DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Remonts USB kabelis - Micro USB dariet to pats
DIY USB kabeļa remonts

Ļoti labs ir labs kabelis ar labu, izturīgu kontaktdakšu tālruņa uzlādēšanai veikalā. Bieži vien uz iepakojuma deklarēto preču kvalitāte neatbilst realitātei. Ja pats mikro usb spraudnis, kas savienojas ar jūsu tālruņa vai cita sīkrīka savienotāju, ir izgatavots no zemas kvalitātes tērauda, ​​tas ļoti drīz atslābst vai saliekties, un tas savienotājā atslābst, tādējādi izraisot kļūmes akumulatora uzlādes laikā. Vai arī tas pārtrauks failu pārsūtīšanu un saņemšanu no citām ierīcēm, piemēram, no datora vai zibatmiņas diska. Un tas ir ļoti nepatīkami, ja kabelis, kas jums ir ar labu spraudni, pēkšņi pārstāj darboties salauzta kabeļa serdeņa dēļ paša šī spraudņa tuvumā. Tas notiek pastāvīgu kabeļu liekumu dēļ, kad tos lieto. Kad tas notiks, ir laika jautājums. Atkarībā no lietošanas intensitātes. Jūs varat iet un iegādāties jaunu, vai arī salabot veco - tā ir katra atsevišķa lieta. Personīgi es dodu priekšroku otrajam variantam. Ne tik daudz izvēles burzmas un pastaigu pa sakaru saloniem dēļ, bet gan mana paša interesēs. Jā, un atkal man nevajadzēs tērēt naudu ... Kopumā nesen meita man atveda tik kļūdainu kabeli. Es nezinu, ko viņa ar viņu izdarīja, bet viņš izrādījās sabojāts vienlaikus ar abiem spraudņiem - usb un micro usb.
USB mikro USB kabeļa remonts

Es ķēros pie šī jautājuma arī tāpēc, ka šis kabelis bija "dzimtā" no viņas tālruņa, kas bija komplektā ar tālruni, lādēšanu un austiņām. Viņa kategoriski atteicās izmantot citu, baidoties sabojāt tālruni. Un viņa arī negribēja pirkt oriģinālo kabeli. Man vajadzēja viņai atdot savējo (labi, ka mums ir vieni un tie paši tālruņi) un sev salabot salauztu. Darbs man prasīja apmēram stundu.

Vajadzēs


 • Lodāmurs, alva un kušņi.
 • Šķēres.
 • Pārrakstīšanas nazis.
 • Sekundē līme.
 • Saraušanās caurule (vēlams, lai tā atbilstu kabeļa krāsai).
 • Vieglāks
 • Mazie nipeļi.

USB mikro USB kabeļa remonts

Kabeļu remonts


Sākumā bez ceremonijas mēs no kabeli nogriezām bojāto spraudni. Manā gadījumā abi kontaktdakšas.
USB mikro USB kabeļa remonts

Tālāk, izmantojot pārrakstīšanās nazi, nogrieziet spraudni gar šuvi. Mani aizbāžņu korpusi tika metināti gar šuvi, tāpēc man nācās ķeksēt. Bet ir kontaktdakšas ar saliekamu lietu - šeit kādam ir paveicies. Neskatoties uz to, vairākas reizes zīmējis ar jaunu kancelejas naža asmeni pie korpusa šuvēm, es to viegli un ātri atdalīju. Pēc lietas noņemšanas mēs izjaucam kontaktdakšu tā sastāvdaļās.
USB mikro USB kabeļa remonts

USB mikro USB kabeļa remonts

Šeit jums jābūt uzmanīgam. Runājot par kontaktdakšu kontaktiem: kurš vads ir pielodēts, pie kura. Lai nesajauktos, kontaktus varat iezīmēt ar daudzkrāsainiem marķieriem vadu krāsā. Man tas nav vajadzīgs, es jau sen zinu usb izkārtojumu pēc sirds patikas ... Tikai gadījumā:
USB mikro USB kabeļa remonts

Tagad tiksim galā ar kabeli. No malas mēs izmērām attālumu gumijas blīvējuma garumā un šeit arī pievienojam garumu spraudņa kontaktiem. Izgrieziet bizi no kabeļa atbilstoši aprēķinātajam garumam.
USB mikro USB kabeļa remonts

Uz vadiem mēs uzliekam gumijas blīvējumu, lodējam krāsainos vadus līdz attiecīgajiem kontaktiem un ievietojam bloku ar kontaktiem metāla spraudnī.
USB mikro USB kabeļa remonts

Pārliecinoties, ka viss ir vietā, nekas nekur neizceļas, mēs ar otro līmi pielīmējam plastmasas apvalku pie kontaktdakšas. Mēs uzmanīgi uzraugām, lai līme neiekļūtu kontaktdakšas kontaktos.
USB mikro USB kabeļa remonts

Tālāk uz kabeļa (no otra gala) mēs uzliekam termiski saraušanās cauruli un novietojiet to ar šķiltavu.Vēl viena piezīme: ja jūs remontējat tikai vienu spraudni, pārliecinieties, vai siltuma vads ir uzlikts uz kabeļa, pirms pielodējat spraudni pie kabeļa un pielīmējat lietu, pretējā gadījumā tad, lai labotu šo pārraudzību, jums atkal viss ir jāizjauc. Pēc saraušanās caurule cieši aizdarīs kabeli kopā ar gumijas blīvējumu; jūs saņemat gandrīz monolītu pinumu, tāpat kā iepriekš.
USB mikro USB kabeļa remonts

USB mikro USB kabeļa remonts

Tagad otrais spraudnis ir micro usb. Siltuma cauruli uz kabeļa mēs izlaižam iepriekš, lai vēlāk neaizmirstu. Mēs izjaucam kontaktdakšu. Tāpat kā iepriekšējā: ar pārrakstīšanās naža palīdzību.
USB mikro USB kabeļa remonts

Šeit dizains izrādījās pat vienkāršāks nekā usb spraudnis - vadi vienkārši iesprauž spraudņa augšpusē tieši savā bizē, un, kad tas ir savienots ar spraudņa apakšdaļu, šo pinumu caururbj iegriezumi uz kontaktiem, kas atrodas spraudņa apakšā. Šeit galvenais nav sajaukt krāsaino vadu izkārtojumu.
USB mikro USB kabeļa remonts

Tālāk mēs saliekam kontaktdakšu kopā, tāpat kā iepriekšējā.
USB mikro USB kabeļa remonts

Mēs uzliekam kabeļa termotēkla salauztu pīti, kuru mēs iepriekš uzlikām uz kabeļa. Sēžam telefonu.
USB mikro USB kabeļa remonts

Tas arī viss - salauztais kabelis atkal darbojas, ar tām pašām funkcijām, kurām tas bija paredzēts instrukcijā. Un bez ārējiem un redzamiem bizes pārkāpumiem, piemēram, ar brūces elektrisko lenti. Tas izskatās kā jauns. Mēs izveidojam savienojumu ar tālruni un izmantojam to ar prieku!
USB mikro USB kabeļa remonts

Noskatieties video


Komentāri (4)
 1. Viesis Vasilijs
  #1 Viesis Vasilijs Viesi 2018. gada 2. decembris plkst. 9:47 plkst.
  1
  Labi, mana meita atteicās izmantot citu, baidoties sabojāt tālruni. Bet jūs zināt, ka jebkurā kabelī ir divi savienotāji un četri vadi. Kas jums liedza tā vietā izmantot citu tehno?
 2. Sergejs
  #2 Sergejs Viesi 2018. gada 3. decembris 08:27
  4
  Par analogiem viņš rakstīja par zemas kvalitātes tēraudu, līkumiem utt. Tāpēc salaboja oriģinālu.
 3. Viesis Aleksandrs
  #3 Viesis Aleksandrs Viesi 2018. gada 7. decembris 08:01
  1
  klasei noderīga informācija
 4. Vjačeslavs
  #4 Vjačeslavs Viesi 2018. gada 10. decembris 17:56 plkst.
  1
  Viens no maniem biedriem pats visu labo, sakot: “Jūs domājat, mēs darām bērnus!”. Pirms nedēļas ar kaimiņu pārtrauca kapuci virs plīts. Lai atrastu pārtraukumu, viņam bija jāizjauc motora pārsegs, līdz viņš noņēma motora statoru. Un šī statora slepenajā stūrī tika atklāts niecīgs kausēts drošinātājs. Un mobilo tālruņu auklās pastāvīgi kontakts netiek pielodēts, tad vads ir saliekts, vai kāds cits .... Rietumu produkti.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām