DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» »Bārbekjū no veļas mašīnas bungas
Atpūta valstī, lauku mājā vai dabā iegūst īpašu šarmu un krāsas, ja to papildina viegla dūmakas taka no grila un uz uguns grilēta grila aromāts.
Parasti šim nolūkam tiek izmantots stacionārs bārbekjū, un tā prombūtnes gadījumā tiem ir apjomīga, neērta un smaga konstrukcija, kas ir metināta no liela biezuma oglekļa tērauda loksnēm, lai novērstu pastāvīgu izdegšanu.
Vai ir iespējams šo produktu vienkāršā un problemātiskā veidā aizstāt ar kaut ko estētiskāku, ergonomiskāku un vieglāku? Kādu materiālu izvēlēties šajā gadījumā un kā to salikt, lai pagatavotu vienkāršu, kompaktu un ērtu portatīvo bārbekjū, lai dabā apceptu kebabus?
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Nerūsējošais tērauds atbilst visiem šiem daudzajiem nosacījumiem, jo ​​tas izceļas ar pietiekami lielu izturību, lielisku karstumizturību un, pats galvenais, šajā gadījumā - izturību. Šis tērauda veids nerūsē, neoksidējas un neizdeg.
Krūšturis, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda, ​​kalpos jums vairāk nekā desmit gadus. Tās dizains būs atkarīgs no izejmateriāla. Ja tās ir loksnes, tad grils izrādīsies leņķisks, kas nav īpaši ērti un praktiski.
Ergonomiskāku grilēšanas formu var iegūt, par izejvielu izmantojot veco nerūsējošā tērauda mucas no automātiskās veļas mazgājamās mašīnas. Jūs varat mēģināt to atrast metāllūžņu izgāztuvē vai noņemt to no vecās salauztas automātiskās iekārtas.

Grila gatavošana no veļas mazgājamās mašīnas bungas


Nokļūšana darbā. Pirmkārt, ir nepieciešams nogriezt gala daļu apvalka formā aplī, izmantojot dzirnaviņas.
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Šī ir tukša forma nākotnes kājām, un atlikušais cilindrs ar dibenu būs ugunsdzēsības ierīces pamatne. Mēs sagriezām abas sagataves divās vienādās simetriskās pusēs, izmantojot to pašu dzirnaviņas.
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Tālāk mēs savienojam abas cilindra daļas ar pārklāšanos tā, lai dibena puses izskatās uz āru.
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Savienojumu var savienot, izmantojot bultskrūves un uzgriežņus vai metinot ar punktu. Tādējādi mēs iegūstam rūdītāku korpusu ar noapaļotu pamatni un vertikālām sānu sienām.
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Tagad kājas var piestiprināt pie ķermeņa (pie vertikālajām sānu sienām) no divām pusēm. Tie būs čaumalas, kas sagriezti divās vienādās daļās, kas ir apļa puses.
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Tos var arī piestiprināt pie grila korpusa, izmantojot aparatūru vai to pašu vietas metināšanu. Lai to izdarītu, mēs saliecam plecus simetriski no abām pusēm, kur kājas gulēs ar sola āmuru. Tad mēs ieliekam tajās kājas un piestiprinām pie cietāka korpusa ar skrūvēm un uzgriežņiem vai vietas metināšanu.
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Gadījumā, ja cietinātājs tiek salikts, izmantojot bultskrūves un uzgriežņus, tad tas izrādīsies saliekams, kas palielinās tā kustīgumu, atvieglos transportēšanu un vienkāršos uzglabāšanu.
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Braziera platums ir piemērots tikai iesmu standarta garumam.Atliek tikai pārbaudīt mūsu mājās gatavoto bārbekjū darbībā. Lai to izdarītu, mēs ieliekam tajā koka materiālu, protams, labāki būtu saksaa stieņi, bet arī bērza šķembas iet. Mēs dodam degvielu ogļu sadedzināšanai un tagad, lūdzu, jūs varat apcept kebabus.
Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Bārbekjū no veļas mašīnas bungas

Brazier dizaina uzlabošana


Ja pūtēja garums ir nedaudz saīsināts, jo vidū ir plašāka pārklāšanās, tad apakšdaļa intensīvākās un ilgstošākās degšanas zonā būs dubultā. Tas neapšaubāmi palielinās mūsu mājās gatavotā produkta uzticamību un kalpošanas laiku.
Lai palielinātu stabilitāti un sniegtu pabeigtu izskatu brazierim, papēžu pieturas var sametināt līdz kāju apakšējām malām vai kaut kādā veidā vienkārši piestiprināt plastmasas atdures.

Noskatieties video


Komentāri (1)
  1. Jurijs
    #1 Jurijs Viesi 2018. gada 1. decembris 10:12
    1
    Ne vairāk kā 2 reizes, karsējot, nerūsējošais tērauds noved nežēlīgi, pēc tam tas tiks perforēts, ar kuprveida dzelzi.Ja darbaspēka izmaksas ir augstākas nekā pērkot vienu cietinātāju par 100 rubļiem.

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām