DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Neparasta remonta nolaižamā izeja
Es domāju, ka lielākā daļa cilvēku ir saskārušies ar tādu problēmu kā kontaktligzda, kas izkrīt no sienas. Tas var notikt vai nu tūlīt pēc nekvalitatīva remonta, vai laika gaitā, kad kontaktligzda tiek atbrīvota no vairākiem spraudņiem. Jautājums ir labojams, lai gan tas viss ir atkarīgs no konkrētā gadījuma.
Nav universālu metožu, kas darbotos 100%, katrā konkrētā gadījumā tiek izmantota sava tehnoloģija, kas citā vietā var nedarboties. Es to saku tā, ka mana pieķeršanās metode jums var nebūt piemērota, bet iepazīšanai tā noteikti būs noderīga daudziem.
Neparasts nolaižamo izeju remonts

Mēs nofiksējam izlaižamo ligzdu ar šķidriem nagiem


Šajā piemērā tiek izmantota plastmasas sienas kontaktligzda, kas neietilpst betona sienā. Pievienojiet to ar skrūvēm caur dībeli, tas nav iespējams. Pati kontaktligzda ir labi un droši nostiprināta kontaktligzdā.
Šī metode, kuru es vēlos parādīt, nav gluži standarta, bet ļoti uzticama. Mēs izmantosim šķidrus nagus.
Neparasts nolaižamo izeju remonts

Es savā praksē jau esmu izmantojis šķidros nagus, tāpēc es ļoti labi zinu, ka tas ir ļoti skaists celtniecības materiāls ar izcilām īpašībām.
Pirmkārt, mums ir jāizslēdz elektrība, lai remonta objekts būtu precīzi atvienots un neradītu draudus. Izmantojot pistoli, līmi vispirms uzklājam uz sienas caurumu aplī. Nav vērts tālu saspiest, vienkārši uzlieciet gar malu brūno sloksni.
Priekšējo paneli ir vēlams noņemt no kontaktligzdas; pati kontaktligzda nav jānoņem.
Neparasts nolaižamo izeju remonts

Mēs uzklājam to pašu līmes sloksni aplī ap pameža malu.
Neparasts nolaižamo izeju remonts

Pirms darba uzsākšanas noteikti izlasiet instrukcijas par šķidro nagu izmantošanu un veiciet visas darbības saskaņā ar to.
Mēs ievietojam kontaktligzdu sienā un kādu laiku to cieši turam.
Neparasts nolaižamo izeju remonts

Līmes pārpalikums tiek noņemts ar auduma gabalu.
Neparasts nolaižamo izeju remonts

Mēs gaidām līmes sākotnējo sacietēšanu un pilnībā savācam kontaktligzdu.
Neparasts nolaižamo izeju remonts

Mēs gaidām, kamēr līme pilnībā izžūs un sacietēs. Līdz šim brīdim es ļoti iesakām nelietot kontaktligzdu paredzētajam mērķim.
Neparasts nolaižamo izeju remonts

Pēc instrukcijās norādītā laika pārbaudiet instalāciju. Viss glabājas perfekti, uzticami, bez dažādām šūpošanām.

Noskatieties video


Komentāri (28)
 1. Jurijs
  #1 Jurijs Viesi 2018. gada 14. decembrī 11:09
  11
  Es līmēju kontaktligzdu kopā ar kontaktligzdu, remonta laikā radīsies problēmas.Ir nepieciešams noņemt kontaktligzdu no kastes!
  1. Jurijs
   #2 Jurijs Viesi 2018. gada 14. decembris 22:10
   5
   Un būs problēmas.Ligzda ir savienota ar daudzkodolu un nedod Dievs cilpu.Šajā gadījumā tiks palielināta pašreizējās slodzes uz priekšpēdējās kontaktligzdas kontaktiem.Tādēļ apkure, kas nav labi. Kā vecam elektriķim es iesaku, visi pārslēgšanās ir tikai elektrības kārbā, ja jūs to darāt pats. Netaupiet.
   1. Vasja
    #3 Vasja Viesi 2018. gada 15. decembrī plkst. 10:21
    2
    Ir arī kabelis, kas nav HF un pat nav LS //////
   2. Vjačeslavs
    #4 Vjačeslavs Viesi 2018. gada 19. decembrī 13:35
    3
    Nav nepieciešams salauzt kabeli, novilkt apmēram 10 mm stieples, divreiz saliekt galus U-veida formā un ievietot kontaktligzdas spailēs. Un vilki ir droši, un aitas ir pilnas.
 2. Viesis Maikls
  #5 Viesis Maikls Viesi 2018. gada 14. decembrī 13:11
  7
  Sākotnēji nepieciešams iesaldēt pamežu, un nekas neizkritīs daudzus, daudzus gadus.
 3. Klauvē
  #6 Klauvē Viesi 2018. gada 14. decembrī 13:40
  23
  Neiesaku to darīt kā autoram. Ja kontaktligzda ir izkritusi, jebkurā gadījumā tā ir jāizjauc un jāpārbauda, ​​it kā tā izkristu, tā varētu tikt sabojāta vai izkrist no stieples spailēm. Ja siena ir plāna, tāpat kā videoklipā, labāk ir izmantot drywall kontaktligzdu ar īpašām iespīlēšanas kājām, tad līme nav nepieciešama. Un stiprināšanai betonā vai ķieģeļos ir ērtāk izmantot ģipsi, tas ir lētāks un sakrīt minūtēs. Vienkārši atšķaidiet līdz šķidrā skābā krējuma konsistencei, pārklājiet cauruma sienas un ievietojiet sienas kontaktligzdu vienā līmenī ar sienu (ja ir plecs, tai vajadzētu gulēt uz sienas. Ģipša jāaizpilda visa sprauga. Burtiski pēc 10-15 minūtēm sienas kontaktligzda stingri turēsies, un jūs varat ievietot kontaktligzdu atpakaļ vietā) Ja kontaktligzda ir piestiprināta ar pašvītņojošām skrūvēm, kā attēlos, izplešanās kājas nav vajadzīgas.
  Arī šķidru naglu vai, teiksim, flīžu līme, izmantošana ir normāla iespēja, taču dārgāka un ilgāka. Turklāt autore iestrēdza ne tikai kontaktligzdu (arī virs sienas), bet arī kontaktligzdu, kas sarežģīs tās iespējamo labošanu vai nomaiņu.
 4. Boriss
  #7 Boriss Viesi 2018. gada 14. decembrī 13:59
  4
  Labi darīts! Un kā jūs noņemsit kontaktligzdu, ja nepieciešams?
  1. Zee
   #8 Zee Viesi 2018. gada 15. decembrī 13:50
   4
   Štancētājs!
 5. Viesis Viktors
  #9 Viesis Viktors Viesi 2018. gada 14. decembrī 14:10
  13
  Lai arī jūs to varat piespraust ar naglām, pat ar līmi, bet muļķīgi pavelkot kontaktdakšu, agri vai vēlu kontaktligzda atkal izkrist - tā saucamās Eiropas plītis jātur ar brīvo roku.
  1. kir
   #10 kir Viesi 2018. gada 14. decembris 18:32
   0
   no šķidrajiem nagiem nekas neizkrist. Es līmēju 2 roktura daļas uz naža (koka) un lietoju apmēram 5 gadus, t.sk. ūdenī. nagi bija zaru saites. bet attiecībā uz izplūdes atveri, tas ir ātrāks un uzticamāks ar alabastru, un nav nepieciešams gaidīt sacietēšanu. un alabastrs nesaraujas
  2. Eugene
   #11 Eugene Viesi 2018. gada 20. decembrī 09:58
   1
   Spriežot pēc fotogrāfijas, lai turētu šo izplūdes vietu ar savu brīvo roku, jums vai nu jāaudzē trešā roka, vai arī jāstāv uz karachki, lai nepakristu. Tātad tas obligāti tiek izvilkts, un neviena līme to nevar noturēt. Šeit ir vēl viens jautājums: kas bija nepieciešams, lai novietotu izeju uz grīdas? Kāpēc nelieciet to augstāk, kur ir ērtāk tuvoties, mierīgi ieslēdziet / izslēdziet pavedienu. Droši vien, ka cilvēkiem patīk katru reizi paklanīties rozetes dievam, varbūt viņi domā, ka viņš viņus tā nesitīs, xs ...
 6. Viesis Igors
  #12 Viesis Igors Viesi 2018. gada 14. decembrī 16:45
  2
  Cik gadus piestiprinu uz alabastra, un nekas neizkrīt
 7. Viesis Sergejs
  #13 Viesis Sergejs Viesi 2018. gada 14. decembrī 16:49
  1
  Kāpēc izplūdes atvere ar spraugu pie sienas piecēlās?
 8. invalīds
  #14 invalīds Viesi 2018. gada 14. decembrī 9:04 plkst.
  1
  80.-90. gados bija selēna šampūns. Es no šīs pudeles nogriezu apakšējo daļu, šī daļa atradās zem konusa un revakcinācijas vietā tika aizvērta.
 9. Rivo
  #15 Rivo Viesi 2018. gada 15. decembris 00:31
  3
  Nu, spriežot pēc foto Nr. 4, proti, par izvēlētā kabeļa veidu, flīžu griešanas metodi, “kontaktligzdu”, kabeļa noņemšanas dziļumu, es vēlos autoram sniegt tikai 2 padomus, jo acīmredzot joprojām ir daudz “smieklīgu” "Atklājumi: apdrošiniet nekustamo īpašumu pēc iespējas vairāk un nekad vairs nesazinieties ar Āzijas republiku" meistariem ".
 10. igor36
  #16 igor36 Viesi 2018. gada 15. decembrī 10:36
  0
  vecais ceļš: mūsu mājā, kas celta 1976. gadā, NORMAL CEMENTS tika stādītas SOKAS ar keramiku (jūs to nenositīsit.) Un stieples ir izgatavotas no vienkodolu alumīnija, bez garuma. Līdz šim viss nav mainīts.
 11. Meistars
  #17 Meistars Viesi 2018. gada 15. decembrī 17:57
  1
  un kas tad nav parasts ?? remontstrādnieks es tev pateikšu noslēpumu !!! Izrādās, joprojām ir montāžas putas un super-duper jauna putu līme! kuru jūs varat arī nedaudz iepūst caurumā, pēc tam ievietot zeķīti, un, kad putas izžūst, jūs neizvilksiet zeķi un uzskatiet, ka daudz ticamāk būs izmantot šķidros nagus ..
 12. Viesis Maikls
  #18 Viesis Maikls Viesi 2018. gada 15. decembrī 18:33
  0
  KZ gadījumā līmi un putas var aizdegties. Bīstami
 13. Thornedron
  #19 Thornedron Viesi 2018. gada 15. decembris 22:43
  0
  Hmm, vai amatniekiem bija pat flīze (kariete) uz flīzes?
  1. Rivo
   #20 Rivo Viesi 2018. gada 16. decembris 10:28 plkst.
   1
   Bet iedomājieties, ja flīzes caurums būtu izgriezts ar vainagu, un pat pilnīgi taisns? Tad “šķidro naglu” adhēzijas līmenis būtu par pakāpi zemāks, un tikko pievienotais “pamežs” to diez vai būtu saglabājis.
   Šeit, mans draugs, tiek uztverts noteikts vispārējs plāns un konsekventa, nesatricināma stratēģija!
   1. Sals
    #21 Sals Viesi 2018. gada 19. decembrī 00:04
    1
    NEVAJADZĒTU PAMATOJUMU, tā ir sava veida savdabība, kas raksturīga noteiktiem roku mocekļiem. Un tā izplatās ... kas nepatīk ..
 14. Viesis Vadims
  #22 Viesis Vadims Viesi 2018. gada 18. decembris 18:33
  1
  Ja siena atļauj, es urbšu cauruma dibenu un caur plastmasas dībeļiem ievietoju kontaktligzdu uz divām skrūvēm, ja kontaktligzda ar spraugām caurumā, es sagatavoju biezu plastilīna konsistences alabastru un izklāju kontaktligzdas ārpusi, ievietoju caurumā ar skrūvēm un ieskrūvēju skrūvi.
 15. Galvenais enerģijas inženieris
  #23 Galvenais enerģijas inženieris Viesi 2018. gada 18. decembris 10:23 plkst.
  1
  Autore ir amatiere.
  1. Šķidro naglu saķere ar nepārklātu polipropilēnu atstāj daudz vēlama.
  2. Stieples PVC izolācijas pārkāpums netiek ievietots kontaktligzdā.
  3. Kāpēc ciest un izgudrot kaut ko muļķīgu, ja kādā celtniecības programmā par 10 rubļiem var iegādāties parastu kontaktligzdu ar “ūsām” ?!
 16. k
  #24 k Viesi 2018. gada 20. decembris 09:29
  3
  muļķības ... vienīgais pareizais ir izmantot šo līmi, pārējo dod cilvēkam, kurš ir tālu no remonta darbiem .. jums noteikti ir jānoņem izplūdes atvere, notīriet putekļus no dobuma betonā, notīriet putekļus no kontaktligzdas ārpuses, ideālā gadījumā nevis sākumu, bet gan vidu. līmei vajadzētu aizpildīt visu atstarpi starp kontaktligzdu un betonu.
 17. wowymka
  #25 wowymka Viesi 2018. gada 23. decembrī 10:20
  2
  šķidras naglas pilnas ar atkritumiem, vīrs telpā uz tām līmēja grīdlīstes, pēc 7 gadiem, nedaudz piesitot tām, tās nokrīt. Laika gaitā naglas pārvēršas par sausu G.a gabalu, kas neko netur un drupina. Es pat nerunāju par elektrodrošību un esmu jau daudz rakstījis
 18. Andrejs
  #26 Andrejs Viesi 2018. gada 23. decembrī 16:58
  2
  Jaunā tehnoloģija noteikti ir laba. Bet pieņemsim, ka nulles gravitācijas gadījumā ir vieglāk un uzticamāk rakstīt ar zīmuli. Vai jums nepatīk ģipsis? Es nesaprotu veco, uzticamo un lēto drošo metodi. Ja vien, protams, nedari to cilvēcīgi. Jā, un jūs varat to izmantot pēc neilga laika. Ir tāda lieta, lietderība.
 19. Viesis Alekss
  #27 Viesis Alekss Viesi 2018. gada 28. decembrī 23:42
  1
  Un ja kontaktligzda sabojājas un jums tas jāaizstāj? Vai salauzt sienu ar domkratu palīdzību?
 20. Viesis Maikls
  #28 Viesis Maikls Viesi 2019. gada 4. janvārī 18:51 plkst.
  1
  Ir tikai viens jautājums: apmēram puse (vai pat vairāk) rozetes ir izgatavotas no polietilēna, un NEVIENU līmi tās neņems. Ko šajā gadījumā dara autors?

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām