DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Tintes receptes


Šeit ir recepte, kas ļauj noņemt zīmogus, zīmogus un citas piezīmes no rakstāmpapīra.

Lai iegūtu šo šķidrumu, jums jāņem 70% etiķa koncentrāts (apmēram viena tējkarote) un neliels daudzums kālija permanganāta kristāliskā formā (naža galā). Šīs vielas sajauc, un pēc tam šķidrums ir gatavs lietošanai. Zem papīra lapas, no kuras vēlaties kaut ko noņemt, novietojiet tukšu baltu papīra lapu. Pēc tam ņem suku (jo mīkstāki un tievāki ir viņas mati, jo labāk darbam) un, iemērcot to sagatavotajā šķīdumā, sāk zīmēt šo otu virs uzraksta, līdz uzraksts pazūd. Šajā brīdī papīrs iegūst brūnu nokrāsu, kas jānoņem ar kokvilnas gabalu, kas iemērc ūdeņraža peroksīda šķīdumā. Tad ar šķīdumu samitrināts papīra gabals jānosusina, izgludinot to ar siltu gludekli. Šim nolūkam tiek ņemtas mīkstas vielas, uz tā ir uzlikta tīra balta papīra lapa, un uz tā jau ir papīrs, no kura uzraksts tikko noņemts. Tad to izgludina (gludekļa virsmai jābūt tīrai).

Piezīme: šādā veidā ir vēlams noņemt etiķetes tikai no plānām papīra loksnēm. Lai no biezām loksnēm noņemtu uzrakstus, birstītes vietā ieteicams izmantot sērkociņu, kura slīpētajā galā tiek uzvilkts neliels vates gabals (ir vairākas šādas sērkociņi-sukas, jo tās ātri neizdodas). Birstes sakritības tiek samitrinātas šķīdumā un, uzmanīgi turpinot kustības, virs uzraksta noņemiet to.

CITI DIVI UZŅĒMUMI:
1. recepte: ņem 10 g skābeņskābes, 10 g citronskābes, 100 ml ūdens. Visu samaisiet. Mitriniet uzrakstu ar iegūto šķīdumu 2-3 reizes ar mīkstu suku, pēc tam (arī ar suku) samitriniet uzrakstu ar ūdeni. Pēc noņemšanas izžāvēto kodināto vietu nosusina.

2. recepte: ņem 10 g sālsskābes, 10 g galda sāls, 30 ml ūdens. Visu to samaisiet un izmantojiet tāpat kā iepriekšējos divus līdzekļus.
 
Komentāri (7)
 1. Ebrejs
  #1 Ebrejs Viesi 2011. gada 5. februāris 13:48
  0
  labi turies pie mana drava! wacko
 2. Fredol72
  #2 Fredol72 Viesi 2011. gada 16. februāris 20:21
  0
  Sasodīts, cik tas ir vienkārši!
  Visu mūžu es saplēsu lapas no dienasgrāmatas, pēc tam nopirku jaunu dienasgrāmatu (parasti izrādījās, ka tā ir nedaudz atšķirīga), ievietoju trūkstošās lapas un līdz gada beigām mana dienasgrāmata bija tik daudzkrāsaina. salicis
 3. STALKERS
  #3 STALKERS Viesi 2011. gada 13. decembris 18:52
  0
  klase !!! biggrins
  5 + autors
 4. V.A.L.E.K.
  #4 V.A.L.E.K. Viesi 2012. gada 3. decembris 12:29
  0
  klase autoram pieci
  (fokuss ar izbalējošu tekstu)
 5. Klons
  #5 Klons Viesi 2012. gada 8. decembris 17:49
  0
  Piekrītu! Foršākā lieta!
 6. sebastian
  #6 sebastian Viesi 2013. gada 5. janvāris 20:10
  1
  Tagad es esmu kā apbalvots students: apsveicinājos: Toko Mama neatzītu: nē:
 7. LAIMĪGS RAKSTS
  #7 LAIMĪGS RAKSTS Viesi 2014. gada 1. oktobris 11:13
  1
  Citāts: Sebastians
  Tagad es esmu kā apbalvots students: apsveicinājos: Toko Mama neatzītu: nē:

  Un cik daudz laika tas ir

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām