DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Kā padarīt savītu USB kabeli no parastā
Kā padarīt savītu USB kabeli no parastā

Lietas būtība ir tāda, ka standarta kabelis ir ļoti neērts, jo tas ir garš. Braucot, kabelis pie rokas ir nepārtraukti sajaukts, uzgriezts uz pārnesumu pārslēgšanas pogas. Garais kabelis automašīnā ir ļoti neērts, un tāpēc es nolēmu izveidot zibens vītā usb kabeli, lai automašīnā uzlādētu savu Iphone.
Kā izveidot savītu usb zibens kabeli

Iespējams, ka jūs jau esat redzējis, kā cilvēki veido savītu kabeli no parastā, tāpēc es nolēmu parādīt jums savas mokas, lai jūs neatkārtotu kļūdas, kuras es sākumā izdarīju.

Vajadzēs


Lai pārvērstu taisnu kabeli savītā kabelī, jums ir nepieciešams nedaudz:
 • Standarta zibens kabelis usb uzlādēšanai.
 • Zīmulis vai dzelzs pildspalva kabeļa uztīšanai.
 • Sadzīves matu žāvētājs sildīšanai.

Kā padarīt savītu USB kabeli no parastā

Turklāt nebūs lieki, ja ir palīgs darbam ar fēnu, kā arī cimdi, lai nesadedzinātu rokas. Protams, jūs varat sasiet kabeļa galus, bet kaut kā es par to nedomāju, un tāpēc, sildot, kabelis bija jāpatur cimdos.

Vītā kabeļa izgatavošana no parastā


Sākumā es satinu kabeli ap parasto lodīšu pildspalvu, un tā bija mana pirmā kļūda. Izrādījās, ka roktura plastmasa sāk izkausēt matu žāvētāja temperatūras ietekmē. Noņēmusi kabeli no roktura, es redzēju, ka tas ir izstiepts un praktiski nekļūst savīts. Precīzāk, viņš nedaudz krokainajās, bet tas nebija tas, ko es gaidīju no sava darba. Iemesls, iespējams, bija īsā iesildīšanās sakarā ar to, ka roktura plastmasa sāka izkausēt.
Otrajam mēģinājumam es nomainīju plastmasas rokturi ar metāla Pārkeru, un pēc desmit karsēšanas minūtēm es noņemu kabeli, lai pārbaudītu sildīšanas rezultātu. Efekts bija gandrīz tāds pats un atkal neapmierinošs.
Kā padarīt savītu USB kabeli no parastā

Trešajā reizē es visu atkārtoju tieši tā, kā otrajā eksperimentā, bet mainīju brīdi, kad kabelis tika noņemts no roktura. Pēc 10 minūšu uzsildīšanas ļaujiet kabelim pilnībā atdzist, un tikai pēc tam to noņemiet no roktura!
Trešais eksperiments beidzot deva pozitīvu rezultātu. Un, lai arī kabelis nebija tik pavasarīgs kā tas, ko var iegādāties veikalā, es tomēr sasniedzu savu mērķi.
Kā padarīt savītu USB kabeli no parastā

Ko var teikt par šo darbu, lai tiešo USB kabeli pārvērstu savītā kabelī? Es domāju, ka 10 minūtes darba, lai palielinātu komfortu, nav tik daudz darba. Ja jūs varat pārtaisīt pieejamo kabeli, nav jābrauc apkārt, meklējot jaunu kabeli.
Pārbaudot kabeļa darbību pēc visām šīm manipulācijām, parādījās, ka tas turpina pareizi darboties! Bet tagad tas ir kļuvis daudz ērtāk!
Kā padarīt savītu USB kabeli no parastā

Noskatieties video


Komentāri (1)
 1. Sektor
  #1 Sektor Viesi 2019. gada 10. februāris 17:24
  0
  Jā, “savītas” stieples izgudrotājam nebija izgudrības šīs lietas izgatavošanai ņemt parastu metāla cauruli ar diametru 5-10 milimetri.
  Vai arī ārkārtējos gadījumos apmēram tāda paša diametra koka zarā.
  Bet pieredze tiek iegūta. Līdz 70 gadu vecumam viņam joprojām ir kaut kas jānāk klajā.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām