DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā gofrēt galu ar uzgriezni
Visi materiālie objekti, kas mūs ikdienā ieskauj, ir domāti kaut kam. Ēšanai nepieciešama karote, pakaramais - drēbju glabāšanai skapī, grāmata - lasīšanai ...
Bet ko darīt, ja paskatās uz pazīstamām lietām no cita skatu punkta? Karoti var pārvērst par kolekcionēšanas objektīvu, pakaramo - par ērtu turētāju attēlam uz sienas, grāmatu - par apspiešanu vai pretsvaru.

Riekstu smalcinātājs


Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Metināšanas kabeļa drošai savienošanai ar strāvas avotu vai patērētāju tiek izmantots alumīnija vai vara gals, kura gofrēšanai ir nepieciešams īpašs rīks - gofrēšanas knaibles vai gofrētājs.
Bet, ja tas nebija pa rokai, tad gofrētāju var veiksmīgi nomainīt ar parastu sešstūra tērauda uzgriezni. Turklāt, jo lielāks ir kabeļa šķērsgriezums, jo aparatūras izmēram jābūt lielākam.
Lai to izdarītu, pievelciet uzgriezni otrādi un sagrieziet dzirnaviņas divās vienādās daļās.
Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Tad, uzliekot galu uz iespraustās stieples līkuma, satveriet to ar uzgriežņa pusēm un, novietojot to starp vītnes žokļiem, viegli saspiediet, līdz detaļas sakrīt gandrīz bez spraugām.
Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Pēc tam, kad ir noņemts griezēja smalcinātājs (riekstu puses), mēs pārliecināmies, ka uzgalis ticami un stingri saspiež stieples stieples līkumu, nodrošinot nepieciešamo elektrisko kontaktu, kas ir ļoti svarīgi metināšanas iekārtas kvalitatīvam darbam.
Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Hakejas asmens - smilšpapīra griezējs


Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Slāņainās struktūras dēļ nav viegli saplēst smilšpapīra gabalu no masīva bez īpašiem instrumentiem, it īpaši, ja tas ir uz auduma pamata.
Lai atvieglotu un bagātinātu šo darbību, ir ērti izmantot veco metāla asmeņu zāģa zāģa asmeni kā tehnisku “palīgu” un labāku divpusēju ar lielāku stingrību.
Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Šim nolūkam zem tērauda sloksnes ir jānovieto tilpuma paplāksnes, lai garantētu klīrensu, izmantojot atbilstoša izmēra skrūvi, piestipriniet to ar elektrisko urbi vai rokas skrūvgriezi caur caurumiem galos pie koka sienas vai paneļa.
Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Kā gofrēt galu ar uzgriezni

Tagad pietiek ar to, lai līmētu smilšpapīru no apakšas starp sienu un audeklu, satveriet to ar otru roku no augšas un velciet augšējo malu uz leju, līdz smilšpapīra sloksne noliecas pāri audekla augšējai malai un, noturot loksni no apakšas, sāciet saplēst vēlamo gabalu no vienas sloksnes malas uz otru. Lai asaru līnija būtu vienmērīga, jums jāuztur papīra apakšējā mala vienā pozīcijā, nepavirzot uz augšu.

Noskatieties video


Komentāri (6)
 1. Jurijs Lisovskis
  #1 Jurijs Lisovskis Viesi 2019. gada 28. marts 19:49
  0
  Pirms 45 gadiem es nācu klajā ar veidu, kā saspiest elastīgās stieples padeves šļūtenes uzgaļus metināšanas mašīnā / mašīnā ... Ak, es to nepatentēju.
 2. Viesis Vladimirs
  #2 Viesis Vladimirs Viesi 2019. gada 29. marts 05:32
  6
  Smilšpapīrs ir lieliski sagriezts ar šķērēm. Tajā pašā laikā tiek asinātas arī šķēres.
 3. Igors
  #3 Igors Viesi 2019. gada 29. marts 17:01
  1
  Gofrēšana ir interesanta iespēja. Paldies!
 4. Viesis
  #4 Viesis Viesi 2019. gada 30. marts 18:44
  2
  Es visu mūžu noņēmu smilšpapīru ar rokām; pirmo reizi dzirdēju par “īpašām ierīcēm”.
 5. Viesis Jurijs
  #5 Viesis Jurijs Viesi 2019. gada 31. marts 16:47
  2
  Līdz vīģēm jūs metināt ar šādu turētāju, it īpaši, ja gals ir alumīnija kabeļa vara. Mājām, sev, jūs varat kaut ko sametināt, reizi nedēļā ir iespējami 1-2 elektrodi, vairāk - jūsu vadu (kabeļa) izolācija sāks degt, turētājs ir ak ... un tas tiks uzkarsēts, līdz tas viss izdeg vai nē izkusīs.
 6. Viesis Viktors
  #6 Viesis Viktors Viesi 2019. gada 1. aprīlis 02:32
  0
  Purcua vai ne? Tas ir diezgan piemērots risinājums vienai gofrēšanai. Labāk nekā saplacināt ar āmuru uz laktas. Tas ir tikai nepieciešamība divreiz salocīt serdi, kas norāda uz nepareizu uzgaļa šķērsgriezuma izvēli. Atkal - kā vienreizējs varins sakulties, tā arī būs, bet jums to parasti nevajadzētu lietot.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām