DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Izlabojiet iecienīto zibatmiņas disku
Tā notika, ka mans mīļākais triecienizturīgais zibatmiņas disks ar 4 gigabaitu ietilpību pārstāja darboties. Un nekādi specializēti komunālie pakalpojumi to nevarēja atjaunot.
 

Man ļoti patika šī zibatmiņas diska dizains. Es daudz laika pavadīju veikalos, meklējot tieši to pašu, bet bez rezultātiem. Bet, kamēr es skraidīju pa veikaliem, man radās ideja pārvietot iekšpuses no cita zibatmiņas diska uz manu mirušo ķermeni. Kad es atgriezos mājās, vispirms es atņēmu mirušo zibatmiņas disku un novērtēju tā dēļa stiprināšanas lietas gadījumā. Novērtējot situāciju, es secināju, ka dēlis no parastā ievelkamā zibatmiņas diska šajā gadījumā var ietilpt. Tūlīt tika nopirkts donors, kurš izrādījās pārpasaulīgs zibatmiņas disks ar 8 gigabaitu ietilpību.


Izjaucot jaunu USB zibatmiņu, es noņēmu USB savienotāju no tā paneļa un instalēju to jaunā apvalkā. Tas derēja, un vietas bija palicis maz. Mēģinot turpināt šo vietu, es nogriezu daļu ar USB savienotāju no vecā zibatmiņas paneļa, izmantojot metāla šķēres. Viegli lodējot vecā zibatmiņas diska USB savienotāju vadus ar jaunā zibatmiņas diska paneļa spilventiņiem, es saņēmu šādu saraušanos:


Atliek tikai visu pārbaudīt un savākt. Uzmanīgi ievietojot trauslo dizainu datorā, no skaļruņiem dzirdēju pazīstamo skaņu par jaunas ierīces pievienošanu. Zibatmiņas disks tika noteikts un atvērts, kas nozīmē, ka es neko nesabojāju un viss bija pareizi pielodēts. Pēc tam viss tika glīti iesaiņots korpusā un salikts. Šādu operāciju var veikt ar daudziem zibatmiņas diskiem. Daudziem ražotājiem ir tāda paša veida korpusi, un daudzos gadījumos viņiem pat nav kaut kas jālodē. Un dažos gadījumos tas arī ir jāpielīmē. Galvenais ir visu rūpīgi izjaukt un salikt, neko nejaucot. Tā es iemīļotajā korpusā ieguvu zibatmiņas disku ar 8 gigabaitu ietilpību ar uzrakstu 4 GB. Tikai manus draugus kādu laiku interesēja, kā palielināt zibatmiņas diska apjomu.


Komentāri (6)
 1. zona
  #1 zona Viesi 2011. gada 28. oktobris 21:08
  0
  Es to izdarīju divpadsmit reizes nabaga
 2. Ironman
  #2 Ironman Viesi 2011. gada 12. novembris 19:44
  0
  No yusbi uzlādes jūs varat izveidot zibatmiņu
 3. pašmācība
  #3 pašmācība Viesi 2012. gada 12. jūnijs 09:17
  0
  [b] IronMan [/ b],
  Lieliska ideja! Protams, tas ir iespējams tikai tad, ja jums izdodas veikt slēptu zibatmiņas disku lādēšanas zarnās un jaudu pievienot tīklam un pārsūtīt informāciju caur kabeli. It īpaši izmantojot baltu un zaļu informācijas tīklu, kurā galvenokārt ir 2 centrālie sludinājumi. Šajā gadījumā izrādās universālā atmiņas ierīce, kuru nav iespējams izmantot atsevišķi, bez kontaktligzdas vai bez datora. Un glabājiet tajā visu vietņu pieteikšanās paroļu piezīmjdatorus, kas ir ļoti ticami! neviens to nevarēs izmantot, izņemot jūs! Pat ja iekārta paliek savienota tikai ar datoru, bez strāvas tā nedarbosies. Kamēr nav pievienots strāvas kontaktligzdai. Izvades ligzda ir vai nu no zibatmiņas diska, vai no mini-usb, izlemiet pats!
 4. Deni
  #4 Deni Viesi 2014. gada 3. janvāris 11:21 plkst.
  3
  Ha, es brīnos, kā labot zibatmiņas diskus ar mirušu kontrolieri.Un USB nav nepieciešams daudz lodēt.
 5. Leonty
  #5 Leonty Viesi 2014. gada 9. maijs 00:42
  0
  ļoti interesanti
 6. N1tro
  #6 N1tro Viesi 2017. gada 22. augusts 09:48
  1
  Pateicoties autoram par noderīgu rakstu, jūs pierod pie medija un esat ļoti vīlušies, kad tas kļūst nepareizi funkcionējošs.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām