DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Vāja ūdens spiediena dēļ? Rupjais filtrs ir aizsērējis
Lēna ūdens plūsma no krāna vannā vai virtuvē, kā arī ilga tualetes poda piepildīšana izraisa kairinājumu, sabojā garastāvokli un var kavēties uz darbu, studijām vai tikšanos. Kā veiksmei būtu, tas bieži notiek no rīta vai vakarā, kad katra minūte ir dārga.
Šai nepatīkamajai parādībai ir vairāki iemesli: aeratora acs aizsērēšana uz krāna, stāvvada vai ūdens padeves caurules sašaurināšanās, vispārējs ūdens padeves spiediena samazinājums sistēmā, nepareiza ūdensvada diametra un garuma izvēle, vienlaicīgs ūdens patēriņš lielam skaitam cilvēku utt.
Zems ūdens spiediens Rupjš filtrs ir aizsērējis

Zemāk mēs apsvērsim gadījumu, kas saistīts ar rupja filtra aizsērēšanu (visbiežāk tas notiek uz aukstā ūdens padeves caurules), kas arī var būt viens no iemesliem zemam ūdens patēriņam no krāna vai maisītāja.
Darbam mums ir nepieciešams regulējams uzgriežņu atslēga un, katram gadījumam, daži materiāli, kas aizzīmogo diegu: vilkšana, kas iemērc ūdeni atgrūdošā kompozīcijā, FUM lente, īpašs hermētiķis utt.

Rupja filtra tīrīšanas procedūra


Tērauda (metāla) caurulēm tas apzīmē ierīci, kas sastāv no ieplūdes un izplūdes caurules, kā arī pārsvarā slīpa rezervuāra, kas faktiski ir filtra elementa korpuss - mikrotīkla nerūsējošā tērauda acs, kuras acs izmērs ir 50–400 mikroni, atkarībā no modeļa . Režģi no augšas noslēdz ar aizbāzni ar vītnes palīdzību caur blīvējuma blīvi vai tinumu.
Zems ūdens spiediens Rupjš filtrs ir aizsērējis

Šis filtrs var aizsērēt ar piemaisījumiem ūdenī, mēroga daļiņām, kas veidojas uz cauruļu iekšējās virsmas, blīvējuma materiāla šķiedrām utt. Dažreiz šīs nevēlamās parādības iemesls ir ūdens cauruļu remonts, ko veic kaimiņi, kas atrodas uz stāvvada līdz jums.
Šādos gadījumos nevar iztikt, nenoņemot rupjo filtra sietu un nenoņemot no tā sakrājušos gružus. Lai process noritētu bez sarežģījumiem, vispirms ir jāizslēdz aukstā un karstā ūdens padeves krāni. Nav sāp novietot paplāti zem filtra, jo, atskrūvējot korķi, ūdens, kas paliek filtra korpusā un blakus esošajā caurules daļā, plūdīs.
Pēc tam, kad tā lielums ir iestatīts, lai uzgrieznis būtu uzgrieznis, mēs atskrūvējam spraudni, kas tur sietiņu korpusā, izmantojot regulējamu uzgriežņu atslēgu. Process var būt nedaudz sarežģītāks, jo filtra korpusā uzkrājas gruži, kas nokļūst pavedienā.
Zems ūdens spiediens Rupjš filtrs ir aizsērējis

Zems ūdens spiediens Rupjš filtrs ir aizsērējis

Mēs izņemam korķi kopā ar sietiņu, kura vienā galā no aizmugures puses nonāk padziļinājumā.
Zems ūdens spiediens Rupjš filtrs ir aizsērējis

Neskatoties uz to, ka šīs divas daļas nav mehāniski savienotas, uzkrāto gružu dēļ nav viegli tās atdalīt viena no otras.
Zems ūdens spiediens Rupjš filtrs ir aizsērējis

Ar nelielu piepūli mēs atvienojam korķi no režģa un vizuāli pārliecināmies, cik daudz dažādu gružu ir sakrājies filtra ārpusē un iekšpusē. Turklāt tas ir tik sablīvēts, ka to nav tik viegli noņemt.
Jums jāizmanto skrūvgriezis, lai no tā izņemtu miskasti un izskalotu to, vienlaikus piesitot filtram ar kaut ko cietu. Iegūtā pakaišu kaudze ir iespaidīga gan apjoma, gan satura ziņā. Kas tur ir: smiltis, netīrumi, šķiedras, eļļas taukainas vielas un vēl daudz vairāk.
Turpmāk acs un korķa mazgājam ar ūdeni, ja nepieciešams, pēc tam izmantojot mazgāšanas līdzekļus. Kad šīs detaļas iegūst sākotnējo izskatu, tās var uzstādīt.
Zems ūdens spiediens Rupjš filtrs ir aizsērējis

Pirms korķa pievilkšanas pārliecinieties, vai blīve ir neskarta, un, ja tā ir bojāta, izmantojiet jaunus vai blīvēšanas līdzekļus saskaņā ar šiem materiāliem paredzētajiem noteikumiem.
Zems ūdens spiediens Rupjš filtrs ir aizsērējis

Vispirms ieskrūvējiet korķi ar rokām, līdz tas ir iespējams. Tad jums jāizmanto regulējams uzgriežņu atslēga un jāpievelk spraudnis, līdz tas apstājas. Tagad atliek tikai ieslēgt krānu, kas izslēdz ūdeni, un pārliecināties, ka tajā nav ūdens noplūdes.

Noslēgumā


Lai palielinātu filtra uzticamību un pagarinātu tā tīrīšanu bez tīrīšanas, pirms acs un korķa uzstādīšanas ir nepieciešams atvērt krānu, lai ūdens straume no caurules varētu noņemt visas daļiņas, kas paliek caurulē.
Ja šis filtrs ir uzstādīts ūdens skaitītāja priekšā, tad tā uzgriezni parasti aizzīmogo ar ūdens skaitītāju. Tāpēc, lai notīrītu filtra sietu, obligāti ir jāuzaicina tās organizācijas pārstāvis, kura aizzīmogoja skaitītāju.

Noskatieties video


Komentāri (3)
 1. thymoha1
  #1 thymoha1 Viesi 2019. gada 15. janvāris plkst. 8:24
  0
  un, ja tas ir aizzīmogots, tad neko neizskrūvēsi un notīri!
  1. Sektor
   #2 Sektor Viesi 2019. gada 28. februāris 13:54 plkst.
   0
   Filtra vāku nevar aizzīmogot.
 2. Sektor
  #3 Sektor Viesi 2019. gada 28. februāris 13:53 plkst.
  0
  Vai jums ir arī smalks filtrs? Lai jums veicas.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām