DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā savienot PVC caurules bez savienotāja
Dažreiz var nebūt iespējams, ka pie rokas būtu speciāli rūpnīcā izgatavoti savienojumi, ar kuru palīdzību ātri, uzticami un hermētiski tiek savienotas tāda paša vai atšķirīga diametra plastmasas caurules, ieskaitot PVC.
Turklāt nav nozīmes tam, kurš cauruļvads ir paredzēts: ūdenim, gāzei, notekūdeņiem vai citiem mērķiem, kā arī to diametram: tas var būt mazs, vidējs vai ļoti liels.
Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

Lai strādātu šajā gadījumā, jums ir vajadzīgas tikai plastmasas caurules, savienojumi, īpašas līmes caurule un sākotnējās prasmes rīkoties ar šī materiāla izstrādājumiem.

Plastmasas cauruļu savienošana ar savienojumiem


Darbs tiek veikts šādā secībā:
1. Pievienojamo cauruļu galus sagriež perpendikulāri izstrādājuma asij, un no tiem tiek noņemts neliels slīpums, lai galīgajā montāžā cauruļu gali nesaskrāpē uzklāto līmi no sakabes iekšējās sienas.
Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

2. Pievienojamās caurules tiek ievietotas savienojumā no divām pusēm, līdz tās saskaras ar galiem aptuveni savienojošā izstrādājuma vidū, un uz tiem ir uzliktas atzīmes, kas norāda caurules ieejas dziļumu savienojumā.
3. Cauruļu virsma no gala līdz atzīmei ir pārklāta ar īpašu līmi, kurai ir arī blīvēšanas īpašības. Viņam arī jāieeļļo sakabes iekšējā virsma.
4. Tad ar līmi pārklātas caurules tiek ievietotas uzmavā, līdz tās apstājas viena pret otru un pagriežas par 90 grādiem pretējos virzienos, lai vienmērīgāk sadalītu līmes sastāvu uz savienotajām virsmām.
Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

5. Uz līmes saliktais sastāvs jāatstāj viens pats uz laiku, kas norādīts līmes lietošanas instrukcijā. Parasti tas ir 10-15 minūtes. Cauruļvadu ir labāk izmantot 24 stundas pēc savienošanas darbu pabeigšanas.

Plastmasas cauruļu savienojums bez savienojumiem


Šajā gadījumā uz vienas no savienojamajām caurulēm jāizveido zvans, izmantojot ēkas matu žāvētāju (siltuma pistoli), lai mīkstinātu plastmasu, un otru cauruli, lai veidotu izplešanos.
Process tiek veikts šādā secībā:
Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

1. Vienu savienojamo cauruļu gala daļu vienmērīgi silda ar celtniecības fēnu līdz apmēram caurules diametra garumam. Šajā gadījumā periodiski jāuzrauga plastmasas mīkstināšanas pakāpe, lai tā, no vienas puses, nebūtu stingra, no otras puses, tā neizkausētu un neiztukšotu.
Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

2. Kad ir sasniegta optimāla elastība, turpinot uzturēt šo stāvokli ar siltuma pistoli, otro cauruli ievieto pirmajā un, pagriežot leņķī un gareniski pārvietojoties galvenokārt apsildāmās caurules iekšpusē, veidojas zvans. Kad kontaktligzdas garums sasniedz aptuveni caurules diametru, siltuma pistoli var izslēgt.
Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

3. Kamēr sakarsētā caurule vēl nav atdzisusi, pagriežot otro cauruli vienā un otrā virzienā un pieliekot garenisko spēku galvenokārt uz iekšu, ir jāturpina kontaktligzdas veidošana, līdz plastmasa pilnībā atdziest.
Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

4. Pēc tam tiek izvilkta zvanu veidošanas caurule. Tās ieejas sekcija un kontaktligzdas iekšējā virsma ir attaukota, ieeļļota ar blīvējuma līmi un atkal salikta.
Kā savienot PVC caurules bez savienotāja

Šāds neatņemams savienojums, ja tas tiek veikts kvalitatīvi, īpaši attiecībā uz apkures temperatūras režīma ievērošanu, nekādā gadījumā nav zemāks par cauruļu savienošanu, izmantojot īpašus savienojumus.

Noskatieties video


Komentāri (15)
 1. Akril
  #1 Akril Apmeklētāji 2019. gada 18. aprīlis 18:59
  6
  Khitrenko ... īpaši tiem, kuri ir pārāk slinki, lai iepirktos))
 2. Akril
  #2 Akril Apmeklētāji 2019. gada 18. aprīlis 19:01
  6
  Kāds "karstuma lielgabals" ?? Tas ir parasts celtniecības matu žāvētājs ..
 3. Sergejs K
  #3 Sergejs K Apmeklētāji 2019. gada 18. aprīlis 8:29 plkst.
  5
  Iedomājieties, ka jums ir priekšmets un kilometri cauruļu, cik daudz laika prasīs šīs šamanistiskās dejas ar tamburīnu ap katru savienojumu? Un ar sajūgu, un tas ir ārkārtīgi lēti, tas ir pietiekami apmēram piecu minūšu laikā ... Nu, izņemot mani pašu, kur būs bezbailīgi noplūst ... Lai gan tas joprojām ir strīdīgs lēmums
  1. Nu labi
   #4 Nu labi Viesi 2019. gada 19. aprīlis 07:19
   23
   Mani personīgi šokē šādi komentētāji! Par kādiem kilometriem tu runā? Šī ir vietne pašmāju cilvēkiem, lai atrastu izeju no šīs situācijas. 1-2 reizes šī ir super meistarklase. Paldies autoram!
   1. Viesis Pāvels
    #5 Viesis Pāvels Viesi 2019. gada 20. aprīlis 14:31 plkst.
    7
    Par vienu - divām reizēm iegūstiet speciālu līmi pvc caurulēm, jā, jāmaksā - caurule šādu savienojumu pārim maksā par vairākām savienojumiem
 4. Jurijs Vasiļjevičs
  #6 Jurijs Vasiļjevičs Viesi 2019. gada 19. aprīlis 00:50
  10
  Nejēdzīga, nepamatota nodarbošanās, jo tiek pārdoti speciāli dokstacijas savienojumi, kas maksā santīmu un uzticamu savienojumu.Es tos izmantoju vairāk nekā vienu reizi, kad, veicot rakšanu ar lāpstu, tika pārtraukta caurule.
  1. Viesis Alekss
   #7 Viesis Alekss Viesi 2019. gada 19. aprīlis 11:35
   5
   “Dažreiz var nebūt iespējams, ka pie rokas būtu speciāli rūpnīcā izgatavoti savienojumi, ar kuru palīdzību plastmasas caurules var ātri, uzticami un hermētiski savienot” - es rakstu neesmu lasījis, bet nosodu?
  2. Akril
   #8 Akril Apmeklētāji 2019. gada 19. aprīlis 11:58
   10
   Jurijs Vasiļjevičs, labi, vismaz jūs nekaunaties, jums tika teikts, ka tas nav standarta pasākums tiem, kuri nonāk ārkārtējā situācijā - veikals ir tālu, nav laika skriet, un darbs ir jādara. Tas nenozīmē, ka šāda metode ir pareiza un paredzēta šādiem savienojumiem. Bet galējā gadījumā tas bija diezgan efektīvs, viņš bija pārliecināts, es dodu zobu)))
   1. Jurijs Vasiļjevičs
    #9 Jurijs Vasiļjevičs Viesi 2019. gada 21. aprīlis 00:45
    1
    Es jums piekrītu, ja tas ir ekstrēms pasākums un tas pagaidām būs nobīde vai arī caurule tiks izmantota dažām amatniecībām.Akrila labi, nevajag pieradināt pie šādas attieksmes pret darbu, it īpaši, ja jūs kaut kur veicat darbu. Ne visiem patīk vārdi un tā, it īpaši, ja jums ir jāpārskata pēc tam, kad šādi meistari vienkārši tic.
 5. KOT
  #10 KOT Viesi 2019. gada 19. aprīlis 17:37 plkst.
  0
  Tas ir iespējams tikai uz plānām (zema spiediena) ražošanas caurulēm mājsaimniecībā. Tas nedarbosies GF. Un, ja caurules iekšpusē ne tikai ūdens ...
 6. Viesis Pāvels
  #11 Viesis Pāvels Viesi 2019. gada 20. aprīlis 14:28
  11
  Var tikai priecāties par autoru, savienojumu nekur neiegādājas, kā arī ir īpaša kan cauruļu līme, kas ir pieklājīga un tiek pārdota ne visur.
 7. Viesis Sergejs
  #12 Viesis Sergejs Viesi 2019. gada 21. aprīlis 19:26
  9
  Savienojumu nav un nekur tos ņemt nav iespējams, apkārt ir tundra. Cita lieta ir īpaša. līme un rūpnieciskais matu žāvētājs. Šeit viņi ir. Vienmēr pa rokai. Bļāviens.
 8. Viesis Vadims
  #13 Viesis Vadims Viesi 2019. gada 22. aprīlis 22:50
  4
  Es esmu izdarījis šādu atkritumu tēvamāti. Plūst no visiem savienojumiem. Visur burkas stāv zem savienojumiem, lai savāktu ūdeni ...
  Lielisks raksts!
 9. Viesis Vadims
  #14 Viesis Vadims Viesi 2019. gada 24. aprīlis 15:32 plkst.
  1
  Blīvējuma līme !!! Vārds ir kas :) Jūs varat būt konkrētāks. Pvc izmanto šādus līmes zīmolus.
 10. Koržiks
  #15 Koržiks Viesi 2019. gada 6. maijs 16:57 plkst.
  2
  Līmlente, lai iesaiņotu locītavu un visu biznesu

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām