DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Ķiršu ķirši
Visi mīl saņemt dāvanas. Tirgū jūs varat izvēlēties visu, kas jums patīk, bet jūs nekur neatradīsit šādu dāvanu. Izgatavot šādu suvenīru nepavisam nav grūti, nedaudz pacietības un pūļu - un tas ir izdarīts!
Paņemiet sarkanās krāsas, zaļas, gaiši zaļas krāsas pērlītes, krelles makšķerēšanas līniju, adatu, dažāda diametra stiepli un divas krelles. Pamatnei, nevis lodītes, jūs varat izgatavot bumbiņas no papīra mačs. Saplēšiet avīzi mazos gabaliņos, ielieciet to bļodā, pievienojiet siltu ūdeni un no iegūtās masas izrullējiet divas bumbiņas. Ļaujiet viņiem nožūt. Ja ir sarkana akrila krāsa vai nagu laka, krāsojiet “topošos ķiršus”.


Lai izveidotu ogu, mēs ņemam adatu ar makšķerēšanas auklu, nofiksējam lodīti uz makšķerēšanas līnijas ar diviem mezgliem un piespraužam tik daudz sarkano krelles, cik attālums ir no viena lodītes cauruma līdz otrai. Galvenais ir izvēlēties precīzu lodīšu daudzumu, lai ķirsis izrādītos gluds, bez stūriem. Ieduriet adatu caur caurumu un vēlreiz nomainiet to pašu daudzumu lodīšu. Un tā, līdz visa pērle ir noslēgta ar pērlītēm.
Tad mēs ņemam stieples gabalu un sasienam iegūto ķirbi, salieciet to līdz pusei un paņemiet gaiši zaļas krelles. Tālāk, savīti abus stieples galus. Tādā pašā veidā mēs izgatavojam otro ķiršu.
Bukletam jums būs nepieciešama plānāka stieple un zaļas krelles. Mēs ņemam stieples gabalu un vairākas reizes salieciet to - tā ir lapas centrālā līnija. Uz atlikušā stieples gala mēs savācam lodītes un sākam “ietīt” (skat. Fotoattēlu). Vienā lapas pusē nogrieziet stiepli, atstājot 1,5 cm, un salieciet.Nu, tas arī viss. Atliek tikai apkopot visu informāciju. Lai to izdarītu, mēs izgatavojam stiepļu ķiršu galus, skrejlapu un stieples paliekas no ķiršiem, aptinot šos trīs komponentus. Mēs piesietam lenti un meklējam laimīgo, kurš saņems tik neparastu dāvanu.


Komentāri (1)
  1. lenavt
    #1 lenavt Viesi 2017. gada 28. augusts 19:06
    0
    Šādi cuties) Es pats gatavoju auskaru klucīšus, ir vērts izmēģināt ķiršus. Es iesaku atrast gaismas lodītes vidū, lai auss nebūtu ciets.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām