DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» Bumba minerālu vannā
Kas varētu būt jaukāk nekā mērcēšana karstā vannā pēc grūtas, nogurdinošas dienas. It īpaši, ja jūs tam pievienojat putas, īpašu jūras sāli, ēteriskās eļļas. Daudzi cilvēki izmanto arī minerālu vannas bumbas, kas ne tikai atslābina, bet arī piešķir ādai samtainu, gludu un īpašu, grūti uztveramu smaržīgu aromātu.

Šādas bumbas veikalos ir pietiekami dārgas, lai tās pastāvīgi lietotu, taču tās var veiksmīgi izdarīt patstāvīgi, izvēloties sastāvdaļas un aromātus pēc savas gaumes. To ražošanai nekas īpašs nav vajadzīgs, visu var atrast mājās virtuvē un vannas istabā. Bet, ja vēlaties kādu īpašu aromātu, tad to varat iegādāties aptiekā. Tagad pārdošanā ir plašs ēterisko eļļu klāsts.

Materiāli un instrumenti:

nemetāliska sajaukšanas tvertne;
ēdamkarote sastāvdaļu mērīšanai;
pelējums. Jūs varat ņemt bumbiņu no galda tenisa un sagriezt to uz pusēm, ņemt olu, kas palikusi no patīkamāka pārsteiguma, vai arī paņemt parasto bērnu smilšu pascha;
iesaiņojuma plēve, kas izgatavota no polietilēna, ja bumba netiek izmantota tūlīt pēc sagatavošanas;
3 ēd.k. ēdamkarotes nātrija bikarbonāta (dzeramā soda);
3 ēd.k. ēdamkarotes pildījuma. Tas var būt piena pulveris, malta auzu pārslu, kosmētikas māls vai kaut kas cits pēc jūsu izvēles.
2 ēd.k. ēdamkarotes citronskābes;
3 ēd.k. ēdamkarotes olīvu vai citas eļļas;
30 pilieni ēteriskās eļļas. Jūs varat ņemt jebkuru, kas jums patīk, jūs pat varat sajaukt vairākas eļļas, bet vienmēr kopā ar otru.


Izmēriet ar karoti soda, pildvielas un citronskābes. Mūsu gadījumā kosmētikas rozā māls tika ņemts par pildvielu. Labi samaisiet sausās sastāvdaļas un pievienojiet eļļu šim maisījumam. Vispirms olīvu, pēc tam ēterisko. Mēs paņēmām 2 veidu eļļas: 15 pilienus mandeļu un ylang-ylang. Mandeļu eļļa labi iedarbojas uz ādu, un ylang-ylang ir lielisks antidepresants un afrodiziaks.

Mēs ļoti labi sajaucam ar pirkstiem, lai nebūtu gabaliņu. Jums vajadzētu iegūt maisījumu, kas atgādina konditorejas mīklu. Tad mēs ļoti cieši piepildām veidni ar maisījumu, pastāvīgi blietējot. Veidni var iepriekš ieeļļot ar olīveļļu, lai būtu ērtāk izņemt gatavo bumbu.
Atstājiet vairākas stundas, lai bumba nožūtu. Pēc tam uzmanīgi noņemiet to no veidnes. Ja bumbu izmantojat vēlāk, varat to ietīt plastmasas iesaiņojumā.
Komentāri (1)
  1. JAUTĀJUMS
    #1 JAUTĀJUMS Viesi 2013. gada 23. decembris 14:55
    0
    Droši vien muļķīgs jautājums ?! Bet vai ūdenī tas eksplodē vai sāk svilpt?

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām