DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā labot nodilušos džinsus
Dažiem cilvēkiem ķermeņa uzbūve ir veidota tā, ka džinsi ļoti ātri tiek berzēti ap iekšējo šuvi. Pašas bikses joprojām ir gandrīz jaunas, un audums šajā vietā jau ir kļuvis plānāks un draud draud saplēst.
Kā salabot nolietotus džinsus

Jūs varat labot nolietotus džinsus un pat pats to izdarīt. Lai to izdarītu, no iekšpuses šujiet mazus neausto gabaliņus uz džinsa. Tieši šis materiāls ir ērts ar to, ka pirms šūšanas to var pielīmēt. Tas droši nostiprinās plāksteri, neļaujot tam parādīties. Sašūšanas laikā nav grumbu.
Darbam paredzētie diegi jāizvēlas pēc iespējas līdzīgāki džinsa modeļiem. Lai to izdarītu, vēl labāk ir doties uz veikalu ar biksēm. Tieši tad darn nebūs pilnīgi redzams ziņkārīgajai acij.

Materiāli darbam:


 • neaustas;
 • diegi, lai tie atbilstu audumam;
 • šujmašīna;
 • gludeklis;
 • šķēres.

Kā salabot nolietotus džinsus

Darba instrukcijas


No neausta auduma ir izgriezti divi gabali. Viņu izmēriem jābūt vairākiem centimetriem lielākiem nekā džinsu ierīvētajām sekcijām.
Nepareizā pusē, nobrāzuma virspusē, mēs piestiprinām neausta auduma gabalus. Līmes puse likta uz auduma. Gludiniet ar karstu gludekli, neaustais audums pieķersies džinsiem.
Kā salabot nolietotus džinsus

Mēs aizpildām mašīnu ar zilu (atbilstošu džinsiem) pavedienu. Spolītē jābūt tādam pašam pavedienam, bet jūs varat izmantot tuvu (melnam tumšam audumam, baltam gaiši zilajam). Mēs šujam priekšpusē.
Mēs sākam likt līnijas no šuves līdz vietai, kur beidzas nolietotā platība. Šuvei jāatbilst modeļa virzienam uz džinsa. Izmantojot šujmašīnas sviru “atpakaļgaitā”, mēs noliekam līniju pretējā virzienā, atgriežoties pie izstrādājuma šuves.
Kā salabot nolietotus džinsus

Mēs izklājam līnijas pēc iespējas tuvāk viena otrai. Tādā veidā mēs šujam visu noslaucīto vietu.
Kā salabot nolietotus džinsus

No nepareizās puses tas izskatīsies šādi.
Kā salabot nolietotus džinsus

Ar šķērēm, kas atrodas tuvu dūrienam, nogrieziet neausto audumu nesašūtās ​​sadaļas.
Kā salabot nolietotus džinsus

Labotie džinsi izskatās glīti, un audums darnas vietā ir stingri un uzticami.
Kā salabot nolietotus džinsus

Darn džinsi ar savām rokām bija ļoti vienkārši, un jūsu iecienītākā lieta ilgs vairāk nekā vienu mēnesi.
Komentāri (1)
 1. Moza
  #1 Moza Viesi 2019. gada 26. aprīlis 17:41 plkst.
  1
  Paldies! Pavisam nesen viņi arī to veica, restaurēja, darināja, ... un tagad viņi ir atklājuši lietotas lietas! un viņi tik daudz nespļāva virs nodilušajiem džinsiem: mēs paņemam dažus pārus gandrīz jaunu (nedaudz lietotu) valkājamu, tāpat kā jūs visus, un tad vienkārši izmetam. Pysy: Mūsu cilvēki ir nabadzīgi, šeit viņi iesaka darn džinsus

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām