DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi
Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

Veicot vispārēju tīrīšanu, atjaunošanu vai vienkārši veicot pārkārtojumus dzīvoklī, jums bieži nākas pārcelt smago skapi mēbeles: drēbju skapis, dēlis, dīvāns ... Un ne tikai pārvietojiet to, bet arī nesaskrāpējiet grīdu, kas ir klāta ar linoleju, parketu, laminātu utt. Ikviens, kurš vismaz vienu reizi ir saskāries ar šādu lietu, zina, cik tas ir grūti un cītīgi. nodarbošanās.
Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

Nu, kad ir pietiekami daudz spēcīgu darba roku, un ja tikai pāris, un pat tās sievietes? Izmantojot laika pārbaudītu vienkāršu tautas veidu, kā rīkoties ar dīvāniem, skapjiem un kumodes, izrādīsies gandrīz vieni.

Vajadzēs


Tam būs nepieciešami tikai daži neapstrādāti vidēji vai lieli kartupeļi, virtuves nazis, griešanas dēlis un divi koka stieņi: viens garš, 60–70 centimetru (jo smagākas mēbeles, jo ilgāk svirai jābūt), otrais ir īss atbalstam.
Protams, vispirms no pārvietojamām mēbelēm ir jānoņem visi noņemamie elementi: atvilktnes, plaukti, trauki, ja tas ir skapis. Tā rezultātā, pirmkārt, mēbeles tiks izgaismotas, un, otrkārt, tiek garantēts, ka saturs (īpaši trausls un plaukstošs) būs drošs un veselīgs.

Triks: kā pārvietot smagas mēbeles ar kartupeļiem


Bumbuļus rūpīgi jānomazgā no smiltīm, pretējā gadījumā, pārvietojoties, tie nokļūst uz grīdas, tad uz krāsas var palikt dziļi skrāpējumi. Tad kartupeļus, izmantojot virtuves nazi un griešanas dēli, vajadzētu sagriezt krūzēs ar apmēram 15 mm biezu. Ir svarīgi, lai kartupeļi būtu svaigi sagriezti un mitri, pretējā gadījumā tie neslīdēs uz grīdas zem mēbelēm.
Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

Mēs paceļam konstrukciju ar iepriekš sagatavotu koka bloku palīdzību, izmantojot sviras likumu (Arhimēda likums), vai asistentu spēcīgās rokas, un pēc kārtas salieciet apaļas kartupeļu ķīļus zem visām kājām (balstiem).
Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

No vienas puses.
Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

Tad no otras puses.
Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

Turklāt, jo smagākas ir mēbeles, jo vairāk vajadzētu būt atbalsta punktiem ar kartupeļu kārtām. Šajā gadījumā papildus standarta atskaites punktiem (parasti ir četri), ir jāizveido papildu. Tie uz laiku var kļūt, piemēram, par koka blokiem, kas ir piemēroti augstumā un šķērsgriezumā, aizstājot skapja vai borta barošanas elementus. Protams, zem tām jānovieto arī kartupeļu krūzes.
Tiklīdz būs pabeigts viss sagatavošanās darbs, vissmagākais priekšmets varēs pārvietoties bez piepūles pat ar vienu roku, nesabojājot gludo grīdu. Tas ir saistīts ar kartupeļa cietes krāsas virsmu, ievērojami samazinot slīdēšanas berzi.
Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

Cik viegli ir pārvietot smagas mēbeles atsevišķi

Kad mēbeles ir aptuveni pacēlušās tai paredzētajā jaunajā vietā vai atgriezušās iepriekšējā vietā, jums rūpīgi jāpārbauda to novietojums un, ja nepieciešams, jāveic nelielas kustības, kamēr kartupeļu oderes joprojām atrodas zem balstiem uz grīdas.
Tiklīdz mēbeles ir beidzot uzstādītas, konstrukcija tiek pacelta, izmantojot Archimedes sviru vai palīgu roku izturību, kartupeļu krūzes tiek noņemtas, un grīdu notīra no bālganām cietes pēdām ar mitru drānu.
Darbs pie smago un apjomīgo mēbeļu pārvietošanas ir veiksmīgi pabeigts! Tajā pašā laikā mums nebija jāpieliek pārmērīga fiziskā slodze un jāuztraucas par grīdas seguma drošību.

Noskatieties video


Komentāri (7)
 1. Aleksejs
  #1 Aleksejs Viesi 2019. gada 25. maijs 19:55
  0
  un, ja tas ir viens no sienas elementiem, kam nav kāju, un arhimēda sviru nav, ko ienest
 2. Aleksejs
  #2 Aleksejs Viesi 2019. gada 25. maijs 19:59
  4
  šāds "koka gabals", kā fotoattēlā vidusmēra sieviete vienkārši pārvietojas bez kartupeļiem, mitrinot grīdu
 3. Sperma
  #3 Sperma Viesi 2019. gada 25. maijs 20:45
  1
  Pāris mitru lupatas zem kājām un nekādas nepatikšanas ar kartupeļiem.
 4. Viesis Jurijs
  #4 Viesis Jurijs Viesi 2019. gada 26. maijs 02:26
  1
  Vieglāk un uzticamāk ir izmantot speķi, kuras biezums ir 10–15 mm. Izgrieziet kvadrātus atbilstoši kāju skaitam, paslēpiet zem kājas un dodieties. Jums vienkārši nepieciešams palēnināt - tas slīd gar labo grīdu. Ja grīda ir raupja, no majonēzes tiek ņemti plastmasas pārsegi, piestiprināti kopā (kontekstā - kanālā). Vienā daļā ievieto taukus, bet otrā - kāju mēbeļu.
 5. ozi
  #5 ozi Viesi 2019. gada 30. maijā 16:22
  1
  Raktuves mēbeles tas sasmalcinās un neraizēsies. Veicot remontu, es to tulkoju uz skrituļdēļa: es paceļu vienu malu un slīdēju slidas tā, lai būtu līdzsvars pa visām asīm, un es izvēlos aptuveni apgāšanās virzienu. Pēc tam nobrauciet vismaz desmitus metru bez jebkādām neērtībām.
 6. Viesis Dmitrijs
  #6 Viesis Dmitrijs Viesi 2019. gada 3. jūnijs 05:35
  0
  Tagad AliExpress ir īpaši ieliktņi un lēti pārvietošanai mēbeļu efektīvāk!
 7. Viesis Sergejs
  #7 Viesis Sergejs Viesi 2019. gada 8. jūlijs 10:54
  1
  Un vēl viens veids (tik vecs kā pasaule) - berzējiet plastmasas pārsegus ar sausām ziepēm un ielieciet tos zem kājām mēbeļu (vai stūriem - ja nav kāju), tad noslaukiet grīdas ar mitru drānu kustības virzienā un ... piemēram, pulksteņrādis, speķis vai kartupeļi ...

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām