DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā izveidot cilpu uz kabeļa
Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Automašīnas bagāžniekā bieži atrodas tērauda tauvas šķipsnas. Tā galos parasti tiek novietoti āķi. Zem kravas, velkot, tie var salūzt, pēc tam viņu smagie fragmenti, kurus paātrina ar atsperi pielādēts kabelis, lido automašīnā, atstājot iespiedumus. Kam ir šāda pieredze, autovadītāji dod priekšroku kabeļa galos veidot cilpas. Lai arī tie ir nesaistīti, tie nevar radīt zaudējumus. Alternatīva starp āķu ērtībām un mezglu drošību ir nepārtraukta cilpas gofrēšana caur cauruli. Tas ir ātrs un lēts veids, kā sagatavot tauvas tauvu, par kuru es vēlos dalīties.

Materiāli un instrumenti:


 • tērauda kabelis
 • vara caurule ar 2 kabeļu sekciju iekšējo diametru;
 • āmurs;
 • neass kalts vai plakans, ne-asu skrūvgriezis.

Cilpu veidošana un kabeļu gofrēšana


Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Pirmais solis ir vara, misiņa vai alumīnija caurules uzņemšana. Pietiekams garums 15-20 cm, bet ne mazāk, jo tas samazinās uzticamību. Ir svarīgi, lai tā iekšējais diametrs ļautu stiept iziet cauri dubultā salocītam kabelim. Ja tas neiederas, tad cauruli var nedaudz nospiest ar āmuru visā garumā. Ovāla sekcija piešķirs vairāk vietas. Caurule ir piestiprināta uz dubultā salocīta kabeļa, lai iegūtu vajadzīgā izmēra cilpu.
Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Tālāk jums ir jāizlīdzina gofrēšana. Viegli āmura sitieni piešķir mēģenē vieglu plakni. Pēc tam neass kalts visā tā garumā veido rievu starp kabeļiem. Tas pats tiek darīts otrā pusē. Mīkstais metāls aizsērē tukšā dobumā, veidojot gofrējumu tērauda aušanai.
Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Lai nodrošinātu uzticamību, uz gofrēšanas vietas jāpielieto šķērsvirziena iecirtums. Labāk to darīt ar skrūvgriezi vai kaltu ar plānāku strupu punktu. Lai caurule nezaudētu izturību, ir svarīgi katram kabelim ieliktņus ievietot atsevišķi. Tiek izvēlēts solis, kurā 2 nika rindas nesaplūst vienā rindā. Līdzīgas darbības tiek atkārtotas otrā pusē.
Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Pēc gofrēšanas jūs varat ievietot kabeli bagāžniekā un vajadzības gadījumā to izmantot. Lietojot, viens gals tiek ievietots automašīnas vilkšanas cilpā un pievilkta cilpa. Otrais gals var piestiprināties pie citas mašīnas jūgstieņa. Ja tā tur nav un jāpiestiprina pie aizvērtas acs, tad nevar iztikt bez āķa vai karabīna. Līdzīgā veidā jūs varat sagatavot kabeli strijām un vinčām. Tas būs daudz lētāk nekā rūpnīcas kabeļu skavas un neater mezgli.
Kā izveidot cilpu uz kabeļa

Komentāri (4)
 1. Viesis Oļegs
  #1 Viesis Oļegs Viesi 2019. gada 2. aprīlis 10:35
  6
  plāna caurule.cilpu ir vieglāk sagriezt - pūka 2 kabeļa daļās, 30 centimetru, savērpjas viena pret otru un ar skrūvgriezi atlikušos galus ieskrūvē pašā kabeli. Es nevaru ievietot fotoattēlu, ir vieglāk google google, kā tas tiek darīts, - un tas izrādīsies ļoti uzmanīgs.
 2. Viesis Andrejs
  #2 Viesis Andrejs Viesi 2019. gada 2. aprīlis 12:04
  2
  Maz ticams, ka šāds skava turēs pienācīgu slodzi. Vai esat pieredzējis? Ja skava netur kabeļa galu, kobra lido uz otru galu - tas ir arī biedējoši. Kaut kā es uzrakstīšu, kā piesiet kabeli vai izveidot uzticamu mezglu uz jebkura diametra kabeļa.
 3. Viesis Valērijs
  #3 Viesis Valērijs Viesi 2019. gada 6. aprīlis 22:11
  0
  Lai iegūtu stiprību, caurulei jābūt savīti.
 4. Garijs jauns
  #4 Garijs jauns Viesi 2019. gada 28. aprīlis 19:12
  0
  tas nav pilnīgi uzticams. jums ir nepieciešams atritināt kabeli un pēc tam to aust ar skrūvgriezi vai stieni, labi, pārējais kā parādīts.Ja es varu parādīt, cik interesanti ir aust un pīt taisnu sekciju.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām