DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Sālī cepts krucietis
Vienkāršs veids, kā pagatavot garšīgas zivis. Sāls ceptas zivis izrādās smaržīgas un sulīgas. Nebaidieties, ka tas tiks sālīts. Zivis būs mēreni sāļas. Viņa ņems sāli tik daudz, cik vajadzīgs.
Cepts krustā sāls

Sastāvdaļas


Cepta vesela kraukļa būtiskas sastāvdaļas.
Produkti:
  • - kraukļu karpas - 1 gab. (0,5 kg);
  • - olu baltums - 1 gab .;
  • - citrons - ½ gab .;
  • - zaļumi (rozmarīns, pētersīļi vai dilles) - vairākas filiāles;
  • - salāti - 2 gab .;
  • - sāls - 0,5 kg;
  • - ūdens.

Cepts krustā sāls

Laiks: 60 minūtes
Raža: 2 porcijas.

Vārīšanas kruciešu sāls


Mēs ņemam zivis, kas sver vismaz 0,5 kg. Šajā gadījumā kraukļu karpas. Mēs tīram krucieti no svariem. Pēc tam noteikti noņemiet žaunas no zivju galvas. Tad mēs sagriežam krustā vēderu, noņemam iekšpusi. Mēs mazgājam vēdera dobumu, no turienes iztīrot melno plēvi.
Cepts krustā sāls

Krusta karpu vēderā ievietojam sagrieztas citrona šķēles un zaļumus (starp citu, zivju iekšpusē papildus zaļumiem un citronam varat ievietot sasmalcinātus dārzeņus: piemēram, tomātu, sīpola vai ķirbja šķēles). Jums nav nepieciešams sālīt zivis ne iekšpusē, ne ārpusē.
Cepts krustā sāls

Tagad mēs gatavojam cepamo sāli kruciešu krāsnī. Mēs ņemam lielu sāli. Saplīst jēlu vistas olu. Mūsu dzeltenums nonāks pie cita trauka, un olu baltums tiks nosūtīts uz sāli.
Cepts krustā sāls

Tagad pievienojiet nedaudz ūdens sāli ar olbaltumvielām.
Cepts krustā sāls

Sajauciet sāli ar olbaltumvielām un ūdeni. Rezultāts ir masa, kas pēc konsistences ir līdzīga mītajam sniegam. Šāda sāls masa lieliski tiks saglabāta zivīm.
Cepts krustā sāls

Nelielu daļu sagatavotā sāls plānā kārtā izklāj uz cepešpannas.
Cepts krustā sāls

Uz sāls mēs izklājam ar zaļumiem un citronu pildītu krucieti.
Cepts krustā sāls

Visu atlikušo sāli mēs izklājam uz krusta karpas. Mēs pārklājam visas krustziedes ar nepārtrauktu sāls masas slāni.
Cepts krustā sāls

Mēs uzkarsētā cepeškrāsnī ievietojam krustkarpas ar sāli.
Cepts krustā sāls

Mēs cepeškrāsnī cepam veselu krucieti t = +200 ⁰C temperatūrā. Maizi (svars 0,5 kg) 30 minūtes cep cepeškrāsnī sālī. Pēc tam, izņemot no cepeškrāsns cepešpannu ar kruciānu, mēs atdzesējam zivis tieši sālī.
Cepts krustā sāls

Tad mēs izņemam zivis no sāls apvalka. Lai to izdarītu, sadaliet zivju virsū ceptu sāls garozu, piesitot tai ar nazi. Uz sāls apvalka veidojas plaisas, pēc tam šo apvalku viegli noņem lielos gabalos.
Cepts krustā sāls

Atbrīvojot zivis no sāls, sasmalciniet no tā atlikušo sāli. Mēs izklājam visu krucieti uz liela trauka, dekorējot to ar zaļumiem, tomātu šķēlītēm un citronu.
Cepts krustā sāls

Pēc tam, kad nogrieztu ādu virs visa cepta krusta karpas, mēs uz šķīvja izklājam katru sulīgu un garšīgu zivju mīkstumu. Servēšanas plāksnēs blakus zivīm izklājiet zaļumus un citrona šķēles. Ja pirms cepšanas dārzeņi tika ievietoti krusta karpas vēderā, tad mēs arī izklājam dārzeņus uz šķīvjiem ar zivīm.
Cepts krustā sāls
Komentāri (0)

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām