DIY dari pats
Meistarklases, instrukcijas, noderīgi padomi, receptes.
» » »Uzgrieznis aizsardzībai pret diska iesprūšanu dzirnaviņās
Uzgrieznis aizsardzībai pret diska iesprūšanu dzirnaviņās

Slīpētāja darbības laikā iespīlēšanas uzgriezni, kas notur disku, var pievilkt tik daudz, ka to vienkārši nav iespējams atskrūvēt ar standarta atslēgu. Antenas tajā var izvilkt, tās var saliekties, kā arī bieži ir gadījumi, kad tiek pārlauzta pārnesumu bloķēšanas poga.

Pārvietojams paplāksnes uzgrieznis


Vienkāršākais veids, kā tikt galā ar iesprūšanu, ir izmantot īpašu uzgriezni ar pārvietojamu paplāksni, kas tam piespiesta. Šāda skavas izmantošana novērš tā saķeri ar disku.
Uzgrieznis aizsardzībai pret diska iesprūšanu dzirnaviņās

Uzgrieznis aizsardzībai pret diska iesprūšanu dzirnaviņās

Lai apkarotu slēdzeni, es mēdzu izmantot blīvējuma maiņas blīvējumu, kas izgatavots no papīra vai gumijas, ievietojot to starp disku un uzgriezni. Šī ir ļoti efektīva metode, taču laika gaitā blīves tiek sablīvētas, tāpēc iestrēgšana joprojām notiek. Šī risinājuma trūkums ir ikdienas palielināšanās ar disku pārkārtošanu. Periodiski blīve pie tā pielīp, tāpēc jums tas jātur prātā, lai to noņemtu un pārkārtotu.
Uzgrieznis ar rotējošu paplāksni, manuprāt, ir visefektīvākais risinājums, lai novērstu pielipšanu pie diska. Tas ir lēts, savukārt tā izmantošana ietaupīs daudz trauslu metāla disku, kas, iesprūstot, pirms tam bija jāsalauž, lai atbrīvotu asi.
Uzgrieznis aizsardzībai pret diska iesprūšanu dzirnaviņās

Riekstu variantam, kas iekrita manās rokās, ir reljefs paplāksne ar izspiestu dibenu. Tas ļauj, pateicoties kontakta laukuma samazinājumam, palielināt spiedienu, ar kādu tiek nospiests disks.
Izmantojot šādu skavu, ir iespējams novērst instrumenta bojājumus, kad disks tiek atbrīvots, atsitot vai pagriežot pārnesumkārbas vārpstas asni. Tas ir īpaši svarīgi, ja leņķa slīpmašīnai tiek garantēta garantija, tāpēc mehāniski bojājumi tā virsmai nav vēlami.

Noskatieties video


Komentāri (4)
 1. Viesis Ruslans
  #1 Viesis Ruslans Viesi 2018. gada 26. novembris 10:22
  4
  Kad nopirku manu Fiolent-2kW dzirnaviņas, kas ir paredzētas darbam ražošanā. Tātad, uz diska korpusa ir uzlīme. "Instalējiet disku ar materiāla uzmavu pie reduktora. Tas ir tas, ko es vienmēr daru
  1. Vēl viens Sergejs
   #2 Vēl viens Sergejs Viesi 2018. gada 28. novembris 00:07
   2
   Ruslan, man ir tas pats Bulgārijas Fiolent, tas tiešām ir izdarīts krievu labā! Es strādāju instrumentu servisā un esmu jau apnicis visiem izskaidrot, KĀ PAREIZI INSTALLĒT DISKU BULGĀRIJĀ. 95% izceļ "attēlu" (parasti metāla gredzenu no attēla malas). Un jūs zināt, par ko viņi strīdas? Lai jūs varētu redzēt diska marķējumu, nenoņemot to no dzirnaviņām :))))). Ja disks ir uzstādīts pareizi, tad iestrēgšana ir gandrīz neiespējama.Un tad nav vajadzīgas meistarklases, kā disku atskrūvēt!
   1. Sektor
    #3 Sektor Viesi 2018. gada 6. decembrī 11:29
    0
    Krievu tauta ir ļoti zinātkāra, un parasti viņiem ir daudz laika. Tāpēc viņi nāk klajā ar visa veida starplikām, kas izgatavotas no kartona, plastmasas pudelēm, tā vietā, lai uzreiz ievietotu disku.
    1. Hah
     #4 Hah Viesi 2018. gada 13. decembrī 18:05
     1
     VISĀDĒL NAV ATŠĶIRĪBAS, KĀ IESLĒGT DISKU, KĀ BET TO TAD UN BŪS BITS 14 GADU DARBA BULGĀRĀM DAŽĀDI VEICAMI DISKI, KAS PAMATOTI, BŪTU JĀŅEM, LAI ŅEMTU SĀNU UN APTURĒTU

Lasīt arī

Kļūdu kodi veļas mašīnām