DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» Taktiskā krama “dari pats”
DIY taktiskais krams

Kvalitatīva un laba taktiskā krama interneta veikalā nav lēta, nemaz nerunājot par parastajiem veikaliem - acis ir pieres no viņu lūgumiem. Galu galā, kas patiesībā ir taktiskā krama?
DIY taktiskais krams

Šis ir dzelzsceļa stienis, aptuveni 5 × 50 mm. un metāla spuldze, kas ietīta auklā ar skrūvējamu ūdensnecaurlaidīgu vāku. Tā paša, tikai “pliku” dzelzsceļa stieņa cena ir 20-25 reizes zemāka.
DIY taktiskais krams

Kāda loģika viņus motivē, nav saprotams, bet fakts paliek fakts. Tāda lieta kā taktiskā krama var ļoti palīdzēt pārgājiena braucienā, un tai vajadzētu būt katra āra entuziasta mugursomā. Piemēram, ja sērkociņi kļūst nelietojami vai šķiltavas - krama vienmēr darbosies, un ar tās palīdzību jūs vienmēr varat nokļūt ugunī, lai nožūtu un pagatavotu karstu ēdienu. Taktiskais krams ir daudzos veidos. Dažiem modeļiem ir alumīnija kolba ar diegu un dzelzs cērija stieni.
DIY taktiskais krams

Citiem ir nerūsējošā tērauda kolba ar noteikta garuma auklu ap to, kas jums dažreiz var būt nepieciešama. Ir arī vienkāršas, tūristu mušas, kurām nav nevienas spuldzes, bet kurām ir tikai plastmasas turētājs, un tur ir vēl vienkāršāk - pliks stienis ar caurumu mežģīnēm.
DIY taktiskais krams

DIY taktiskais krams

Kāpēc krama alumīnija kolbā tiek saukta par “taktisko”, es personīgi nezinu, kaut arī ir šaubas, ka tā ir iekļauta kādas valsts bruņoto spēku karavīru ekipējumā. Daži taktiskā tipa krama izgatavotāji komplektā izgatavo nelielu aizzīmogotu kapsulu, kas paredzēta skalošanai (iemērc degošā vilnā, sausās smalkās skaidās vai sadedzināta auduma gabalā). Tomēr es uzskatu, ka tas ir lieks - ja jums ir pat vismazākās prasmes šādā veidā ražot uguni, tad mežā atrast gruntskrānu, lai izveidotu uguni ar krama, nebūs grūti. Pat mitrā laikā, kā arī ziemā. Nu, ja jums nav šādu prasmju, jūs varat nokomplektēt atsevišķu nelielu konteineru ar iekurt, kas tiks piestiprināts kramam. Viss, kas mums vajadzīgs veikalā, ir tikai mazs feroserija stienis un misiņa piedurkne. To var iegādāties jebkurā veikalā, kas pārdod preces āra aktivitātēm, un veikalos medniekiem un zvejniekiem.

Vajadzēs


 • Ferrocerium stienis 6,5x60 mm. (plus vai mīnus 1,5 mm)
 • Metāla caurule ar iekšējo diametru zem ferosercija stieņa.
 • Rezerves daļas no vecās lustras. Proti; dobi pavedieni un uzgriežņi tiem. Jūs varat arī uzlikt vāciņus ar tādu pašu vītni.
 • Misiņa piedurkne no medību patronas ar 32 kalibru.
 • Jebkura aukla vai nav bieza virve lietas ietīšanai.
 • Neliels laba, rūdīta tērauda gabals krēslam (varat izmantot metāla loksnes gabalu).
 • Otrā līme un soda.

Darbam nepieciešamais rīks:
 • Emery mašīna.
 • Fails.
 • Šķēres.
 • Kancelejas nazis.

Krama izgatavošana


Ja atkritumu tvertnēs ir veca, nevajadzīga lustra, sienas svečturis vai kāda lampiņa, kas vēl nav izmesta, tad šis apstāklis ​​ievērojami atvieglos darbu. Man ir šādas rezerves daļas no dažāda veida elektroierīcēm, kas salocītas atsevišķā kastē, tāpēc kramu samontēju burtiski 20 minūtēs. Kā konstruktors.
DIY taktiskais krams

Vienīgās detaļas, kuras vajadzēja sagriezt uz slīpmašīnas, bija tērauda sloksne krēslam un misiņa piedurkne tā turētājam. Nu, pat sagrieziet dažas detaļas ... Tātad, vispirms jums jāizvēlas pamats; metāla caurule, kurā derēs ferosercija stienis.
DIY taktiskais krams

Caurules garums jāizvēlas, aprēķinot ferosercija stieņa garumu un kombinēto tērauda krēsla garumu. Vēlams, lai caurulei būtu pavedieni abos galos, uz kuriem mēs vējam platas dekoratīvas paplāksnes ar iekšējo vītni.
DIY taktiskais krams

Mēs to visu salabojam ar otro līmi ar soda, proti; mēs pārklājam šuves ar līmi un apkaisa ar soda.
DIY taktiskais krams

Tas būs pietiekami, lai viņi nepārvietotos vai neatslābtu. Pamats ir gatavs. Tagad parūpēsimies par kodolu. Jums būs nepieciešama centimetra caurule ar ārēju vītni un uzgriezni.
DIY taktiskais krams

Mēs iesaiņojam plānu diegu uz pavediena, precīzi pa vidu, un pilienam līmes pilienu, lai to salabotu. Izrādās šādi:
DIY taktiskais krams

Tālāk mēs caurulē ievietojam ar ieskrūvētu uzgriezni, dzelzsceļa stieni un pēc iespējas vienmērīgāk piestiprinām ar līmi un soda.
DIY taktiskais krams

DIY taktiskais krams

Izrādās, ka mēs varam paslēpt kramu mēģenē, ieskrūvējot to, un, ja nepieciešams, atskrūvējam un ieskrūvējam rokturī ar otru galu, lai to izmantotu.
DIY taktiskais krams

Tagad mēs rotā caurules korpusu. Lai to izdarītu, vienkārši uzmanīgi aptiniet to ar skaistu auklu.
DIY taktiskais krams

DIY taktiskais krams

Turklāt, papildus dekoratīvajai funkcijai, aukla var būt piemērota arī citiem mērķiem, piemēram, lai piesietu pāris šķērsstieni pajumtei. Tagad ieņemsim vietu. Lai to izdarītu, smaragdam nogrieziet laba, rūdīta tērauda sloksni, apmēram 5 × 40 mm. Tālāk paņemiet vēl vienu centimetru caurules segmentu ar ārējo vītni. Izmantojot līmi un soda, mēs uzstādījām krēslu šajā mēģenē.
DIY taktiskais krams

Mēs misiņa piedurkni atzīmējam uz pusēm un sagriežam atbilstoši marķējumam.
DIY taktiskais krams

Starp citu, jūs varat iegādāties šādu piedurkni bez kara kapsulas bez atļaujas jebkurā medību veikalā. Apakšējā daļa būs sēdekļa turētājs. Mēs ar krēslu vējam paplāksni uz diega, kas iederēsies piedurknē.
DIY taktiskais krams

Paplāksne jāpieskrūvē tikai vītnes sākumā tā, lai vītnes daļa pie sēdekļa (2-3 mm) būtu brīva. Mēs salabojam ar līmi. Ievietojiet vītņoto paplāksni piedurknē un atkal to pielīmējiet. Rezultāts:
DIY taktiskais krams

Tagad saliekam kramu kopā, visas detaļas ieskrūvējot savā starpā.
DIY taktiskais krams

Lielākai ērtībai varat līmēt vietā, kur vajadzētu būt kapsulai, metāla acij, lai gredzens varētu pieķerties, piemēram, taustiņiem.
DIY taktiskais krams

Tas ir izdarīts.
DIY taktiskais krams

Šāds krams palīdzēs, ja sērkociņi vai šķiltavas kļūs nelietojamas. Tas nekad nekļūs mitrs un mitrs, tas nerūpējas par aukstumu un vēju. Viss, kas nepieciešams, ir noņemt bērza koku, kas ir plāns kā plastmasas maiss, no iekurināšanas bērza stumbra, kas brīvi karājas uz stumbra - vienkārši aizsniedzieties un paņemiet to. Tāpat labi aizdegas ķērpji un sūnas, kas karājas uz zariem. Jūs varat ar nazi novākt parazītu sēni, kas aug uz bērza; iekšpusē vienmēr ir sauss un ļoti labi gruzd, ir vērts, lai iegūtu vismazāko dzirksti.
DIY taktiskais krams

DIY taktiskais krams

No žāvēta, nedzīva bērza nebūs grūti noplēst mizas gabalu ... Vienīgais ir tas, ka sals dzirksteles izgatavošanai vajadzēs nedaudz ilgāku laiku, lai aizdedzinātu bērza mizu; apmēram pusotru līdz divas minūtes (to var redzēt video), jo bērza miza ir auksta un nedaudz mitra pēc lietainā rudens. Bet, neskatoties uz to, tas iedegsies.
DIY taktiskais krams

DIY taktiskais krams

DIY taktiskais krams

Jā, un vēl viena lieta: ja vēlaties, jūs varat arī pakārt iekraušanas konteineru šim kramam. Reiz es no misiņa caurules pielodēju nelielu kapsulu ar diegu un hermētiķi, tāpēc man tas būtu noderīgs, ja man tas būtu vajadzīgs.
DIY taktiskais krams

DIY taktiskais krams

Nu, tiem, kam tas nepieciešams, jūs varat uzņemt jebkuru aizzīmogotu mazu kapsulu, kurā iedegsies degošā savienojumā iemērcētas vates bloks, un piestiprināt to kramam.

Noskatieties video


Komentāri (2)
 1. Timurs Anas
  #1 Timurs Anas Viesi 2018. gada 21. decembris 01:13
  0
  dari to pats ar savām rokām, nepērc ... un tad piestiprini
  1. Eugene
   #2 Eugene Viesi 2018. gada 26. decembrī 12:19
   1
   Padariet pats taktisko kramu no parastā (bez taktiskā).

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām