru.

Plaisa un tās ekspozīcijas secība dažādos gadījumos


Kā paraugu magneto spraugas iestatīšanai var veiksmīgi izmantot vajadzīgā platuma un garuma sloksni, kas izgriezta no parastās plastmasas pudeles, piemēram, no Pepsi-Cola.
Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Tas ir jāuzstāda tikai pēdējais, lai remonta laikā to nesabojātu, jebkuram mērķim izmantojot to pašu matu žāvētāju. Galu galā, ja to kropļo karstā gaisa iedarbība, tad nav jārunā par magneto spraugas iestatīšanas precizitāti.
Ar starplikas palīdzību, kas izgriezta no plastmasas pudeles, jūs varat ļoti precīzi iestatīt magnēta atstarpi 0,25 mm, jo ​​tā biezums ir tieši tāds pats. Lai to pārbaudītu, pietiek ar četras reizes salocīt sloksni un ar vernjēra suportu izmērīt tā kopējo biezumu, kas būs precīzi 1,0 mm.
No plastikāta pudeles izgrieztu starpliku mēs uzklājam uz magneto spararata magnētiem, ielieciet aizdedzes spoli un nostipriniet to ar stiprām 8 līdz 8 skrūvēm, iepriekš piepildot vītņotos caurumus uz korpusa ar vītņotu slēdzeni.
Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Mēs to pielietojam bultskrūvēm, kuras ir savītas, un jūs nedrīkstat aizmirst piestiprināt masas spaili. Labāk ir izmantot skrūvgriezi. Ar parastu manuālu skrūvgriezi ar sešstūra galu ar rokām saspiežam bultskrūves līdz galam, jo ​​L formas sešstūra izmantošana var sabojāt skrūvju galviņu virsmas.
Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Paliek, pagriežot spararatu ar magnētiem, noņemiet plastmasas starpliku un, turpinot to pagriezt, pārbaudiet spraugas kvalitāti (vienmērīgumu), kad tā tiek pagriezta no 0 līdz 360 grādiem, kas izrādās ideāli piemērota šai pieejai.
Daži cilvēki, iestatot magneto spraugu, izmanto divkāršotu kseroksa loksni, kas arī ir pieļaujams, bet, izmantojot starpliku no plastmasas pudeles, tiek iegūts labāks rezultāts. Turklāt to var izmantot atkārtoti desmitiem reižu.
Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Atliek tikai uzstādīt virsbūves daļas, un jūs varat iedarbināt motoru, lai pārbaudītu, kā tas darbojas un darbojas.
Dažreiz darbības laikā aizdedzes spoles stiprinājuma punkti pie magneto korpusa tiek deformēti, kas neļauj to droši uzstādīt, jo spoles un motora korpusa caurumi nesakrīt.
Jūs, protams, varat mēģināt labot defektu, taču uzticamāk būs ievietot jaunu spoli, jo īpaši tāpēc, ka tas nemaksā pārāk dārgi.
Visas turpmākās darbības ir līdzīgas iepriekš aprakstītajam gadījumam, izņemot to, ka aizdedzes spoles skrūvju galviņas var uzstādīt nevis zem sešstūra, bet zem uzgriežņu atslēgas un Phillips skrūvgrieža. Bet tas nemaina lietas būtību: ir jāgarantē, ka šo skrūvju pievilkšana būs uzticama, tāpat kā pirmajā gadījumā.
Lai novērtētu padarītā darba kvalitāti, jums jāpārliecinās, ka pēc aizdedzes sveces elektrodiem vizuāli pēc dzirksteļošanas ir dzirksteles. Lai to izdarītu, mēs to savienojam ar masu un sākam kloķēt motoru, izmantojot manuālu vai elektrisku palaišanas ierīci.
Aizdedzes pārbaudei ir viens brīdinājums. Ja strauji raustāties pie kicks startera, dzirksteles parādīsies pat ar nedaudz bojātiem magnēta magnētiem un pat pilnīgi tukšgaitas aizdedzes spolēm. Šajā gadījumā dzirksteles klātbūtne vēl nav aizdedzes sistēmas veselības rādītājs.
Par dzirksteļošanas kvalitāti var spriest tikai tad, kad tā parādās, kad magnēta spararats negriežas pārāk ātri, un tam nevajadzētu vilkt startera starteri, bet gan vienmērīgi un ātri.
Krūmgriezis sāk slikti. Pielāgojiet magnēta klīrensu.

Tikai šajā gadījumā benzotrimmera vai motorzāģa motors darbosies bez problēmām, gan pirmo reizi no rīta, gan visas darba dienas laikā (attiecīgi tā sauktais karstais vai aukstais starts).
Ja tomēr lēnas startera kustības laikā dzirkste netiek novērota, tad, visticamāk, jums būs jāmaina aizdedzes spole, jāiestata magnēta sprauga vai jāmaina aizdedzes svece.
Iepriekš aprakstītā prakse, kas piecu gadu garumā tika noteikta ķēdes zāģiem un motorzāģiem, ir pilnībā atmaksājusies. Pēc šāda remonta no lietotājiem sūdzību nebija. Tas patiešām palīdz, palaižot ne tikai ķīniešu krūmgrieži, bet arī Eiropas un pat firmas.
Visiem mezgliem, neatkarīgi no ražotāja, magnētiskā attāluma iestatīšana 0,25 mm, nevis 0,40 mm, ko ieteicis ražotājs, dod lieliskus rezultātus. Daži cilvēki piedāvā attālumu 0,10–0,15 mm, bet tas ir par mazu. Galu galā ir zināma aizdedzes sistēmas daļu, paša korpusa, kartera vai motorzāģa termiskā izplešanās, un tik maza plaisa var pilnībā izzust, kas var izraisīt sabojāšanos (izdegšanu), it īpaši aizdedzes spoles. Tāpēc 0,25 mm atstarpe ir optimāla no visiem viedokļiem.

Noskatieties video


Komentāri (1)
  1. Viesis Vadims
    #1 Viesis Vadims Viesi 2019. gada 27. maijs 20:37
    0
    Jūs varat izgatavot zondi no sodas, alus alus, nogriezt gabalu no kannas sienas un salocīt to uz pusēm

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām